Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 17:44, Master_Uszol napisał:

Też tak mam. Jest różnica między tym za 11 killi a tym z paki? A liczą się też te kille
np. z predatora, harriera itp, ale nie zpaki?


Strzelec śmigłowca z paczki nie daje zabić wliczających się do killstreaka. Kille z predatora i harriera jak najbardziej się liczą, jeśli nie są z paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszego: kille z killstreaków są dość niejasne i nie do końca wiadomo co się wlicza a co nie. Mam pewność tylko, że kille z Harriera się wliczają, z Chopper Gunnera i prawdopodobnie z Predatora. Na pewno wiem, że kille z Pave Lowa się NIE wliczają. Poza tym nic co wypadnie z paki nie zalicza się do killstreaka oprócz (podobno) Pave Lowa, choć ponoć nie zawsze.

Dnia 09.12.2009 o 17:53, Master_Uszol napisał:

Czyli wszystko co może zabić byle nie z paki. Jeszcze 1. Co polecacie bardziej AC130
czy heli?

Imo Chopper Gunner jednak lepszy. Dłużej trwa i łatwiej się zabija. Nie chce mi się rozpisywać - wbij na Call of Duty wikia i przeczytaj porównanie tych dwóch killstreaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 18:23, Outlander-pro napisał:

Co do wcześniejszego: kille z killstreaków są dość niejasne i nie do końca wiadomo co
się wlicza a co nie. Mam pewność tylko, że kille z Harriera się wliczają, z Chopper Gunnera
i prawdopodobnie z Predatora. Na pewno wiem, że kille z Pave Lowa się NIE wliczają. Poza
tym nic co wypadnie z paki nie zalicza się do killstreaka oprócz (podobno) Pave Lowa,
choć ponoć nie zawsze.

Tu bym się nie zgodził. Zależy od tego, ''jak zabijasz''. Jeżeli harriera puścisz już na nowym zyciu, bez conajmniej 7 fragów, też ci nie nabije killsów. Fragować będzie, ale naliczać już nie.

Dnia 09.12.2009 o 18:23, Outlander-pro napisał:

Imo Chopper Gunner jednak lepszy. Dłużej trwa i łatwiej się zabija. Nie chce mi się rozpisywać
- wbij na Call of Duty wikia i przeczytaj porównanie tych dwóch killstreaków.

Chyba że masz tak jak ja, że przyzywasz i nie zdazysz doleciec i obrywasz z javelina... z 4 razy pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2009 o 18:46, Pernia napisał:

Tu bym się nie zgodził. Zależy od tego, ''jak zabijasz''. Jeżeli harriera puścisz już
na nowym zyciu, bez conajmniej 7 fragów, też ci nie nabije killsów. Fragować będzie,
ale naliczać już nie.

Ale od początku bierzemy pod uwagę tylko sytuację, że te fragi nabijamy na "jednym życiu". Bo wezwanie czegokolwiek po śmierci nie nabija fragów do killstreaka.

Dnia 09.12.2009 o 18:46, Pernia napisał:

Chyba że masz tak jak ja, że przyzywasz i nie zdazysz doleciec i obrywasz z javelina...
z 4 razy pod rząd

Grałem przedwczoraj na Estate snajperem, siekam równo, wzywam Choppera ... przeżył może 10 sekund, zaraz mi go zdjeli. Ale na szczęście jest to raczej rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi wybrał - AC130. Dobre i to, ale nie o to chodzi. Wbijam na 130-tke bije, bije, bije. Jeeeestttt - ATOM. Huahuahua :D Zaraz użyje, niech tylko będzie kilka punktów na wygraną. I nagle - jeb -.- [error].
Ja jeb*! Nie płaciłem tyle kasy za grę po to żeby mieć z nią same problemy. Dzięki za pomoc co do killstreaków, ale chyba nie będę próbował ich wbijać jeżeli takie jaja się dzięją. A co najgorsze nie wiadomo nawet kiedy. Czasem gram 3 mecze i jest good, czasem wywala podczas ładowania się 1 mapy :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem,że moje problemy z Modern Warfare 2 zakończyły się na długim loadingu,ale nie,jak gram multiplayer i oberwę z flasha,bądź granatnika to pojawiają mi się czarne paski na ekranie,które znikają dopiero po akcji "alt + tab" : | Może spotkał się ktoś z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 19:52, ZiOM4L napisał:

A już myślałem,że moje problemy z Modern Warfare 2 zakończyły się na długim loadingu,ale
nie,jak gram multiplayer i oberwę z flasha,bądź granatnika to pojawiają mi się czarne
paski na ekranie,które znikają dopiero po akcji "alt + tab" : | Może spotkał się ktoś
z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?


Ewidentny błąd grafiki-hmmm nowe sterowniki powinny pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:35, Hwast666 napisał:

Skąd moge wziac amunicje pełnopłaszczkowa? ( w multi) ?

Chyba odblokowuje się po 40 fragach z szybkostrzelnością (akimbo). Dodatek nazywa się chyba FMJ czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, no można się załamać :F
5 dni temu: dwie atomówki jednego dnia
4 dni temu: jedna atomówka
3 dni temu: jedna atomówka
2 dni temu: usilne próby, dwa razy zostałem ubity przy 23 fragach + nabita atomówka, ale mapa się skończyła
Wczoraj: 3 razy ubity przy 23-24 fragach
Dziś: Kolejne usilne próby, ubity 3 razy przy 23-24 fragach, raz się mapa skończyła jak brakowało mi dwóch killi.

Nie mam już cierpliwości. Z drugiej strony jestem pewny, że jeśli wywalę nuke''a z zestawu killstreaków - z pewnością wbiję 25 fragów. Eh :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 10:29, wiader napisał:

> co to jest amunicja pełnopłaszczkowa ??????????

W grze to sie nazywa FMJ.


Mam to FMJ ustawione w broni MP5K i dalej mam ten sam poziom co wcześniej (2/40) nic nie przybyło. Może coś jeszcze trzeba ustawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:19, Outlander-pro napisał:

Nie mam już cierpliwości. Z drugiej strony jestem pewny, że jeśli wywalę nuke''a z zestawu
killstreaków - z pewnością wbiję 25 fragów. Eh :F

Dajta spokój, dostałem dzisiaj kosę przy 23 latając chopperem, ubili mnie z Final Stand gdy miałem 22 i padłem bo nie ogarnąłem co się dzieje przy też jakoś 20+. No i raz się skończyła mapa jak latałem helikopterem, daliby mi jeszcze z 30 sekund i byłoby po sprawie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 23:51, Anty_Paladyn napisał:

Mam to FMJ ustawione w broni MP5K i dalej mam ten sam poziom co wcześniej (2/40) nic
nie przybyło. Może coś jeszcze trzeba ustawić ?

Z FMJ, by wbijać aczika należy bić przez ściany. Czyli musisz zabić 40 osób przez ścianę/szybę/inną przeszkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 19:53, NecroVisioneR napisał:

Ewidentny błąd grafiki-hmmm nowe sterowniki powinny pomóc.


No właśnie problem polega na tym,że pobrałem wczoraj najnowsze stery i nadal mam ten problem : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem aczika, że wystrzeliłem ze snajperki i ani razu na jednym magazynku nie pudłując w koszarach, mam zaznaczone, że okej, ale czy dostałem za to jakis swawolny tytuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 18:58, Ziloh napisał:

Dostałem aczika, że wystrzeliłem ze snajperki i ani razu na jednym magazynku nie pudłując
w koszarach, mam zaznaczone, że okej, ale czy dostałem za to jakis swawolny tytuł ?


U mnie za to dostawało się tytuł "Perfekcjonista".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować