Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 22:48, peryfraz napisał:

A może znowu podyskutujemy o fabule :D?
Bardzo mnie ciekawią pomysły... ;>


Wiem tyle że będzie cpt. Prize xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:49, Kraju92 napisał:

> A może znowu podyskutujemy o fabule :D?
> Bardzo mnie ciekawią pomysły... ;>

Wiem tyle że będzie cpt. Prize xD

On to jest jak... hmmm... nie wiem xD... Nie umiera nawet gdy umrze :P. Umarł w CoD1 na statku (o ile dobrze pamiętam) był w CoD2, ale chyba nie umarl... W CoD3 to nie wiem bo na konsole wyszedl :p. Szkoda ze go nie wsadzili do CoD5 xD. (i sugeruje mi to że w CoD3 także go nie było...robiony przez tą samą firme co 5).


Z całym szacunkiem, ctp. Price, Prize... jak go zwał tak zwał.... musi pojawić się obok nas w szpitalu :D(bo tak powinno się zacząć ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:17, junior17 napisał:

Witaj!

hej ;)

Dnia 04.01.2009 o 21:17, junior17 napisał:

> - Graficznie ( i wymaganiowo :)) to samo
>Będzie to samo bo nowego silnika nie zdążą zrobić. I dobrze.
Z tego co się orientuję IW nie produkuje silników. Wykorzystują technologię od Id Software,
odpowiednio ją modyfikując. A, że obie firmy, są "pod skrzydłami" (może nawet należą,
dokładnie nie wiem) Activision, to koszta kupna silnika Id mogą być żadne - tylko w sytuacji
gdy prawa do Engine''u należą do wydawcy (przynajmniej podobna sytuacja jest w Codemasters,
a u Acti nie wiem)

O, ja czytałem że było robione przez IW, no ale jak przez Id to nic nie szkodzi - gratuluję im tylko silnika, bo akurat ten, z coda4 to jeden z lepszych silników graficznych jakie widziałem. i ŚWIETNIE zoptymalizowany. ( z optymalizacją może walczyć tylko z Dunią... obydwa super silniki.)

Dnia 04.01.2009 o 21:17, junior17 napisał:

> Będzie to samo bo nowego silnika nie zdążą zrobić. I dobrze.
> > - Długa (15-20 godzin)
> Bez sensu, CoD4 jest genialny w tym że jest krótki - pozatym mają za mało czasu.

Z tym, że mają mało czasu na zrobienie dłuższej gry, to się mylisz. Gdzieś (niestety
nie wiem już gdzie, bo było to niedługo po premierze CoD4MW) czytałem wypowiedź jednego
z panów pracujących nad CoD4MW. Pisało tam coś w stylu, że gra pierwotnie była ok.30-40%
dłuższa. Jednak, te etapy, nie były tak dobre jak te, które dostaliśmy, tzn. odbiegały
od nich dynamiką, nie były tak bardzo urozmaicone i były monotonne, dlatego postanowiono
skrócić grę i wydać produkt najwyższej klasy. Te poziomy miały zostać wydane, w oficjalnym
dodatku, lub kilku DLC - jeszcze nie było to ustalone. Jednak, nic takiego nie wyszło
i sądzę, że te etapy (oczywiście odpowiednio zmodyfikowane) lub chociażby ich część dostaniemy
w Modern Warfare 2. Tak wiec mają dużo czasu i talentu aby zrobić grę trwającą ok. 10
godzin.

FoZz
>Grac ma się 15-20 godzin? Przecież to nie ma sensu... zanudze się na 6 godzinie...
6 godzin w FPS to górna >granica.
Jeśli grą by była odpowiednio dynamiczna i urozmaicona, to nie widzę problemu.
>A jak CoD to tylko Multi.
Niekoniecznie... owszem MP jest najważniejsze, ale nie widzę powodu, aby SP było traktowane
"po macoszemu".

Mam pytanie:
Czy ktoś może się orientuje, dlaczego IW nie robi serii CoD na zmianę z Gray Matter Interactive?
Przecież United Offensive miażdży wszystkie CoD''y Treyarch''u razem wzięte.
Pozdrawiam

wlasnie pozyczylem CoDaUO razem z CoDem 1, i nie moge grać -.-
Epic Fail, na temat 5 moge powiedziec tylko tyle - Ekipa Treyarchu jest mistrzem w psuciu tego, co doskonałe. CoD4 o ile był świetnie zrobiony, respawny były mądre, mapki zbalansowane - i wszystko robione od 0, o tyle 5 jest MIZERNĄ kopią 4 przeniesioną do 2 WŚ, z beznadziejnym respawnem, zdys-optymalizowanym silnikiem ( JAK ONI TO ZROBILI ?! ), i grając w piątke nasuwa mi się pytanie - ile panowie z Treyarchu wypili robiąc to ''dzieło'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CoD 3 i WaW nie pojawił się bo te gry zostały zrobione przez Treyarch, a widocznie Infinity Ward ma licencje na Price i jego uśmiercanie, co by nie było, ta postać w MW2 będzie i do tego jeszcze na pewno umrze. Czy mu się to nie nudzi? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 23:02, Kraju92 napisał:

W CoD 3 i WaW nie pojawił się bo te gry zostały zrobione przez Treyarch, a widocznie
Infinity Ward ma licencje na Price i jego uśmiercanie, co by nie było, ta postać w MW2
będzie i do tego jeszcze na pewno umrze. Czy mu się to nie nudzi? xD


cziter ma goda ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 23:16, Pernia napisał:

cziter ma goda ;d


O nie, tak być nie może. Bana mu na GUIDa!!!!!!! i na IP!!!!!!! a co sobie będziemy żałować. My cziterów nie lubimy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 23:02, Kraju92 napisał:

W CoD 3 i WaW nie pojawił się bo te gry zostały zrobione przez Treyarch, a widocznie
Infinity Ward ma licencje na Price i jego uśmiercanie, co by nie było, ta postać w MW2
będzie i do tego jeszcze na pewno umrze. Czy mu się to nie nudzi? xD

No :D... on jest pro :P... A czy mu się nudzi to trzeba się twórców zapytać ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 05.01.2009 o 22:59, Pernia napisał:

O, ja czytałem że było robione przez IW,

Chyba wiem czemu tak pisało. Wystarczy porównać Quake3 Arena do CoD4, a zauważa się różnicę.
Gdzieś wiedziałem (na pewno nie na Wikipedii, chyba nawet na tym forum ktoś mi to pisał, ale nie w temacie o CoD - Bo nigdy w tych tematach się nie udzielałem), że CoD4 jest stworzony na silniku z Q3 Arena. Jak się tego dowiedziałem to mi "kopara" opadła. Jeśli to prawda to IW musiało cholernie zmodyfikować ten stary silnik, wyciskając z niego wszystkie soki. Tak więc (jeśli to prawda), technologia jest od Id, ale baaaardzo zmodyfikowana przez IW. Dlatego mogło pisać, że to IW zrobiło Engine.
>no ale jak przez Id to nic nie szkodzi - gratuluję

Dnia 05.01.2009 o 22:59, Pernia napisał:

im tylko silnika, bo akurat ten, z coda4 to jeden z lepszych silników graficznych jakie
widziałem. i ŚWIETNIE zoptymalizowany. ( z optymalizacją może walczyć tylko z Dunią...
obydwa super silniki.)

Optymalizacja jest świetna, ale Dunia ma jedną przewagę: cholernie daleki zasięg wzroku. W CoD4 są problemy z trawą. Pojawia się czasem na oczach gracza (Choć może to wina Edycji GOTY, którą posiadam)

Dnia 05.01.2009 o 22:59, Pernia napisał:

> Mam pytanie:
> Czy ktoś może się orientuje, dlaczego IW nie robi serii CoD na zmianę z Gray Matter
Interactive?
> Przecież United Offensive miażdży wszystkie CoD''y Treyarch''u razem wzięte.
> Pozdrawiam
>
wlasnie pozyczylem CoDaUO razem z CoDem 1, i nie moge grać -.-
Epic Fail,

Jak nie grałeś wcześniej, a masz jakieś problemy z uruchomieniem ich, to życzę szybkiego rozwiązania wszelkich problemów. Te gry to po prostu czysta poezja.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2009 o 19:03, junior17 napisał:

Jak nie grałeś wcześniej, a masz jakieś problemy z uruchomieniem ich, to życzę szybkiego
rozwiązania wszelkich problemów. Te gry to po prostu czysta poezja.
Pozdrawiam

Grałem może kilka lat temu.. ale nie dużo, i niezbyt dużo z nich pamiętam, a zależy mi żeby sobie pograć... niestety dalej nie wiem w czym rzecz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wcześniej było pisane na tym forum, że nowy CoD będzie (a właściwie, że dobrze by było, gdyby był...) kontynuacją CoD4MW.
A ja uważam, że CoDMW2 będzie prequelem (tak to się pisze?), tzn. akcja się będzie rozgrywała wcześniej. Wydaje mi się (i mam nadzieję), że jednym z kumpli z oddziału będzie cpt. McMillan, bo na pewno złamaną nogę mu wyleczyli. I kontynuując tradycję serii oczywiście umrze. Tekst cpt. Price''a (skierowany oczywiście do "soap''a") w jednej z misji: "Cpt. McMillan byłby z Ciebie dumny" - oznacza, że cpt. nie żyje (inaczej by pisało będzie) - emerytur w tej grze nie ma, więc pozostaje tylko śmierć kapitana (może nawet to właśnie ten wątek został wycięty z CoD4?).
Pozostaje także jeszcze misja w Bejrucie. Bo kto by nie chciał się dowiedzieć, z jakiego powodu cpt. Price jest taki nieufny w stosunku do Kamarov''a? Może "Ruscy" byli przeciwko "Brytolom"? A może ich zdradzili? cyt: "Pamiętasz Bejrut? Jesteś z nami"
Mając na uwadze fakt, że Infity Ward wycięło kilka misji z CoD4 wygodniejsze by było zrobienie gry, której akcja toczy się równolegle do akcji z CoD4 co też jest dosyć prawdopodobne.
PS. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie na temat CoDMW2 i nikt nie musi się za mną zgadzać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:30, junior17 napisał:

Wydaje mi się (i mam nadzieję), że jednym z kumpli z oddziału będzie cpt.
McMillan, bo na pewno złamaną nogę mu wyleczyli.


Z tego co pamiętam, to noga Cpt. McMillian''a (czy jak mu tam było) nie zostało złamana, lecz

Spoiler

urwana przez śmigła tego śmigłowca

. A co do samej fabuły, to mi wszystko jedno czy to będzie prequel, sequel czy wydarzenia równoległe. Grunt żeby tę grę tworzyli goście z IW, bo to jest gwarancją samą w sobie, że CoD MW2 (czy jak to będzie się nazywać) będzie grą genialną, a nie takim niewypałem jak WaW (który w sumie jest nawet dobry, ale względem poprzednich części odstaje, i to bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Spoiler

Urwana raczej nie, bo po wypadku ma obie nogi. Jak nie możesz jej zobaczyć, to rzuć w niego granatem. Zacznie się w śmieszny sposób oddalać i wtedy widać obie nogi.


Na wiki pisze, że zmiażdżona, ale coś o tak bardzo malej powierzchni bocznej (dokładnie kant śmigła), nie ma prawa zmiażdżyć nogi, co najwyżej odciąć, lub złamać. A skoro widać obie nogi pozostaje jedna opcja- złamanie i to solidne.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty:Moder Warfare 2.Moim zdaniem będzie to najlepsza część ,w grze całe szczeście nie będzie nawiązania do II wojny światowej gracze chcą aby akcja odgrywała się w teraźniejszości,oczywiście nie mam nic do zażucenia call of duty:world at war bo bardzo mi się podobała ,ale chcę aby było może jakieś nawiązanie do wojny która nas zaskoczyła w wakacje bądź była przewidziana.Tak chodzi mi o konflikt Rosji z Gruzją .Niema "bata" że się tak wyrażę,aby Infinity Ward nas zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:04, zelekwilus napisał:

Call of Duty:Moder Warfare 2.Moim zdaniem będzie to najlepsza część ,w grze całe szczeście
nie będzie nawiązania do II wojny światowej


Hehe, pamiętam jak przed premierą CoD: Modern Warfare wszyscy narzekali, że ta gra nie może się udać (przyznaję, że ja również do tej grupy należałem ;)) skoro rozgrywka nie będzie się toczyła podczas II wojny światowej, a teraz to już prawie nikt tej II wojny nie chce :P

Dnia 20.01.2009 o 18:04, zelekwilus napisał:

nie mam nic do zażucenia call of duty:world at war bo bardzo mi się podobała


a ja mam i to całkiem sporo. Gra przede wszystkim nie wciąga. Przeszedłem kampanie raz i to mi już wystarczy, a w Modern Warfare mogłem grać i grać. Gdyby to nie była seria CoD to pewnie byłbym z takiej gry zadowolony, ale jednak ten tytuł do czegoś zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:21, dave03 napisał:

> Call of Duty:Moder Warfare 2.Moim zdaniem będzie to najlepsza część ,w grze całe
szczeście
> nie będzie nawiązania do II wojny światowej

Hehe, pamiętam jak przed premierą CoD: Modern Warfare wszyscy narzekali, że ta gra nie
może się udać (przyznaję, że ja również do tej grupy należałem ;)) skoro rozgrywka nie
będzie się toczyła podczas II wojny światowej, a teraz to już prawie nikt tej II wojny
nie chce :P


Ja do grona CoD-graczy dołączyłem wtedy, kiedy wyszedl CoD:MW. Czasy IIWW nie pasowały mi, ale po zobaczeniu dema CoD4 zobaczłem że CoD to smaczna gra ;P. Trzeba iść z czasem i tworzyć gry w terażniejszości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 12:59, Damianuss1 napisał:

I tak oto został zapowiedziany ; )


Zapowiedziany był już chyba jakiś czas temu tyle tylko ze było to takie mniej oficjalne ;) Szkoda tylko, że nie dowiedzieliśmy się praktycznie niczego nowego, bo to że data premiery będzie miała miejsce w listopadzie/grudniu to wiedział chyba każdy.

>trzeba przygotować portfele.

Jeszcze jest sporo czasu, ale mam nadzieje, że tym razem wystarczy 99zł by cieszyć się grą, choć nie mam wątpliwości co do tego że i 129 będzie opłacało się na Modern Warfare 2 wyłożyć. Infinity Ward tego nie spartaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za naprawdę dobry tytuł byłbym skłonny wydać naprawdę zawyżoną sumę. O ile będzie tak dobry jak MW lub na co liczę o wiele, wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować