Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Nie wiem po co wam ten cały spór o Infity Ward i Trearch''u... IW wydaje na PC CoDa a "T" na kosnole(poza jednym czy dwoma dodatkami do CoD)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:41, peryfraz napisał:

Nie wiem po co wam ten cały spór o Infity Ward i Trearch''u... IW wydaje na PC CoDa a
"T" na kosnole(poza jednym czy dwoma dodatkami do CoD)...


CoD: WaW raczej nie jest dodatkiem od Treyrach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:25, Jacek W. napisał:

Jakbys chcial wiedziec to United Offensive robilo wlasnie Treyarch a nie IW, wiec troche
sie zgasiles :P


Tak się jednak składa, że ani Ty, ani ja nie mamy racji, gdyż za dodatek United Offensive odpowiedzialne było Gray Matter Interactive Studios (robili wcześniej Return to Castle Wolfenstein). Dawno w tą grę już nie grałem i pamięć mnie tu jednak trochę zawodzi ;) Jednak na pewno jest lepsza niż najnowsze dokonanie Treyarch, czyli World at War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 13:28, peryfraz napisał:

A skąd wiesz? :)

Hmm.. może dlatego, że po 1 nie jest w teraźniejszości jak CoD4? :P Do tego nie ma Modern Warfare w nazwie (a jakby był dodatkiem to raczej miałby xd) Mam nadzieję, że jest to zwykła podpucha ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:28, Adeq napisał:


> A skąd wiesz? :)
>
Hmm.. może dlatego, że po 1 nie jest w teraźniejszości jak CoD4? :P Do tego nie ma Modern
Warfare w nazwie (a jakby był dodatkiem to raczej miałby xd) Mam nadzieję, że jest to
zwykła podpucha ;o

Jeśli chodzi Ci o to że to był sarkazm/kawał (z mojej strony) to tak :D. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem że Treyarch zrobił CoD5 ;)... Na pudełku nic nie ma :P... Dobry im wyszedł ale... dla fanów całej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 14.12.2008 o 20:50, peryfraz napisał:

Jeśli chodzi Ci o to że to był sarkazm/kawał (z mojej strony) to tak :D.

Heh wiedziałem :P

Dnia 14.12.2008 o 20:50, peryfraz napisał:

Szczerze mówiąc
nawet nie wiedziałem że Treyarch zrobił CoD5 ;)... Na pudełku nic nie ma :P

Masz na odwrocie z tyłu :P Nad wymaganiami ;)

Dnia 14.12.2008 o 20:50, peryfraz napisał:

... Dobry
im wyszedł ale... dla fanów całej serii ;)

CoD5 po prostu ssie.. jest niedopracowany ogólnie zrąbany, mapki nie zbalansowane, jakieś wymagania większe niż CoD4 a w moim przypadku gorsza grafika.. jedynie fajne Zombie Mod, ale tylko jedna mapka? o0 Jak zrobią więcej to gram w coop''a a multi na 50 lvl odstawiłem już daleko chen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 14.12.2008 o 20:54, Adeq napisał:

Masz na odwrocie z tyłu :P Nad wymaganiami ;)

Faktczynie... nie wiedziałem że taki fajny xD

Dnia 14.12.2008 o 20:54, Adeq napisał:

> ... Dobry
> im wyszedł ale... dla fanów całej serii ;)
CoD5 po prostu ssie.. jest niedopracowany ogólnie zrąbany, mapki nie zbalansowane, jakieś
wymagania większe niż CoD4 a w moim przypadku gorsza grafika.. jedynie fajne Zombie Mod,
ale tylko jedna mapka? o0 Jak zrobią więcej to gram w coop''a a multi na 50 lvl odstawiłem
już daleko chen..

Ja gram bo lubie CoDa bardzo kocham :D. Gdybym grał tylko w jedną część to nawet bym tego nie tknoł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 moich marzeń:

- Teraźniejszość
- Graficznie ( i wymaganiowo :)) to samo
- Długa (15-20 godzin)
- Filmowo i ABSOLUTNIE wciągająco jak było
- Multiplayer z 20 mapami, rangami od 0 do 100, setką broni, skilli, pojazdów
- Zombie Mode czy jak to się zwie, w CO-OPie :)
- Single możliwy w CO-OP do 5 osób :)
- Cena 99zł, bez przesady ile ja mam za grę dawać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

Modern Warfare 2 moich marzeń:

- Teraźniejszość

ok

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Graficznie ( i wymaganiowo :)) to samo

raczej nie licz na to xD

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Długa (15-20 godzin)

No może, ale wątpie

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Filmowo i ABSOLUTNIE wciągająco jak było

tu też ok

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Multiplayer z 20 mapami, rangami od 0 do 100, setką broni, skilli, pojazdów

Ta... i ogólnie Battlefield Deluxe Edition kosstuje 50zł ;)

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Zombie Mode czy jak to się zwie, w CO-OPie :)

ok

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Single możliwy w CO-OP do 5 osób :)

ok

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Cena 99zł, bez przesady ile ja mam za grę dawać !

Raczej więcej nie będzie


Tam gdzie oki to to na 100%, a gdzie coś innego to sam się domyslisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Długa (15-20 godzin)

Nie licz na to raczej :P

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Multiplayer z 20 mapami, rangami od 0 do 100, setką broni, skilli, pojazdów

Na 20 map też nie licz :P, po kiego grzyba 100 lvl''i? Jak mi się profil skasuje to mam żeby mieć tego kałacha, m4 znowu grać przez 2 tygonie? W 4 było dobrze bo to był moment dla mnie ten 55lvl.. w piątce jakoś tak dziwnie to mi wchodziło :P Raz szybko raz wolno o.0

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

setką broni, skilli,

Tutaj to rofla złapałem xd Setki skilli to szukaj sobie w WoW''ie albo GW :P Dla mnie najważniejsze żeby nie było martydroma i tego last standa.. ogólnie żeby było nie było perków które dają fraga za free :) A tak to sobie inne niech będą bo i tak na sparach będzie moc obalająca czy jak to tam nazwą :P

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

pojazdów

Ta.. zróbmy z cod''a BF''a i ArmA.. Dla mnie bolączką Cod''a5 są właśnie te debilne pojazdy w których człowiek jeździ i niszczy wszystko i wszystkich..

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Single możliwy w CO-OP do 5 osób :)

Będzie pewnie do 4 bo konsole mają CHYBA max 4 xd

Ogólnie wie ktoś coś może na temat premiery? :> Jakaś plotka chociażby czy coś xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 04.01.2009 o 18:57, Adeq napisał:

Ogólnie wie ktoś coś może na temat premiery? :> Jakaś plotka chociażby czy coś xd

Premiera będzie późną jesienią tego roku. - standard
Dystrybutor Pl - LEM - standard
Cena - Nie wiadomo
PS. Przecież to już było wiadomo, jak były pierwsze niusy o CoD4MW2,6 -Taki powinien być tytuł xP, jeszcze trochę, a będzie więcej cyferek niż liter xD
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

Modern Warfare 2 moich marzeń:

- Teraźniejszość

Modern Warfare 2 - To co ma być? Epoka kamienia łupanego? -_-

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Graficznie ( i wymaganiowo :)) to samo

Będzie to samo bo nowego silnika nie zdążą zrobić. I dobrze.

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Długa (15-20 godzin)

Bez sensu, CoD4 jest genialny w tym że jest krótki - pozatym mają za mało czasu.

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Filmowo i ABSOLUTNIE wciągająco jak było

zgadzam się.

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Multiplayer z 20 mapami, rangami od 0 do 100, setką broni, skilli, pojazdów

20 map - Jak najbardziej, tylko że map robionych z głową. Rangi też mogą być, Bronie też, Perki nie koniecznie - kilka normalnych, ale bez martydromow itp. Pojazdy NIE, NIE NIE! Chcesz pojazdy ?! KUP SE BATTLEFIELDA !

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Zombie Mode czy jak to się zwie, w CO-OPie :)

To jak najbardziej ! To jest jedyna dobra rzecz z coda5!

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Single możliwy w CO-OP do 5 osób :)

O taak

Dnia 14.12.2008 o 20:59, Kejter93 napisał:

- Cena 99zł, bez przesady ile ja mam za grę dawać !

Będzie tak samo jak z WaWem - cen nie istala LEM, nie ustala Treyarch ani IW. ACtivision widziało że może podbić cene a i tak kupią, to podbili. DO 200 zł MW2 ? Kupie, ta gra jest tyle wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grac ma się 15-20 godzin? Przecież to nie ma sensu... zanudze się na 6 godzinie... 6 godzin w FPS to górna granica. A jak CoD to tylko Multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 04.01.2009 o 20:06, Pernia napisał:

- Graficznie ( i wymaganiowo :)) to samo

>Będzie to samo bo nowego silnika nie zdążą zrobić. I dobrze.
Z tego co się orientuję IW nie produkuje silników. Wykorzystują technologię od Id Software, odpowiednio ją modyfikując. A, że obie firmy, są "pod skrzydłami" (może nawet należą, dokładnie nie wiem) Activision, to koszta kupna silnika Id mogą być żadne - tylko w sytuacji gdy prawa do Engine''u należą do wydawcy (przynajmniej podobna sytuacja jest w Codemasters, a u Acti nie wiem)

Dnia 04.01.2009 o 20:06, Pernia napisał:

Będzie to samo bo nowego silnika nie zdążą zrobić. I dobrze.
> - Długa (15-20 godzin)
Bez sensu, CoD4 jest genialny w tym że jest krótki - pozatym mają za mało czasu.

Z tym, że mają mało czasu na zrobienie dłuższej gry, to się mylisz. Gdzieś (niestety nie wiem już gdzie, bo było to niedługo po premierze CoD4MW) czytałem wypowiedź jednego z panów pracujących nad CoD4MW. Pisało tam coś w stylu, że gra pierwotnie była ok.30-40% dłuższa. Jednak, te etapy, nie były tak dobre jak te, które dostaliśmy, tzn. odbiegały od nich dynamiką, nie były tak bardzo urozmaicone i były monotonne, dlatego postanowiono skrócić grę i wydać produkt najwyższej klasy. Te poziomy miały zostać wydane, w oficjalnym dodatku, lub kilku DLC - jeszcze nie było to ustalone. Jednak, nic takiego nie wyszło i sądzę, że te etapy (oczywiście odpowiednio zmodyfikowane) lub chociażby ich część dostaniemy w Modern Warfare 2. Tak wiec mają dużo czasu i talentu aby zrobić grę trwającą ok. 10 godzin.

FoZz
>Grac ma się 15-20 godzin? Przecież to nie ma sensu... zanudze się na 6 godzinie... 6 godzin w FPS to górna >granica.
Jeśli grą by była odpowiednio dynamiczna i urozmaicona, to nie widzę problemu.
>A jak CoD to tylko Multi.
Niekoniecznie... owszem MP jest najważniejsze, ale nie widzę powodu, aby SP było traktowane "po macoszemu".

Mam pytanie:
Czy ktoś może się orientuje, dlaczego IW nie robi serii CoD na zmianę z Gray Matter Interactive?
Przecież United Offensive miażdży wszystkie CoD''y Treyarch''u razem wzięte.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu wspominal o Gray Matter Interactive i mowil ze czemu nie robia CoD''ow. Dlatego ze zostalo wchloniete przez Treyarch, wiec ci kolesie od COD:UO maczali paluchy w 3 i WaW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:17, junior17 napisał:

Witaj!
> - Graficznie ( i wymaganiowo :)) to samo
>Będzie to samo bo nowego silnika nie zdążą zrobić. I dobrze.
Z tego co się orientuję IW nie produkuje silników. Wykorzystują technologię od Id Software,
odpowiednio ją modyfikując. A, że obie firmy, są "pod skrzydłami" (może nawet należą,
dokładnie nie wiem) Activision, to koszta kupna silnika Id mogą być żadne - tylko w sytuacji
gdy prawa do Engine''u należą do wydawcy (przynajmniej podobna sytuacja jest w Codemasters,
a u Acti nie wiem)

Id Softwere tylko współpracuje z Activision. Lub współpracowało, coś słyszłem że Id sie pokłuciło trochę z Activision. A ich najnowsza gra czyli RAGE będzie dystrybuowana przez Electronic Arts.

Dnia 04.01.2009 o 21:17, junior17 napisał:

Mam pytanie:
Czy ktoś może się orientuje, dlaczego IW nie robi serii CoD na zmianę z Gray Matter Interactive?
Przecież United Offensive miażdży wszystkie CoD''y Treyarch''u razem wzięte.
Pozdrawiam


Gray Matter Interactive to Treyarch :). W 2005 roku Treyarch przejeło GMI, i ludzie z GMI zapewne też współtworzą nowe odsłony CoD, jak i inne gry made by Treyarch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
>Id Softwere tylko współpracuje z Activision. Lub współpracowało, coś słyszłem że Id sie pokłuciło trochę z >Activision. A ich najnowsza gra czyli RAGE będzie dystrybuowana przez Electronic Arts.
No fakt, tyle, że miałem na myśli sytuację sprzed 3-4 lat, gdy panowie z IW zaczynali tworzyć CoD4MW. Dlatego wydawało mi się, że prawa do starej technologii Id miało Acti.
Tak czy inaczej Id poszło się je**ć. A to było takie dobre studio (no i wydawca ich gier wcale nie najgorszy był)...

Dnia 04.01.2009 o 21:42, mike91 napisał:

Gray Matter Interactive to Treyarch :). W 2005 roku Treyarch przejeło GMI, i ludzie z
GMI zapewne też współtworzą nowe odsłony CoD, jak i inne gry made by Treyarch.

Dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem tego, ale to chyba trochę dziwne, że jako GMI zrobili wspaniałe (wg.mnie) CoDUO, a po przejęciu tego studia, nowe ich CoD''y są co najwyżej średnie (w 5 nie grałem, kieruję się opiniami).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować