Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Statystyki i wszystko z multi Ci się zapisuje. Jak ostatnio robiłem format to właśnie tylko multi mi się zapisało, a pliki z singla już nie. A gdzie się znajdują to nie wiem za bardzo. Możesz pogrzebać w folderze z grą, znalazłem tam co prawda chyba dwa foldery pt: "save" ale ja tam plików nie mam, może dlatego, że w nie grałem nic w singlu. A patche musisz raczej od nowa ściągnąć, przynajmniej ja nie wiem gdzie się znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 20:50, SongoX napisał:

Statystyki i wszystko z multi Ci się zapisuje. Jak ostatnio robiłem format to właśnie
tylko multi mi się zapisało, a pliki z singla już nie. A gdzie się znajdują to nie wiem
za bardzo. Możesz pogrzebać w folderze z grą, znalazłem tam co prawda chyba dwa foldery
pt: "save" ale ja tam plików nie mam, może dlatego, że w nie grałem nic w singlu. A patche
musisz raczej od nowa ściągnąć, przynajmniej ja nie wiem gdzie się znajdują.

SP to akurat wiesz... zapomniałem co tam było, więc w razie potrzeby przejście od nowa gierki to nie będzie problem :). Najważniejszy był dla mnie multi, bo zdobywanie od początku 135lvl.... lipa ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:08, noobie napisał:

SP to akurat wiesz... zapomniałem co tam było, więc w razie potrzeby przejście od nowa
gierki to nie będzie problem :). Najważniejszy był dla mnie multi, bo zdobywanie od początku
135lvl.... lipa ;D.


O multi się martwić nie musisz, bo wszystko zapisuję się na serwerach Steama i jestem tego pewien na 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2010 o 21:11, SongoX napisał:

O multi się martwić nie musisz, bo wszystko zapisuję się na serwerach Steama i jestem
tego pewien na 100% :P

I super. Teraz jedynie muszę znaleźć kogoś, kto mi zrobi format, ja się boje :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:13, noobie napisał:


> O multi się martwić nie musisz, bo wszystko zapisuję się na serwerach Steama i jestem

> tego pewien na 100% :P
I super. Teraz jedynie muszę znaleźć kogoś, kto mi zrobi format, ja się boje :D...


Co do patchy - Steam ma opcje robienia backupów gier czy cos takiego. W każdym razie wejdź w pierwsze menu w lewym gornym rogu steama, tam jest ta opcja (ew. mozesz przekopiowac caly folder steamapps)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:13, noobie napisał:

I super. Teraz jedynie muszę znaleźć kogoś, kto mi zrobi format, ja się boje :D...


Mój pierwszy "format" wyglądał tak, że sformatowałem wszystkie dyski oprócz tego z systemem i nagrałem od nowa Win. :P Jednak teraz wrzucam płytę do kompa, i kiedy robię restart kompa to naciskam któryś przycisk, który uruchamia boot systemu, a potem ładnie wszystko sobie formatujesz i nagrywasz na nowo system. Jak już raz zrobisz to potem pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A co z programami typu Nero itd. Zawsze robił mi tego typu rzeczy zaprzyjaźniony informatyk i po jego pracy wszystko było, bo mi tam wszystko instalował pięknie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja te programy dostałem na CD, które było dołączone do pudełka od płyty głównej :P Tam masz zawsze wszystkie stery do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:34, SongoX napisał:

Ja te programy dostałem na CD, które było dołączone do pudełka od płyty głównej :P Tam
masz zawsze wszystkie stery do kompa.

Oby i tak było :).
No nic, może w ten weekend po raz pierwszy w życiu użyję JA sam płyty Łindołsa ;D. W końcu przecież, pierwszy raz jest ponoć najlepszy :>.

Koniec offtopu spamerzy!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 14:59, franko113 napisał:

ahh, miło czasem zagrać w mw2 po dłuższym kontakcie z Black Ops. Atomówka z dedykacją
dla gościa który pierwsze 2 razy zabił mnie z tuby.

najlepszy to jest gość z twojego zespołu 10 prestiż i staty 0/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 08:59, Zand79 napisał:

> ahh, miło czasem zagrać w mw2 po dłuższym kontakcie z Black Ops. Atomówka z dedykacją

> dla gościa który pierwsze 2 razy zabił mnie z tuby.
najlepszy to jest gość z twojego zespołu 10 prestiż i staty 0/4

Te czity na lvl to nie wiem po co xd? Co to za ''szpan'' dla (najczęściej dzieci) ludzi, że mają 10 prest. jak skill''a om brak? Ech, nie będzie dane mi tego zrozumieć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:44, revolt505 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=K7oPB9n1UlM

Ponawiam pytanie: Wie ktoś może co to za piosenka w tle jest odgrywana? Byłbym wdzięczny
za podanie tytułu
i wykonawcy (zespołu).



SONGS!! THUMBS UP SO EVERY ONE CAN SEE

1st. inception song

2nd. Hey You simon says

3rd. mudvayne fall into sleep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:59, Chaotizz napisał:

Widzieliście nowe filmiki od zzirGrizza ? :D Miazga po prostu. To co on wyczynia to jest
wręcz nie do pomyślenia. ;p

http://www.youtube.com/watch?v=K7oPB9n1UlM Pierwsza część dla zainteresowanych.


Auto aim nie auto aim, gość wymiata :D Nie chciałbym grać w przeciwnej drużynie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem odnośnie rozdzielczości w MW2 multiplayer. Mam ustawioną na najmniejszą (nie pamiętam jaka to była) i nijak nie mogę jej zmienić. Chciałbym grać w rozdzielczości 1024 x 768. Ale jak ustawiam i biorę żeby ustawiło to gra wywala do pulpitu i wyskakuje błąd "nie wysyłaj" ten taki Microsoftu. I potem jak chce włączyć grę to zapytanie gry czy chcę uruchomić grę jak dawniej czy ryzykować i z nowymi ustawieniami robi się tak jak się gra zawiesi i wyłączam proces i nawet jak biorę z nowymi ustawieniami to nadal rozdzielczość jest ta sama. Wie ktoś jak to zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować