Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

no jeszcze "tylko" 14 dni do premiery ja zamawiamgre przez gram.pl wiec przyjdzie pewnie okolo 12-14 listopada. Mam nadzieje ze te wszystkie zabespieczenia związane z brakiem dedyków nie zniszcza gry tak jak np w combat arms gdzie na jednym serwerze jest 500 walk a lagi są przeogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 13:40, xkarionx napisał:

no jeszcze "tylko" 14 dni do premiery ja zamawiamgre przez gram.pl

Ja swój egzemplarz zamówiłem na ultimie. Mam nadzieję, że będą wysyłać przed premierą aby zamawiający dostali paczki w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bojkot trwa, nie poddamy się ;>
http://www.game-monitor.com/search.php?search=boycott
Chrzanić ActiBlizz z tym ich całym IWNetem i płatnymi DLC na PC.
Tylko kasa, kasa, kasa.
Chrzanić Steam, VAC.
Pomimo problemów - chcemy PunkBustera z jego sprawnym działaniem.
Nie wiem czy mnie poprzecie, zdegradujecie, ostrzeżecie, zbanujecie z forum, zostanę wyklęty a potem spalony na stosie - screw it.
Jeżeli Acti nie zmieni swojego idiotycznego postępowania, sorry dudes ale moje 120zł możecie sobie powąchać.
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?dedis4mw
Działajcie, bo naprawdę jest o co.
Nie możemy się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 21:49, NikiNicoo napisał:

Jeżeli Acti nie zmieni swojego idiotycznego postępowania, sorry dudes ale moje 120zł
możecie sobie powąchać.

Tak jakby ich obchodziło twoje marne 120zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 22:43, GuitarHero napisał:

> Jeżeli Acti nie zmieni swojego idiotycznego postępowania, sorry dudes ale moje 120zł

> możecie sobie powąchać.
Tak jakby ich obchodziło twoje marne 120zł...



Gorzej jak zrobi tak samo pare/parenaście tysięcy osób wtedy na pewno odczują to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 22:48, GuitarHero napisał:

Płatne DLC? No, straszne, naprawdę.

Do tej pory na PC było za friko, a teraz trzeba będzie płacić tak jak konsolowcy :P. O to ten raban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 22:48, GuitarHero napisał:

Ogólnie to nie kminię. VAC? VAC jest dobry przecież. Płatne DLC? No, straszne, naprawdę.
Będę wdzięczny, jeśli ktoś mi to wszystko ładnie wytłumaczy ;*


W momencie zapodania tych rewelacyjnych, jak powrót do średniowiecza, pomysłów pozycja gry jako jednego z tytułów (dyscyplin?) e-sportowych została poważnie zachwiana. O promodach można zapomnieć, jest się zdanym na łaskę Twórców. No ale jak ktoś jest masochistą i lubi grę z perkami to jego sprawa...
Po resztę polecam doczytać w komentarzach do newsów choć w tym momencie bez licencji szambo nurka trudno się tam poruszać teraz. Taki bałagan się zrobił.

Generalnie - twórcy nie uczyli się na błędach a graczy i ich głosy mają w nosie, jeśli nie niżej, nomen omen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde dziwnie to uczucie:P będzie to pierwszy cod, którego nie kupię... a pare miesięcy temu jakby mi ktoś powiedział, że nie kupie to nawet bym się z niego nie śmiał bo pomyślałbym, że jest chory psychicznie:P ale nic producent sam sobie winny, kasę przeznaczoną na coda już wydałem na nba2k10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja qpie i bede ocenial dopiero jak pogram. Oczywiscie najwiekszy zal tych serwerow dedykowanych oraz platnych DLC.To drugie to jest skandal wedlug mnie! Reszte da sie jakos przebolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 10:46, BasteKSG napisał:

Ja qpie i bede ocenial dopiero jak pogram. Oczywiscie najwiekszy zal tych serwerow dedykowanych
oraz platnych DLC.To drugie to jest skandal wedlug mnie! Reszte da sie jakos przebolec.

Naprawdę... już nie kwiczcie, że żal i skandal - i tak to gadanie nic nie zmieni i IW stanie na swoim, a po drugie już było pisane - na konsolach to się naprawdę sprawdziło! Było o wiele lepsze od wybierania z listy serwerów, wklejania adresów ip itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 10:36, Nightdew napisał:

kurde dziwnie to uczucie:P będzie to pierwszy cod, którego nie kupię... a pare miesięcy
temu jakby mi ktoś powiedział, że nie kupie to nawet bym się z niego nie śmiał bo pomyślałbym,
że jest chory psychicznie:P ale nic producent sam sobie winny, kasę przeznaczoną na coda
już wydałem na nba2k10


czemu nie kupisz? Zapowiada sie nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 22:43, GuitarHero napisał:

> Jeżeli Acti nie zmieni swojego idiotycznego postępowania, sorry dudes ale moje 120zł

> możecie sobie powąchać.
Tak jakby ich obchodziło twoje marne 120zł...

Jak pomnożysz to np. przez 1000 osób (a dam głowę że przez ostatnie decyzje IW takich osób jest znaaacznie więcej) to już zacznie ich to obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 15:50, Darkstar181 napisał:

> > Jeżeli Acti nie zmieni swojego idiotycznego postępowania, sorry dudes ale moje
120zł
>
> > możecie sobie powąchać.
> Tak jakby ich obchodziło twoje marne 120zł...
Jak pomnożysz to np. przez 1000 osób (a dam głowę że przez ostatnie decyzje IW takich
osób jest znaaacznie więcej) to już zacznie ich to obchodzić.

Ale mówimy tu tylko o pc''towcach - jakby nie było konsol na świecie więcej - w ten rynek IW i Acti mierzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak sobie myślę, że wersja PC została przygotowana w ten sposób:

X: To co z wersją na PC?
Y: Dajcie im byle co aby tylko było i niech się "cieszą". Największe zyski będziemy czerpać z konsolowych wersji.
X: A co z kolekcjonerkami na PC?
Y: ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 15:50, Darkstar181 napisał:

Jak pomnożysz to np. przez 1000 osób (a dam głowę że przez ostatnie decyzje IW takich
osób jest znaaacznie więcej) to już zacznie ich to obchodzić.

i tak jeżeli recenzje będą dobre, to 3/4 tych ludzi kupi tę grę z lekkim opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować