Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2011 o 16:38, JJZ_master napisał:

Spoko dzięki xD, ajj jak wyobrażam sb dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugie pobieranie
steam i dłuuuuuuuuuuuuuuuuugą reinstalke mw2 to mi sie troche odechciewa xD


Jak miałem zamulonego kompa i robiłem reinstalację to nagrywała mi się z płyty ok. 4 godzin, więc jak myślałem o reinstalce to też miałem podobne odczucia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pewien problem z multiplayerem. Chodzi o to, że nie mogę się podłączyć do żadnego typu gry. Po wybraniu trybu, gra szuka gier z coraz większym pingiem, (najpierw z <50 ms, potem z <60 ms, i tak dalej) ale nie znajduje żadnej. Gra jest raczej dodana do wyjątkowym zapory Windowsowskiej, chyba że coś źle zrobiłem. Przed zmianą systemu z Win 7 Ultimate na Professional, wszystko było w porządku

Sprzęt? Myślę, że nie ma to raczej większego znaczenia, oprócz tego że mam Windowsa 7, łączę się przez sieć WiFi w routerze.

Jak potrzeba jakieś inne info, pytajcie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:58, MrGregorA napisał:

> > > Co byście powiedzieli na gramowy meczyk?
> >
> > na pc?
> Owszem. :P
e tam

Nie każdy ma konsolę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 20:25, Firefly94 napisał:

> > > > Co byście powiedzieli na gramowy meczyk?
> > >
> > > na pc?
> > Owszem. :P
> e tam
Nie każdy ma konsolę. ;)


nie kazdy ma dobrego PC ;)

EDIT: ogolnie przyjelo sie jakos (w polsce, bo na zachodzie to nie bardzo), ze jak ktos ma current-gena to ma kase, jest bogatszy. na pewno nie jest to prawda. np. ja zeby mi mw2 na najnizszych detalach chodzil musialbym zainwestowac okolo 3500 zl na kompa, a tak ps3 kosztuje teraz 1200, a 360 600 zł. moze to tylko moje spostrzezenia i odczucia, ale tak tez myslalem zanim kupilem pleja i jak tylko widzialem goscia w sklepie kupujacego gre na ps3 to myslalem: 'ale musi byc nadziany'. jakos tak musialem sie tym podzielic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 21:34, MrGregorA napisał:

EDIT: ogolnie przyjelo sie jakos (w polsce, bo na zachodzie to nie bardzo), ze jak ktos
ma current-gena to ma kase, jest bogatszy. na pewno nie jest to prawda. np. ja zeby mi
mw2 na najnizszych detalach chodzil musialbym zainwestowac okolo 3500 zl na kompa

A mi jakoś MW2 chodził na najniższych na 4,5 letnim kompie który wtedy kosztował 3500 zł (w międzyczasie miał dorzucone pamięci i zmienioną kartę, ale to było 3,5 roku temu) to o czym ty mówisz?
Z resztą się zgadzam, sam mam X'a ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 01:25, knopfler napisał:

> EDIT: ogolnie przyjelo sie jakos (w polsce, bo na zachodzie to nie bardzo), ze jak
ktos
> ma current-gena to ma kase, jest bogatszy. na pewno nie jest to prawda. np. ja zeby
mi
> mw2 na najnizszych detalach chodzil musialbym zainwestowac okolo 3500 zl na kompa
A mi jakoś MW2 chodził na najniższych na 4,5 letnim kompie który wtedy kosztował
3500 zł (w międzyczasie miał dorzucone pamięci i zmienioną kartę, ale to było 3,5 roku
temu) to o czym ty mówisz?
Z resztą się zgadzam, sam mam X''a ;).


Ja kompa nie mam zmienionego od... 6 lat? A nawet wtedy nie był najwyższych lotów. Może z ceną przesadziłem, ale konsola to najlepsza rzecz dla gracza. Można zapomnieć o zmianie sprzętu przez 6 lat i cieszyć się najwyższą grafiką. To wydatek tylko pozornie wysoki (oczywiście, zakładam cały czas, że komputer sluży główniedo gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 09:38, MrGregorA napisał:

Ja kompa nie mam zmienionego od... 6 lat? A nawet wtedy nie był najwyższych lotów. Może
z ceną przesadziłem, ale konsola to najlepsza rzecz dla gracza. Można zapomnieć o zmianie
sprzętu przez 6 lat i cieszyć się najwyższą grafiką. To wydatek tylko pozornie wysoki
(oczywiście, zakładam cały czas, że komputer sluży główniedo gier)


z tą grafiką to palnąłeś niezłą gafę już o tym że konsola jest najlepsza dla gracza to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:00, Numenpl napisał:

z tą grafiką to palnąłeś niezłą gafę już o tym że konsola jest najlepsza dla gracza to
szkoda gadać.


A może tak nie jest? Gracz konsolowy nie musi się martwić o wymagania tytułu. Martwić się to może o pieniądze na kolejny tytuł. Konsola jest stworzona do grania i teraz wprowadza się do niej jeszcze więcej funkcji, które umilają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:10, SongoX napisał:

A może tak nie jest? Gracz konsolowy nie musi się martwić o wymagania tytułu. Martwić
się to może o pieniądze na kolejny tytuł. Konsola jest stworzona do grania i teraz wprowadza
się do niej jeszcze więcej funkcji, które umilają czas.

Kiedyś bym się z tobą zgodził ale przez ostatnie 2 lata to niestety już nie jest tak wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:11, Numenpl napisał:

Kiedyś bym się z tobą zgodził ale przez ostatnie 2 lata to niestety już nie jest tak
wesoło...


Mógłbyś to rozwinąć? Nie wiem za bardzo co mas zna myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:12, SongoX napisał:

Mógłbyś to rozwinąć? Nie wiem za bardzo co mas zna myśli.

Po prostu przez ostatnie 6 lat jedyne co ja widzę to fuszerkę od strony twórców gier nawet na konsole idzie spieprzyć optymalizację i to w takim stopniu że szkoda gadać. Poza tym właśnie dzięki konsolom nie trzeba się martwić zbytnio o wymagania pc bo przez ostatnie 6 lat niewiele się zmieniły by nie mieć porządnych fps w rozdziałce 1280x720 i na takich samych detalach co konsole przez co obecnie kupno laptopa nie jest złym pomysłem jak się uwzględni gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2011 o 21:34, MrGregorA napisał:

EDIT: ogolnie przyjelo sie jakos (w polsce, bo na zachodzie to nie bardzo), ze jak ktos
ma current-gena to ma kase, jest bogatszy. na pewno nie jest to prawda. np. ja zeby mi
mw2 na najnizszych detalach chodzil musialbym zainwestowac okolo 3500 zl na kompa,

ashahahah największa bzdura 2011 roku. Jezu, jak ja kocham czytać wypociny fanbojów konsol, którzy walną bezsensowną liczbę i się cieszą. Ziomek, sam mam sprzęt który można złożyć za niecałe 1000zł, a MW2 chodzi mi w maxie w 100 fpsach ponad. Za 2 tysie można złozyć takiego kompa, że nic ci nie zatnie. W Crysisa też na Very High w DX10 moge grać, co prawda w jakichś 30 fps, ale da radę. Konsola kosztuje 1000 coś ( droższa niż mój PC), nie ma modyfikacji, gry kosztują 200 zł ( 5 gier i masz kompa starczającego na pare lat, pozdrawiam matematyke konsolowców), gadu tam nie zainstalujesz, ze znajomymi nie pogadasz, jesteś skazany na łaskę Sony/Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, kupiłem konsole prawie 2 lata temu. ciekawe, ile musiałbym wydać ze komputer, który pociągnąłby mw2 w 60 fps na najżywszych detalach (2 lata temu; mw2 podaje za przyklad bo na takim jestem wątku, ale dodajmy do tego jeszcze god of war 3 i uncharted 2)? Nie jestem żadnym fanbojem konsol, ale prawda jest ze jest to najlepsza rzecz dla gracza, bo jest stworzona SPECJALNIE do gier. Zresztą, przez ponad 10 lat mojej przygody z grami, przez 8,5 bylem graczem PC. Niejednokrotnie spędzam więcej czasu przy PC (mowie caly czas o grze, nie np. o pracy) niz przy konsoli. Ponadto moje ulubione gry, które, można powiedzieć kultywuję są właśnie na PC. I dziękuję za pozdrowienia mojej matematyki. Jest na pewno na wyższym poziomie niż poziom 16-latka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:18, MrGregorA napisał:

ludzie, kupiłem konsole prawie 2 lata temu. ciekawe, ile musiałbym wydać ze komputer,
który pociągnąłby mw2 w 60 fps na najżywszych detalach (2 lata temu; mw2 podaje za przyklad
bo na takim jestem wątku

taki sam sprzet jak na CoDa4 - ja przy wyjściu MW2 grałem na GF 7600 na wysokich ( wysokich, nie max detalach ) który byl wtedy za jakies 100 zł na allegro. Reszta kompa nawet słabsza, bo był jeszcze pentium IV 3 ghz. Jednak jednordzeniowy procesor z dwoma wątkami spokojnie dawał rade. Sprzęt strasznie stary, a mw2 sprostał bez żadnego problemu. Da się? Da się.

Dnia 27.01.2011 o 16:18, MrGregorA napisał:

ale dodajmy do tego jeszcze god of war 3 i uncharted 2

nie ma tych gier na PC

Dnia 27.01.2011 o 16:18, MrGregorA napisał:

jestem żadnym fanbojem konsol, ale prawda jest ze jest to najlepsza rzecz dla gracza,
bo jest stworzona SPECJALNIE do gier.

zależy co kto lubi. Ja uważam, że dla gracza jest lepszy komputer, ze względu na jego obsługę łatwą, klawiaturę i myszkę. Do tego na PC DLC w większości dalej są darmowe, a już wcześniej zdarzały się przypadki, że na Xboxie czy PS3 trzeba było płacić, a na PC nie (vide CoD4).

Dnia 27.01.2011 o 16:18, MrGregorA napisał:

I dziękuję za pozdrowienia mojej matematyki.
Jest na pewno na wyższym poziomie niż poziom 16-latka : )

słabe masz pojęcie o 16-latkach, skoro dla Ciebie konsola z paroma grami, to tańszy wydatek niż PC. 5 gier + PS3 ( o xboxie nie mowie, bo juz jest troche stary i imo nieopłacalny ze względu na brak AA i paru innych rzeczy ) wychodzi ponad 2 tyś. Za taką kasę, masz dobrego kompa i więcej gier, bo gry na konsole to 160-200 zł, podczas gdy na PC gry są sporo tańsze. Dla przykładu - BC2 można kupić za 89 zł, w pudełku, podstawka plus dodatek. Gdy mówimy o wersji elektronicznej ( druknąć sobie okładki to żaden problem) - wychodzi jeszcze taniej. Sama podstawka do BC2 na PS3 to jest 100 zł. Podałem tylko jeden przykład, a praktycznie kazdą grę w porównaniu do konsol można na PC dostać jakieś 2 razy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i tak wychodzi na równo bo jak patrzy się na reedycje itp. Bo jak kupisz konsole to i tak koszty się zrównają na platformę nie ważne na pc czy na konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować