Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Drodzy Koledzy!
Potrzebuje pomocy przy MW2. Gra, dokładnie to multi zacina sie po 5min i czasami tylko reset jest w stanie mnie uratować. Niezwykłe jest tylko to, że single działa bez zarzutu.

Komp, na którym gram w MW2:
Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz (2 CPUs)
Memory: 2046MB RAM
Hard Drive: 160GB
Video Card: NVIDIA GeForce 9800 GT
Operating System:
Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3

Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, może t w nich leży problem, radzicie je zmienić?
Próbowałem grę przeinstalować, ciągle to samo, dodam jeszcze, że i Win i MW2 są org;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 11:23, Redjevel napisał:

Był jakiś reset statów? bo jak widzę to znowu mam 1 level a miałem już 10 prestiż!!...
(nie grałem bardzo dłuugo)

nic takiego nie słyszałem ja nadal mam swoje staty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 11:23, Redjevel napisał:

Był jakiś reset statów? bo jak widzę to znowu mam 1 level a miałem już 10 prestiż!!...
(nie grałem bardzo dłuugo)


Jak się hackuje prestiż to trzeba było się z tym liczyć. Bardzo dobrze się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz ustawienia grafiki z najwyższego o jeden mniej. U mnie przy wczytywaniu się zacinał mimo iż single bez problemów na maxa biegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 16:06, piogodl napisał:

Siema. Mam pytanie czy opłaca sie kupić na Xboxa 360 Modern Warfare 2 czy poczekać już
na OPS ?


A MW2 byłby Twoim pierwszym Codem czy jestes zwiazany z serią od dłuższego czasu? To dość ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 16:26, MrGregorA napisał:

> Siema. Mam pytanie czy opłaca sie kupić na Xboxa 360 Modern Warfare 2 czy poczekać
już
> na OPS ?

A MW2 byłby Twoim pierwszym Codem czy jestes zwiazany z serią od dłuższego czasu? To
dość ważne

Grałem w Call of Duty 4 : Modern Warfare ale na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem z grą. Kilka dni temu zalogowałem się rano do gry i normalnie pykałem w CoD''a po czym wyłączyłem kompa i znowu wszedłem dopiero pod wieczór, około godziny 22.00. Gdy zalogowałem się na Steam i włączyłem grę, zaczęło szukać mi serwera. Znalazłem jakiś, zagrałem na nim kilka rund po czym przełączyłem na kolejny. Na następnym znów normalna gra. Ale kiedy rozłączyłem się po raz trzeci do jakiegoś serwa, zobaczyłem, że mam 70 poziom i Model 1878 Akimbo w ręce. Wszyscy na mapie skakali strasznie wysoko (włącznie ze mną) i mieli jakieś uber bronie. Wystraszyłem się, że zhackowali mi konto, więc się wylogowałem ze Steama i włączyłem grę jeszcze raz. W głównym menu dalej pisze mi, że grę Multiplayer ukończyłem w 100% i mam odblokowane wszystkie bronie...co mam robić, żebym mógł dalej grac i Steam nie zbanował mi konta? Wczesniej miałem level 32 i wszystko było normalnie, teraz boje się, że zbanują mi konto i stracę 130 zł które wydałem na tę grę. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie możesz. Masz zwyczajnie problem. Możesz tylko klnąć na hackerów. Ja osobiście przestałem grać w MW2 bo... Zasrany Steam sobie język na ang zmienił i grę trzeba reinstalować... Czekam na BO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 16:09, Sipso2008 napisał:

Nic nie możesz. Masz zwyczajnie problem. Możesz tylko klnąć na hackerów. Ja osobiście
przestałem grać w MW2 bo... Zasrany Steam sobie język na ang zmienił i grę trzeba reinstalować...
Czekam na BO.


A napisanie do Steama coś da? Może mnie nie zbanują jak im napisze ze to nie moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 16:19, Ashakel napisał:

> Nic nie możesz. Masz zwyczajnie problem. Możesz tylko klnąć na hackerów. Ja osobiście

> przestałem grać w MW2 bo... Zasrany Steam sobie język na ang zmienił i grę trzeba
reinstalować...
> Czekam na BO.

A napisanie do Steama coś da? Może mnie nie zbanują jak im napisze ze to nie moja wina...


W sumie możesz napisać o zaistniałej sytuacji, że padłeś ofiarą hackera. Zbanować raczej nie zbanują, ale wątpie by przywrócili ci dawne staty czy chociaż zrestartowali postać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2010 o 16:19, Ashakel napisał:

A napisanie do Steama coś da? Może mnie nie zbanują jak im napisze ze to nie moja wina...


Nie zbanują Cię, po prostu trafiłeś na zhackowany serwer, który ustawił Ci od razu lvl na maksa i wszystko odblokował. Nikt Ci konta nie zhackował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio cholerny problem z MW2. Gdy uruchamiam grę, to wyskakuje mi ten screen na początku jak zawsze i nie wbija mi do gry. Po prostu jakby zawiesza się na tym screenie i koniec. Czekałem kiedyś 30 min, ale nie wbiło do gry. Może wie ktoś jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować