Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Hurra! W końcu 70 lvl nabiłem i mam AK47! Pograłem chwilkę i tak jak myślałem: broń rewelka! Myślę, że dobrze że to ostatnia broń do odblokowania. Kiedy w końcu, po tylu dziesiątkach godzin grania, w końcu zdobędzie się upragnionego kałasza, radość jest wielka :D I to dzięki poczciwemu kałachowi wbiłem kolejnego nuke''a ^^
Mapka: Afghan. Latam, próbuję ubić jakieś osoby, nie jestem specjalnie nastawiony na nuke''a - na Afghanie raczej mi łatwo nie było nigdy. Patrzę na radar: leci dwóch typów od strony bunkra na B. Podbiegam, patrzę, zabijają jakiegoś typa z mojego teamu co właśnie chciał podnieść swój łup z Care Package - AC130. Zręcznie zabijam przeciwników i sam podnoszę nagrodę :P Po czym zdobywam parę fragów i wzywam harriera, standart. Niestety zestrzeliwują mi go w trybie natychmiastowym, ledwo co zdobywam dzięku niemu dwa fragi. Okej, trzeba zaryzykować, wychodzę zza osłony i akurat nawija mi się dwóch pod lufę. Ukrywam się i wzywam zadowolony Chopper Gunnera - w końcu Afghan to otwarta mapa - nie ma dużo miejsc do ukrycia :P Niestety zmasowany atak rakiet szybko zdejmuje mi heli. Zdążyłem nabić ledwie 4 czy 5 killi nim. Czyli brakowało mi jeszcze 10-9 do nuke''a. Skoro już się ukryłem, to wzywam 4 fun zdobyte wcześniej AC130, które utrzymuje się zdecydowanie dłużej niż heli, nabijam masę fragów. (Gdy tylko uporam się z nukami, przerzucam się z choppera na AC130 :P). Jednak fragi z AC130 nie wliczają się do serii ofiar (heh). Myślałem, że skończy się tak jak zawsze w takich sytuacjach - wybiegnie typ z GL''em/modelem 1887/nożem speedrunując/rzuci semtex. Dzięki potędze kałasza i wrodzonemu skillowi dobiłem w końcu do 25 killi ;D Pozostały 3 nuki do tytułu, potem w końcu zmienię sobie killstreak listę na coś normalnego :P
Filmik: http://www.xfire.com/video/1b852b/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dobry dzień dzisiaj jest, ja po raz pierwszy miałem rząd siedmiu i pierwszy raz przywołałem Hurricane''y.

IMO całkiem nieźle jak na ponad roczną przerwę od Enemy Territory i od FPSów w ogóle :)

Edit: ale lamisz, 30:2 :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo! Dzisiaj włączyłem pierwszy raz MW2 - mój nowy nabytek. Włączyłem też MP. Jestem tak przyzwyczajony do CoD''a 4 za po skończonej grze nacisnąłem tyldę.. ajjj ta gra mogła by być lepsza jakby były dedyki mody i konsola. Jako gracz klanowy miałbym na co się przesiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:43, Piciambeer napisał:

Jakiś dobry dzień dzisiaj jest, ja po raz pierwszy miałem rząd siedmiu i pierwszy raz
przywołałem Hurricane''y.

Harriery chyba :P

Dnia 15.12.2009 o 20:43, Piciambeer napisał:

Edit: ale lamisz, 30:2 :S

Przyjrzyj się uważnie, 44/3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:43, Piciambeer napisał:

Jakiś dobry dzień dzisiaj jest, ja po raz pierwszy miałem rząd siedmiu i pierwszy raz
przywołałem Hurricane''y.

Haha, żeby wezwać Hurricane''y to byś chyba się musiał przenieść w czasie tak gdzieś do 1940 roku :P A w dzisiejszych czasach tym samolotem byś chyba zbyt wiele już nie zdziałał ;) Kiedyś co prawda był bardzo dobry, ale to już przeszłość, choć ja i tak zawsze wolałem Spitfire''y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 21:51, dave03 napisał:

Haha, żeby wezwać Hurricane''y to byś chyba się musiał przenieść w czasie tak gdzieś
do 1940 roku :P A w dzisiejszych czasach tym samolotem byś chyba zbyt wiele już nie zdziałał
;) Kiedyś co prawda był bardzo dobry, ale to już przeszłość, choć ja i tak zawsze wolałem
Spitfire''y :)

Spitfire''y były przereklamowane. Hurricane''y powaliły mnie uzbrojeniem. Od 8 do 12 działek kal. 7,7mm, lub 4 x 20mm, 2 x 40mm i 2 x 7,7mm... Potęga.
A wracając do gry. Pave Low. Olbrzym. 21 ton. Spada z nieba jak każdy inny po Javelinie, z tego co widziałem. Przereklamowany. >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 22:00, Damianuss1 napisał:

Zapomnijcie co mówiłem do tej pory o konkretnych rodzajach broni. Akimbo Desert Eagle
rządzi :D, z tymi dwiema pukawkami czuję się jak cowboy :D.


Imo Magnum lepsze - Deaglem tak trzęsie, że szok. Celując przez szczerbinkę nic tym się nie ustrzeli :F A szkoda, bo w CoD4 było fajnie ... no ale cóż, Magnum rlz. W akimbo też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 22:21, Outlander-pro napisał:

Imo Magnum lepsze - Deaglem tak trzęsie, że szok. Celując przez szczerbinkę nic tym się
nie ustrzeli :F A szkoda, bo w CoD4 było fajnie ... no ale cóż, Magnum rlz. W akimbo
też :P

Hmm zasadniczo to całkiem o nich zapomniałem, no to teraz trzeba nabić akimbo do Magnum :D i zobaczę z czym mi się będzie lepiej biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem cod6. Wyłączyłem, włączyłem i gra otwiera mi się w oknie. Nic nie zmianiałem samo się tak przestawiło. Próbowałem zmienić to w opcjach ale nie ma tam nic takiego. Jak to zmienić żeby było normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 08:41, POZDRO-Grizzly napisał:

Przeszedłem cod6. Wyłączyłem, włączyłem i gra otwiera mi się w oknie. Nic nie zmianiałem
samo się tak przestawiło. Próbowałem zmienić to w opcjach ale nie ma tam nic takiego.
Jak to zmienić żeby było normalnie ?


Spróbuj nacisnąć alt + enter jak odpalisz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Otóż odpalam sobie CoD MW 2 multi, które wyświetla mi się w rozdzielczości 1024. Chcę zmienić na 1280x1024, gra wychodzi do windowsa i nagle bum, błąd
"DirectX napotkał na błąd krytyczny.

W pliku readme może się znajdować rozwiązanie tego problemu."
A readme nawet nie znalazłem w pliku gry.
Pomocy! W tak niskiej rozdziałce nie da sie grać w multi :/ nie na monitorze 19''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 21:57, dulak napisał:

Gram od wczoraj. Nabiłem 11 poziom. Na którym odblokowuje się brandoilera?

Nie ma bandoliera. Jak chcesz ammo to weź sobie perk Padlinożerca. Zbierasz granaty, ammo itd. od przeciwników, a jak nabijesz Padlinożerce PRO to masz dodatkowo więcej ammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 21:46, Cubstone napisał:

Miałem identyczny błąd. Po prostu wyłącz xfire na czas zmiany ustawień graficznych.

Dzieki wielkie :) juz drugi raz mi sie zdarza, kiedy XFire nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować