Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Teraz chciałem zmienić język z powrotem na polski... a tu niespodzianka: Steam uważa, że musi ściągnąć 7 GB. I nie da rady zmienić z powrotem na angielski, ani w ogóle grać dopóki tego nie ściągnę lub zreinstaluje. Serio, to jest mój najgorszy zakup jeśli idzie o gry, tuż przed BioShockiem który na Vista/Win7 w ogóle nie działa (i tam również autorzy mają w dupie robienie patcha). Całe szczęście, że kupiłem dopiero teraz za 50 zł, a nie w dniu premiery po 140 bo musiałbym chyba drugie tyle wydać na alkohol żeby o tym zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 14:50, Azvar napisał:

grę, albo niech spierdylamento z rynku gier z takim gównem. Potem wielce zdziwieni, że
ludzie piracą...


To jest błędne koło - ludzie kradną, więc oni olewają produkt na PC i w rezultacie jeszcze więcej ludzi kradnie. Ale wiesz - 4 na PC była zrobiona bardzo dobrze, na równi z konsolami, a i tak wiele osób zdecydowało się grę "pożyczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:02, MrGregorA napisał:

To jest błędne koło - ludzie kradną, więc oni olewają produkt na PC


No ok, ale mówimy o produkcie który sprzedał się w 20 mln egzemplarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 16:33, mikim napisał:

Skąd takie magiczne liczby?

http://gamrreview.vgchartz.com/game/28849/call-of-duty-modern-warfare-2/

Produkt w wersji PC nie dobił nawet do miliona, a więc Twój argument jest błędny.


http://www.industrygamers.com/news/e3-modern-warfare-2-has-sold-20-million-copies/ - co za różnica na jaką platformę, z takim podejściem na pewno sprzedaży na PC nie poprawią.

Ja tymczasem mam kolejny już problem z grą: w kampanii single player gra mi momentami przycina. Normalnie chodzi super płynnie, ale w określonych momentach po prostu się tnie przez co kuleje dynamika gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica? - Co to za pytanie?

?

Po co Activision ma przeznaczać dużo środków na produkcję wersji PC, skoro ze względu na konsolę rynek PC trzyma się raczej słabo? Każdy chce zarobić i nie będzie marnował pieniędzy na testowanie wersji, która sprzeda się tak czy inaczej słabo.

Twoje myślenie jest błędne w miejscu w którym sprzedaż wszystkich wersji liczy się dla PC-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 17:11, Azvar napisał:

http://www.industrygamers.com/news/e3-modern-warfare-2-has-sold-20-million-copies/ -
co za różnica na jaką platformę, z takim podejściem na pewno sprzedaży na PC nie poprawią.


W dwóch miesiącach 2009 roku PC-towcy zdołali pobrać MW2 4 mln razy. Ja nie słyszałem o żadnych błędach wersji an PC, była dobrze zoptymalizowana, a bugi były i są na każdej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto umieszczać tłumik? Bo rozumiem że on sprawia tylko i wyłącznie że znikam z radaru PODCZAS strzelania tak? To troche bezsensowne, ale z kolei lubie chodzić z tłumikiem bo fajnie brzmi, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 19:39, Piotr13PL napisał:

Warto umieszczać tłumik? Bo rozumiem że on sprawia tylko i wyłącznie że znikam z radaru
PODCZAS strzelania tak? To troche bezsensowne, ale z kolei lubie chodzić z tłumikiem
bo fajnie brzmi, o!

Nie pojawiasz się na nim... chyba, że wróg zapuścił UAV >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 19:39, Piotr13PL napisał:

Warto umieszczać tłumik? Bo rozumiem że on sprawia tylko i wyłącznie że znikam z radaru
PODCZAS strzelania tak? To troche bezsensowne, ale z kolei lubie chodzić z tłumikiem
bo fajnie brzmi, o!


Bezsensowne? Zamontuj tłumik i przechadzaj się koło ich respa. Ja prawie w każdej klasie miałem tłumik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2011 o 20:16, MrGregorA napisał:

Bezsensowne? Zamontuj tłumik i przechadzaj się koło ich respa. Ja prawie w każdej klasie
miałem tłumik.


Ale jak, to on sprawia że jestem nie widzialny? Przecież zawsze jestem niewidzialny na radarze racja? (Oprócz momentu gdzie był użyty UAV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawia, że jesteś niewidzialny podczas strzelania. Jeśli nie masz tłumika, strzelisz (i wróg nie używa UAV) to będziesz na radarze oznaczy jako czerwona kropka. Z kolei jeśli masz tłumik - już nie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 19:39, Piotr13PL napisał:

Warto umieszczać tłumik? Bo rozumiem że on sprawia tylko i wyłącznie że znikam z radaru
PODCZAS strzelania tak? To troche bezsensowne, ale z kolei lubie chodzić z tłumikiem
bo fajnie brzmi, o!

Bezsensowne ?
Połącz to z perkiem Ninja, i Zimnokrwisty... jesteś normalnie DUCHEM. Nie widać cię na radarze w żadnym wypadku, a dzięki tłumikowi nie widać Ciebie podczas strzelania.
Z wyżej wymienionymi perkami jest to zabójcze połączenie. Chociaż warto zamiast tłumika wziąć wykrywacz bicia serca (czy też ciepła, nie pamiętam już co to było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 23:14, Darkstar181 napisał:

Z wyżej wymienionymi perkami jest to zabójcze połączenie. Chociaż warto zamiast tłumika
wziąć wykrywacz bicia serca (czy też ciepła, nie pamiętam już co to było).


Taa... ale używanie komandosa, one man army, danger close noob tuby i heart beat sensora jest baaardzo tępione na serwerach, szczegolnie na pc. na konsoli tego nie widac, bo nie ma vote kicka ani czatu, ale chyba nic tak nie denerwuje jak w/w rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem od nowa zainstalować system, teraz w multi patrzę ranga 1
Czyli od nowa muszę zdobywać wszystko ? WTF ?! Co za gra OMG nawet statystyk nie umie przechowywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:12, Crew_900 napisał:

Musiałem od nowa zainstalować system, teraz w multi patrzę ranga 1
Czyli od nowa muszę zdobywać wszystko ? WTF ?! Co za gra OMG nawet statystyk nie umie
przechowywać .

Hmm, to bardzo dziwne. Statystyki w MW2 czy BO są zapisywane na serwerze, taka akcja jak u Ciebie nie powinna mieć miejsca. Ja miałem też reinstalkę, i wszystko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 15:59, Crew_900 napisał:

Wszystko mam zresetowane -.-

Współczucie. Po prostu MW2 jest niedorobione. A przy tym teraz zalewa go fala noobów. Dlatego nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra co tam i tak miałem tylko 7 poziom xD
kupiłem sobie key`a do tej gry i do BO po 50 zł za jeden i teraz nie gram bo gry po prostu słabe są jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 23:11, Firefly94 napisał:

Sprawia, że jesteś niewidzialny podczas strzelania. Jeśli nie masz tłumika, strzelisz
(i wróg nie używa UAV) to będziesz na radarze oznaczy jako czerwona kropka. Z kolei jeśli
masz tłumik - już nie. Proste.


Ale tylko podczas strzelania? Tzn. powiedzmy że nie mam tłumika, strzele sobię krótką serią 4 pocisków, pojawiam się na radarze na sekunde? W takim razie nie sądze aby to wiele dawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować