Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Witam!
Mój znajomy zakupił wczoraj na allegro CoD MW2 w ruskiej wersji językowej. Jak to spolszczyć? Szukałem w Googlach, ale nic nie mogłem znaleźć :/
Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:58, wojcio102 napisał:

Witam!
Mój znajomy zakupił wczoraj na allegro CoD MW2 w ruskiej wersji językowej. Jak to spolszczyć?
Szukałem w Googlach, ale nic nie mogłem znaleźć :/
Pomocy!


W Steamie niech zmieni język gry na polski. Będzie musiał CAŁĄ grę od nowa pobierać, ale będzie po polsku...

@SongoX - Reinstall?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 15:09, Sipso2008 napisał:

@SongoX - Reinstall?


Był, ale nie pomogło :/ Nie działa mi multi, w single wszystko śmiga jak powinno. Jeszcze spróbuję reinstalacji Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 02:52, Astropath napisał:

Czy da się na wersji PC grać na padzie? Od razu mówię... pomińmy komentarze tyczące bezsensowności
takiego działania. Ciekawość jedynie.


Niestety nie. Sam próbowałem. A na padzie gra się fajnie, sprawdzałem na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 21:43, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi czy M21EBR ma jakąś przewagę nad Barettem ?? Bo statsy broń ma nieco gorsze
od Baretta.

Ma duuuuużo mniejszy odrzut i jest szybkostrzelna. Przez wiele uważany za broń noobską. Ja w sumie tam nic do niej nie ma, ale jednak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 21:43, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi czy M21EBR ma jakąś przewagę nad Barettem ?? Bo statsy broń ma nieco gorsze
od Baretta.


To są dwie różne snajperki, zależy co wolisz po prostu. Otóż M21 (a tak naprawdę to M14, twórcy zrobili gafę, ale cóż) nie ma praktycznie odrzutu i jest szybkostrzelna. Zabija jednym headem, albo dwoma strzałami w jakąkolwiek część ciała bez stopping power. Niecelny strzał można szybko i łatwo poprawić, odruchowo strzela się od razu dwa. Dobra snajpa, ale może braknąć ammo na dłuższą metę.

Barret jest dobry, bo ze Stopping power zabija jednym strzałem. Minusem jest gigantyczny odrzut, więc jeśli chybisz to strzału szybko nie poprawisz. W dodatku osobiście uważam, że robi straszny huk przy wystrzale i łatwo snajpera przez to namierzyć. Zdaje się za to, że Barret ma najmniejszy sway ze wszystkich snajp. Tzn. że celownik mało lata i przy odrobinie wprawy nie trzeba wstrzymywać oddechu by oddać celny strzał.

Jeśli ktoś by mnie pytał o zdanie to wolę z tych dwóch M21. Barret mi nie podchodzi jakoś. A i tak najbardziej lubię Intervention. QS <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 21:43, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi czy M21EBR ma jakąś przewagę nad Barettem ?? Bo statsy broń ma nieco gorsze
od Baretta.

Jeśli chcesz sobie snajperzyć i jednym strzałem rozwalać przeciwników to raczej wybrał bym Baretta. Ale M21 jest świetne dla takiego dynamicznego snajpera. Mój kit dla tej broni to:
M21+tłumik
Padlinożerca
Zimnokrwisty
cokolwiek

Jesteśmy niewidoczni, i dwoma strzałami zdejmujemy przeciwników na każdym dystansie. AWESOME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 22:18, Sipso2008 napisał:

A ja was snajperów od tylca i nożem w dupsko!

W dupsko?! NOŻEM?! FUUU! XD
Swoją drogą, fajną klasę szturmową "odkryłem" ostatnio:
AUG HBAR + uchwyt
Padlinożerca
Waga lekka
Pewne celowanie

Przedwczoraj tą klasą wbiłem dwie atomówki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 21:57, Outlander-pro napisał:

/CIACH/


Dobrze wiedzieć, ostatnio snajpiłem barettem by dobić red tigera a teraz mam to samo z M21EBR. W sumie lepiej mi się strzela M21EBR, rzeczywiście mniejszy dużo odrzut. Przy Barecie jednak odgłos wystrzału robił wrażenie :D Co do klasy to kiedyś grałem M21EBR z tłumikiem i ACOGiem. Nawet fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przy

Dnia 17.10.2010 o 23:12, Kerigun napisał:

Barecie jednak odgłos wystrzału robił wrażenie :D

Taa, jest wrażenie mocy, ale strasznie łatwo mi takiego snajpera namierzyć :P

>Co do klasy to kiedyś grałem M21EBR

Dnia 17.10.2010 o 23:12, Kerigun napisał:

z tłumikiem i ACOGiem. Nawet fajnie było.

EBR z ACOG jest genialny do agresywnego snajpienia. Biegniesz, szybkie przybliżenie, dwa strzały i biegniesz dalej. Lubiłem podobnie latać w CoD4 z M14 z kolimatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 16:20, Firefly94 napisał:

> powiedz mi po co Ci waga lekka ??:|
Bo AUG ma ujową mobilność. :P Tylko dlatego.

Szkoda tylko, że Waga Lekka zwiększa prędkość o 7%, więc z najcięższą spluwą bonus do szybkości jest znikomy, a właściwie go nie ma. Ten perk opłaca się nosić jedynie z pistoletami maszynowymi. Inaczej to strata perka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować