Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2009 o 17:34, azur65 napisał:

30-40% polskich graczy.


Jeśli o samej akcji Activision usłyszało te 30-40%, to będzie fajno.

Dnia 20.10.2009 o 17:34, azur65 napisał:

Niestety ogólnej liczby preorderów (licząc z konsolami) raczej nie przekroczy 5 %.


Dlaczego miałaby zmaleć liczba preorderów na konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie na osiedlu z 6 osób które tak jak ja zawsze brały cod w dniu premiery z zakupu zrezygnowały wszystkie. Więc z tych danych wnioskowałem te 40 %:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętowe.

* system operacyjny Windows Vista/XP
* procesor AMD 64 3200+ lub Intel Pentium 4 3.0Ghz (lub lepszy)
* 16 GB wolnego miejsca na twardym dysku
* 512 MB RAM (XP) / 1 GB RAM (Vista)
* karta graficzna zgodna z 256 MB pamięci, zgodna Shader Model 3.0, np. nVidia Geforce 6600GT / ATI Radeon 1600XT (lub lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh ubiegłeś mnie :P. Właśnie miałem wklejać, ale sprawdzałem czy ktoś już nie podał. W moim przypadku oznaczałoby to, że na minimalnych spokojnie mógłbym sobie pograć, ale pytanie czy w ogóle zagram? Hmhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 22:24, GuitarHero napisał:

Czy to normalne, że nie jaram się tą grą? :/ MW mnie nie przekonało jakoś za bardzo,
a miało być och ach hitem ;f


666 post \m/ SZATAN!

Nie jesteś sam :P W sumie to jest nas wielu.

Ciekawe, że na pięciu fanów multi MW których znam, pięciu zrezygnowało z MW2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 22:42, Stalker69 napisał:

Ciekawe, że na pięciu fanów multi MW których znam, pięciu zrezygnowało z MW2 ;)


Takie tam gadanie, które wątpię aby przełożyło się na konkretne czyny (a już na pewno nie w tych wszystkich pięciu przypadkach), teraz tak mówi/pisze praktycznie każdy, a skończy się na tym że ci co teraz się najbardziej burzą to w dniu premiery pierwsi zakasają rękawy i polecą kupić grę do sklepu, bo to przecież nowe Call of Duty w które przecież wstyd nie zagrać. Zresztą myślę też że Activision coś z tym zrobi, bo nie chce mi się wierzyć żeby strzelili sobie takiego smobója.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może być lepiej. Jak zrobisz 100%, to pogadamy. ( o ile jeszcze nie masz ) :D

A żeby nie offtopować napiszę tylko, że mimo tej całej afery MW2 nabędę. Choćby dla singla.
Chociaż w multi i tak będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 23:18, dave03 napisał:

Takie tam gadanie, które wątpię aby przełożyło się na konkretne czyny (a już na pewno
nie w tych wszystkich pięciu przypadkach), teraz tak mówi/pisze praktycznie każdy, a
skończy się na tym że ci co teraz się najbardziej burzą to w dniu premiery pierwsi zakasają
rękawy i polecą kupić grę do sklepu, bo to przecież nowe Call of Duty w które przecież
wstyd nie zagrać. Zresztą myślę też że Activision coś z tym zrobi, bo nie chce mi się
wierzyć żeby strzelili sobie takiego smobója.

Ogólnie patrząc, pewnie tak będzie.
Akurat w tych przypadkach, które podałem, to nie jest "takie tam gadanie". Czterech z nich na pewno nie kupi MW2 - anulowali preordery i kupili już inne gry (wszyscy tą samą x]). Ostatni powiedział, że anulował, co z tego wyniknie?

Jest jeszcze jeden który na pewno kupi, tyle że to gówniarz, któremu za gry płacą rodzice więc się nie liczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 23:45, Stalker69 napisał:

> Czterech z
nich na pewno nie kupi MW2 - anulowali preordery i kupili już inne gry


To jeszcze w 100% niczego nie oznacza, bo anulować grę można a później bez problemu ją kupić w normalnym sklepie. Przy odrobinie szczęścia jeszcze taniej to wyjdzie. Co do funduszy to te też nagle mogą się znaleźć (czasem niespodziewanie ale zawsze).

Dnia 22.10.2009 o 23:45, Stalker69 napisał:

Jest jeszcze jeden który na pewno kupi, tyle że to gówniarz, któremu za gry płacą rodzice
więc się nie liczy ;D


Tutaj sie z Tobą zgodzę :P

A tak przy okazji... podano minimalne wymagania sprzętowe gry:

- 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
- system operacyjny Windows XP lub Windows Vista;
- procesor AMD Athlon 64 3200 + lub Intel Pentium 4 3 GHz lub lepszy;
- 512 MB RAM (XP) i 1 GB RAM (Vista);
- karta graficzna GeForce 6600 GT lub Radeon 1600XT z 256 MB VRAM i Shaderami 3.0;

Wydają się być niskie (choć z miejscem na dysku mogę mieć problem jakby co), ale pewnie rzadko kto zadowoli się graniem ze wszystkim na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 09:36, dave03 napisał:

- 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
- system operacyjny Windows XP lub Windows Vista;
- procesor AMD Athlon 64 3200 + lub Intel Pentium 4 3 GHz lub lepszy;
- 512 MB RAM (XP) i 1 GB RAM (Vista);
- karta graficzna GeForce 6600 GT lub Radeon 1600XT z 256 MB VRAM i Shaderami 3.0;


Meh, ja na Athlonie 4400+ GF7950GT 512 i 2GB ramu gram low/med i to z przycinkami momentami, jakoś nie chce mi wierzyć, że MW2 poleci bezproblemowo na podobnych ustawieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:08, Kryhuu napisał:

Meh, ja na Athlonie 4400+ GF7950GT 512 i 2GB ramu gram low/med i to z przycinkami momentami,
jakoś nie chce mi wierzyć, że MW2 poleci bezproblemowo na podobnych ustawieniach...


Pewnie że nie, ja też mam 7950GT i nawet nie podchodzę na razie do tej gry, nawet gdyby poszła to pewnie na minimalnych detalach i z przycinkami, czekam na nowego kompa ;).

A co do wymagań... takie same wymagania miały na pudełku gry sprzed trzech lat. Ludzie, którzy to układają są chyba na tyle leniwi, że nawet nie patrzą że na takiej karcie jak GF6600, nie oszukujmy się, nie da się grać w najnowsze gry i dają cały czas to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:27, iPeXx napisał:

A co do wymagań... takie same wymagania miały na pudełku gry sprzed trzech lat. Ludzie,
którzy to układają są chyba na tyle leniwi, że nawet nie patrzą że na takiej karcie jak
GF6600, nie oszukujmy się, nie da się grać w najnowsze gry i dają cały czas to samo.


Nie tyle leniwie co po prostu tu chodzi o kasę, tylko o to się tutaj rozchodzi. Wiadomo że im niższe wymagania tym więcej osób takowe będzie spełniało, a to z kolei przekłada się na sprzedaż gry. Tych którzy wpadli na ten pomysł mało w gruncie rzeczy obchodzi co się stanie z tymi którzy spełniają na styk te "wymagania minimalne", bo najważniejsze jest to żeby gra się sprzedała w możliwie najwyższym nakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować