Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Powie mi ktoś dobry dla czego ta gra tak bardzo śmierdzi ?
na GF 7600GS dało się grać, zmień iłem grafikę na radka 4650 i co ? łał super max detal 50 klatek, tylko gra ma kaprys że w najmniej oczekiwanym momencie zaczyna spadać framerate do 10-12 klatek. bawiłem się już z plikiem cfg (drawwater na 0 ) ale nie pomogło. słyszał ktoś może o jakimś sposobie na ustabilizowanie wydajności na kartach ATI ?

Szkoda bo gra się całkiem przyzwoicie, gdyby nie to że czasem gra jest niegrywalna (nie wiem jak SP bo na nowej karcie nie odpalałem)

PS. stery nowe dx nowy system reinstalowany etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą kartę graficzną co ty. Niestety nic nie zrobisz. Ta karta jest po prostu cienka. W AvP na minimalnych 15 fps''ow po strzale. Najlepiej zmień karte, albo po prostu rozdzielczość w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2010 o 12:39, Cyngiel--Master napisał:

PS. stery nowe dx nowy system reinstalowany etc.

Karta dosyć słaba, do tego o ile wiem to low profile, więc zapewne jak to Radki z tej serii lubi się grzać - grzeje, zmniejsza obroty, gra się tnie. Spróbuj ją wyczyścić, a jeżeli już jest czysta, to zadbaj o jakieś dodatkowe chłodzenie.
Co do samej gry- ostatnio przerzuciłem się na AlterIWnet, bo cheaterzy ( chociaż ich mniej ) i tuberzy z danger close ( NIESAMOWITA PLAGA od premiery BO ) zaczeli mnie tak irytować, ze poszukałem czegoś innego. Gra się świetnie, dedykowane serwery, nowe tryby gry, mody typu Zombie, scopes only, nowe tryby gry - One in the Chamber (tryb z Black Opsa ) ... zyć nie umierać, nowa gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 23:34, Dodus14xv napisał:

Mam taką samą kartę graficzną co ty. Niestety nic nie zrobisz. Ta karta jest po prostu
cienka. W AvP na minimalnych 15 fps''ow po strzale. Najlepiej zmień karte, albo po prostu
rozdzielczość w grze.

nie ważne jakie są ustawienia, po prostu gra totalnie przypadkowo zaczyna się ciąć, i niezależnie od rozdzielczości, zawsze spada do 12-14 klatek.

Karta wcale nie jest cienka, w najnowsze tytuły pograsz sobie na wysokich detalach, za wyjątkiem ewidentnie skopanych, tak jak najnowszy NFS który działa na 12 klatkach niezależnie od ostawień.

jak już wspomniałem, w MW 2 gram na najwyższych detalach i rozdzielczości 1280, gra działa mi z prędkością 50-70 klatek.
Ale czasem spada, i wyjściem jest jedynie jej restart.

jej spadki płynności dzielą się na 2 typy:

Całkowity czyli tnie się cały czas kiedy się poruszamy/celujemy/strzelamy/rzucamy granatem

oraz częściowy, kiedy to wystarczy odwrócić kamerę w innym kierunki i gra działa normalnie, możemy w taki sposób prowadzić ogień i się poruszać

najczęściej gra wpada w zacinki, jeśli jesteśmy na spekcie i widzimy kolesia który ma przy broni detektor bicia serca, lub sami taki mamy.
opcjonalnie przy uzyciu javelina.

@Pernia

Karta jest praktycznie nowa, ma może miesiąc lub półtora, temperatury ma b. niskie, na poziomie 40 stopni w stresie, inna sprawa to to ze karta jest na AGP, czyli ma układ tłumaczący dane miedzy interfejsami.
Cały czas jest diabelnie gorący, tak na oko ze 60 stopni niestety nie jest niczym chłodzony, producent uznał ze nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 18:46, Buhahahahaha napisał:

Można dostać bana na STEAM za tego AlterIwNet, czy cuś?

sam właściwie nie wiem, bo ja mam AlterIWnet zainstalowane w innym katalogu, bo nie potrzebuje do uruchomienia gry zwykłego steam. Jak coś, to napisz na gg: 9680186, albo na xfire, odnosnik do profilu mam na gramsajcie ;)
@Cyngiel--Master w takim razie obstawiałbym grzejace się złącze AGP, bo akurat ta gra nie należy do super wymagających, i nawet mój stary leciwy GF 7600 radzi sobie z nią na rozdzielczości hd ;)
edit: a spróbuj obniżyć tekstury na High. Ja mialem też spadki FPS na swojej karcie (4850) ale to takie, że jak mi się gra już rozgrzała, to działało git. Zmieniłem tekstury z extra na wysokie, i śmiga jak marzenie, może to tego kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 18:43, Largooo napisał:

Ile kosztuje DLC? Bo zainstalowałem ostatnio gre, i nie mogłem bez niego pograć. Zdenerwowany
od razu zrobiłem kasacje gry xD

Ja bez DLC gram normalnie. Co prawda nie odinstalowywałem gry po wyjściu nowych dodatków, ale to chyba nie zmienia stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 16:16, noobie napisał:

> A mi w ogóle nie znajduje graczy do gry.... :/
Hmmm, dziwne. jak długo czekasz?

Raz czekałem 3min. Teraz już usunąłem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 17:00, Largooo napisał:

Raz czekałem 3min. Teraz już usunąłem grę.


To się naczekałeś... A we wszystkich trybach Ci nie wyszukiwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 17:00, Largooo napisał:

> > A mi w ogóle nie znajduje graczy do gry.... :/
> Hmmm, dziwne. jak długo czekasz?
Raz czekałem 3min. Teraz już usunąłem grę.

Ja czasami nawet odchodzę od kompa ; P. To zależy. Rano nigdy nie udaje mi się prawie znaleźć gry, wieczorami to zajmuje minutkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:12, noobie napisał:

Ja czasami nawet odchodzę od kompa ; P. To zależy. Rano nigdy nie udaje mi się prawie
znaleźć gry, wieczorami to zajmuje minutkę...


Nawet nie wiesz jak to dobrze, że mam telewizor w pokoju, bo zawsze jest co robić jak mi grę wyszukuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:18, SongoX napisał:

> Ja czasami nawet odchodzę od kompa ; P. To zależy. Rano nigdy nie udaje mi się prawie

> znaleźć gry, wieczorami to zajmuje minutkę...

Nawet nie wiesz jak to dobrze, że mam telewizor w pokoju, bo zawsze jest co robić jak
mi grę wyszukuje :D

Wiem wiem :P.


btw.
Chyba dwa lata nie robiłem formata, myślicie że gdybym to uczynił poprawiła by się wydajność gry :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:20, noobie napisał:

Chyba dwa lata nie robiłem formata, myślicie że gdybym to uczynił poprawiła by się wydajność
gry :D?


Format przy się przydał. Ja jak miałem nawalone na kompie różnych dodatków wizualnych i innych głupot to MW2 potrafił mi się cztery godziny instalować, natomiast po formacie 30 min. Wydajność gry też powinna trochę wzrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2010 o 16:22, SongoX napisał:

Format przy się przydał. Ja jak miałem nawalone na kompie różnych dodatków wizualnych
i innych głupot to MW2 potrafił mi się cztery godziny instalować, natomiast po formacie
30 min. Wydajność gry też powinna trochę wzrosnąć.

Więc chyba czas najwyższy... ale jeżeli tak, to mam pytanie. Czy w MW2 są save, czy statystyki są zapisywane przez jakże genialne rozwiązanie dla graczy- Steam? Jeżeli nie, to gdzie znajdę savey i ew. pobrane patche...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować