Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Z heli to jeszcze w miarę luzik - polata trochę, postrzela gdzie popadnie i poleci. W dodatku idzie go ustrzelić.
W MW2 mamy za to samolot, sterowany przez człowieka ( o ile dobrze zrozumiałem; bazuję na tym co powiedział The_Tau ), latający na dużym pułapie ( samolot nie za bardzo polata na 50 metrach; szczególnie taki ). W dodatku z "amunicją" raczej masowego rażenia :D Może być ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczególnie dla tych na dole ;D ale chyba ten samolot będzie miał jakieś ograniczenia czasowe. Bo żeby tak cały meczyk łatał to lekka przesada (no chyba, że jakoś go zestrzelą [jeśli się da te bydle ustrzelić xD] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 01:07, KamyK_84 napisał:

[jeśli się da te bydle ustrzelić xD] ).

Da się, na jednym z pierwszych trailerów gość walił z czegoś przypominającego Stingera do tego samolotu. To że nie trafił, to już inna sprawa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 01:12, Kryhuu napisał:

> [jeśli się da te bydle ustrzelić xD] ).
Da się, na jednym z pierwszych trailerów gość walił z czegoś przypominającego Stingera
do tego samolotu. To że nie trafił, to już inna sprawa :P.


Nie stinger, tylko AT4, choć może i Stinger będzie.
Fakt faktem koleś próbował zestrzelić, ale... Działowy puścił flary z samolotu i cały pocisk poleciał do nieba wypalonych łusek x]
http://www.youtube.com/watch?v=ZBJcOy6iuUc
SCHWAM
Na tym filmiku powyżej będzie to doskonale pokazane.
Analiza Infamy Trailer
http://modernwarfare247.com/news/infamy-analysis-gt-pop-block-ign-rewind-theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 09:12, Peter44 napisał:

Myślę o kupnie gry i mam pytanie: jakie są wymagania i jakiego potrzebuję neta?

Co do wymagań, to jak gra wyjdzie to się dowiesz. W sensie będą niewiele wyższe niż wymagania CoD4, wiec je możesz sprawdzić. Co do neta ja uważam, że w dzisiejszych czasach 1mb to rozsądne minimum i w zasadzie optymalne wyjście.

Dnia 10.10.2009 o 09:12, Peter44 napisał:

Ile ma kosztować? Czy jest demo?

120zł - 140 zł, dema nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 09:38, Outlander-pro napisał:

> Ile ma kosztować? Czy jest demo?
120zł - 140 zł, dema nie będzie.


Nie no bez przesady na pc i to jeszcze na gramer.pl kosztuje 119,90 zł tak wiec za około 97zł będzie w saturnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 10:33, Redjevel napisał:

Nie no bez przesady na pc i to jeszcze na gramer.pl kosztuje 119,90 zł tak wiec za około
97zł będzie w saturnie


Podaję oficjalną cenę, a oficjalna to 139,90 czyli de facto 140zł. Oczywiście da sie dorwać grę 10 zł (empik.com), bądź 20 zł (gramer.pl) taniej. I dlatego cena oscyluje w granicach 120-140 zł. Wątpię by było za 97zł w Saturnie, chyba, że zrobią jakąś promocję czasową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 10:41, Outlander-pro napisał:

Podaję oficjalną cenę, a oficjalna to 139,90 czyli de facto 140zł. Oczywiście da sie
dorwać grę 10 zł (empik.com), bądź 20 zł (gramer.pl) taniej. I dlatego cena oscyluje
w granicach 120-140 zł. Wątpię by było za 97zł w Saturnie, chyba, że zrobią jakąś promocję
czasową...


Ja jeden dzień po premierze jedynki (modern warfare) kupiłem ją za 79zł w saturnie (katowice silezia city center)
a oficjalne ceny są zawsze wysokie i nikt tak naprawdę po tyle ich nie sprzedają noo chyba ze empik :D
dlatego tam nie kupuję.
Ale prawda jest taka ze w Saturnie cena dwójki nie będzie przekraczać 100 zł, tak więc jak kupię dam rachunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 10:46, Redjevel napisał:

Ja jeden dzień po premierze jedynki (modern warfare) kupiłem ją za 79zł w saturnie (katowice
silezia city center)

No fajnie, tylko że właśnie cena premierowa jedynki to 79 zł... ona później nieco zdrożała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 10:46, Redjevel napisał:


Ja jeden dzień po premierze jedynki (modern warfare) kupiłem ją za 79zł w saturnie (katowice
silezia city center)

Fajnie, tylko że to 79zł to była cena premierowa CoD4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 10:48, Darkstar181 napisał:

No fajnie, tylko że właśnie cena premierowa jedynki to 79 zł... ona później nieco zdrożała.


"No to fajne" tylko że w empiku w tym samym czasie MW kosztował 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 10:53, Redjevel napisał:


> No fajnie, tylko że właśnie cena premierowa jedynki to 79 zł... ona później nieco
zdrożała.

"No to fajne" tylko że w empiku w tym samym czasie MW kosztował 120 zł


Jesteś pewny? Ja po premierze w empiku kupiłem za 89zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2009 o 10:53, Redjevel napisał:

"No to fajne" tylko że w empiku w tym samym czasie MW kosztował 120 zł

Na pewno ? Bo ja właśnie kupiłem w empiku. Za 79 zł. Sklepów nie pomyliłem, do stu liczyć umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 10:55, kedzior141 napisał:

Jesteś pewny? Ja po premierze w empiku kupiłem za 89zł.


Tak nawet pamiętam jak się dziwiłem cena 120zł mnie odstraszyła dlatego pobiegłem do saturna gdzie kupiłem za 79 zł
Tak samo kiedyś było z left 4 dead lecz był on tylko w empiku w saturnie nie dlatego poskarżyłem się tam komuś i sprzedali mi ją za 44zł zniżając z 79 :d nie wiem dlaczego są takie dziwne ceny w empiku dodam że to było długo po premierze ale chyba sama cena premierowej była 44 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak Wy tam planujecie kupno MW 2? Na gwiazdkę ,czy na listopad (premiera).Bo oczywiscie kasę mam naszykowaną,ale problem w tym,czy będę akurat miał "pociechę" w dniu premiery czy na gwiazdkę -_-.A wy jakie macie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak raz dla tej gry muszę zrobić wyjątek i kupie w dzień premiery. Żadna gra do tej pory nie zmusiła mnie do tego, żebym w dniu dostarczenia gry na półki sklepowe szedł po nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 10:16, Bartex69 napisał:

Witam,jak Wy tam planujecie kupno MW 2?

W okresie premiery MW2 wychodzi jeszcze kilka innych must-have''ów, które planuję zakupić. Ballad of Gay Tony, Assassin''s Creed 2 czy Brutal Legend. Jednakże Modern Warfare 2 zajmuje pierwsze miejsce na tej liście i postaram się go kupić jak najszybciej po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 10:34, Sandro napisał:

W okresie premiery MW2 wychodzi jeszcze kilka innych must-have''ów, które planuję zakupić.
Ballad of Gay Tony, Assassin''s Creed 2 czy Brutal Legend. Jednakże Modern Warfare 2
zajmuje pierwsze miejsce na tej liście i postaram się go kupić jak najszybciej po premierze.

AC2 nie wyjdzie w tym roku :( Pierwszy kwartał 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować