Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Z takim nastawieniem nie zdziałamy nic do cholery.
Jeżeli nie będziemy teraz działać to już przejdzie do normy, PCtowcy będą za przeproszeniem pukani w dupkie już forever.

@GuitarHero
Moje marne 120zł?
A marne 120złx 200k osób podpisujących się w petycji? + te osoby, które nie biorą w niej udziału?
A bojkot na wszystkich forach, wyłączane serwerów, pokazanie, że jednak coś możemy zdziałać?
Będą bandą skończonych idiotów jeżeli nic nie zmienią.
DLC? Jestem w stanie zapłacić. STEAM + VAC? Jestem w stanie przeboleć. Brak dedyków i modów? NO F&CK!
@wsaadman
Wystarczy spojrzeć na Twoją sygnaturę - typowy fanboy.
Nie oszukujmy się, większość niekażuali gra na PCtach, szczególnie w tego typu tytuły i tytuły esportowe.
Nie jesteśmy skończonymi idiotami, naprawdę jesteśmy w stanie podjąć decyzję gdzie chcemy grać, z kim chcemy grać. Na konsolach pojedyncze wybieranie serwerów, wybijanie ip czy szukanie przyjaciół to prawdziwa katorga, ale dlaczego nie zostawili tego jak jest?
Może zmądrzeją.
God, save the MW2.

BoycottMW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:30, NikiNicoo napisał:

Z takim nastawieniem nie zdziałamy nic do cholery.
Jeżeli nie będziemy teraz działać to już przejdzie do normy, PCtowcy będą za przeproszeniem
pukani w dupkie już forever.

Kup konsolę.
Btw. i tak w końcu kupisz MW2, bo nie będziesz mógł znieść, że e-koledzy grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie niech sobie Boycotują dalej a ja w dzień premiery polecę i kupię tą grę. Niesamowity Single-Player, choć na wiele nie wystarczy to będzie bardzo intensywny, po brzegi wypchany akcją. Co-op to jest to na co nie mogę się doczekać ze względu mojego zamiłowania do epilogu w CoD4. Oraz wisienka na torcie czyli multi.Już widzę te godziny, dni , miesiące, lata (?) spędzone przy grze wieloosobowej sprawiają, że mam uśmiech na twarzy. System matchmaking''u , który naprawdę sprawdził się na konsoli teraz my wypróbujemy. Jedyne w tym wszystkim co mnie denerwuje to płatne DLC. Twórcy (a raczej ActiBlizz) chcą nam narzucić nowy trend jakim są płatne dodatki.

Tak więc kto będzie chciał pograć ze mną? :D

P.S Przez ten bojkot gracze hardcorowi wcale nie odzyskają dedykowanych serwerów a mogą jedynie sprawić, że następny CoD już nie pojawi się na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:45, necron1501 napisał:

Hmmm. Nadal się nieźle zapowiada. W czym problem ? Bo ostatnio nie jestem na bieżąco
:D

Okazało się, że w MW2 będzie Steam, płatne DLC, wyszukiwanie serwerów podobne, jak w konsolach i L4D, a do tego maksymalna ilość graczy nie będzie mogła przekroczyć 16 osób. To jednak nie wszystko... Nie będzie można zakładać prywatnych serwerów, a tylko prywatne sesje z własnymi ustawieniami (tylko czy ktoś wie, jakie będą te ustawienia?).

Ogólnie ja kupię MW2 trochę później, a może i na premierze - sam już nie wiem. Szkoda mi wydać 100 zł na grę, w którą pogram tylko przykładowo 80-100 godzin...

Co w tym wszystkim jest plusem, a co minusem?:
+ steam, co oznacza VAC, czyli brak głupiego PB
+ maks. 16 osób, czyli brak "public pros", którzy jak zabiją 20 pod rząd na 50 osobowym serwerze czują się najlepsi
+ prywatne sesje

- prywatne sesje - zaliczam do minusów i plusów, dlatego że nie wiem, jak duże będą własne ustawienia
- płatne DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:32, GuitarHero napisał:

Kup konsolę.
Btw. i tak w końcu kupisz MW2, bo nie będziesz mógł znieść, że e-koledzy grają.


e-koledzy?
<uberepicfacepalm>
Niestety zawiodę Cię, nie posiadam takich T-T
Znajdziesz mi jakichś?
Z tą konsolą...
Trafiłeś w czuły punkt ;]
Coraz rzadziej dziwię się osobom, które pozostawiły PCta i zakupiły konsole.
No i te przeuberwypaśne GH i RB na konsole...
Toż to już super wygląda, nawet grać nie trzeba :D
Widziałem Twój stuff na GSie, naprawdę +100 :D
Byłeś może na PGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Chociaż mam bardzo dobry PC, to jednak postanowiłem ukończyć tą grę na konsoli. Zobaczymy jak rozwikła się sprawa z multi, ale aktualnie MW2<B:BC2.
PS. Nawet mój kumpel, wielki fan CoD zrezygnował z kupna najnowszej odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:21, NikiNicoo napisał:

> Kup konsolę.
> Btw. i tak w końcu kupisz MW2, bo nie będziesz mógł znieść, że e-koledzy grają.


e-koledzy?
<uberepicfacepalm>
Niestety zawiodę Cię, nie posiadam takich T-T

W sensie ludzie :F

Dnia 27.10.2009 o 21:21, NikiNicoo napisał:

Znajdziesz mi jakichś?

google.pl - poszukaj

Dnia 27.10.2009 o 21:21, NikiNicoo napisał:

Z tą konsolą...
Trafiłeś w czuły punkt ;]
Coraz rzadziej dziwię się osobom, które pozostawiły PCta i zakupiły konsole.
No i te przeuberwypaśne GH i RB na konsole...

Jakieś ale?

Dnia 27.10.2009 o 21:21, NikiNicoo napisał:

Widziałem Twój stuff na GSie, naprawdę +100 :D

;*

Dnia 27.10.2009 o 21:21, NikiNicoo napisał:

Byłeś może na PGA?

Nie, za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:24, cypers napisał:

Eh. Chociaż mam bardzo dobry PC, to jednak postanowiłem ukończyć tą grę na konsoli. Zobaczymy
jak rozwikła się sprawa z multi, ale aktualnie MW2<B:BC2.
PS. Nawet mój kumpel, wielki fan CoD zrezygnował z kupna najnowszej odsłony.



Ja tez ;) Mam pre-order na wersje na x360. Oby gra byla dobra, bo €70 musialem dac oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 20:04, Grinczar napisał:

Co w tym wszystkim jest plusem, a co minusem?:
+ steam, co oznacza VAC, czyli brak głupiego PB
+ maks. 16 osób, czyli brak "public pros", którzy jak zabiją 20 pod rząd na 50 osobowym
serwerze czują się najlepsi
+ prywatne sesje

- prywatne sesje - zaliczam do minusów i plusów, dlatego że nie wiem, jak duże będą własne
ustawienia
- płatne DLC


no ja się z twoimi wszystkimi poglądami nie zgodzę. Ale to może ja zrobię rozpiskę na plusy i minusy:

Minusy najpierw a co tam pozrzędzę trochę ;d :
- steam - nie no znowu człowiek będzie się musiał męczyć. Vac jest dobry ale steam mnie odstrasza.
- ograniczanie do 16 osób max? dla mnie multi trochę straci. Bo dla mnie 16 osób to za mało jak jest 30 osób na servie to jest dla mnie gra.
- ogólny brak dedykowanych

Plusy - no tu trochę ciężko:
DOBRA PLUSÓW W SAMYM MULTI NIE WIDZĘ JAK NARAZIE ;p

A to co dla mnie jest pomiędzy :
płatne dlc- no cóż nie wszystko jest za darmo z tym trzeba się pogodzić po za tym jeśli dlc będą warte swojej ceny to chyba będzie warto
no i te prywatne sesje - z tych samych powodów co podałeś


MWII dalej zamierzam kupić, a choćby dla singla. Może wyrzucę kasę w błoto może nie przekonam się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 07:10, Kaucz napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=EAIVilzm-bk
Activision przegięło o_O Zabójstwo cywilów na lotnisku... już widzę jaka będzie nagonka
w mediach.


Ja tego nie rozumiem, gry w powszechnym rozumieniu mają bawić. Czy TO ma ludzi bawić? Najgorszy jest fakt że ludzie się cieszą a "awesomy" sypią się w komentarzach aż miło.
A i to nie są terroryści a agenci CIA jak gdzieś pisało.

Wahałem się nad zakupem i założeniem konta na Steamie (wymagane do gry, przez co odsprzedanie gry nie wchodzi w grę) ale po tym podziękuję. Nie jestem katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 12:03, SpecShadow napisał:

Wahałem się nad zakupem i założeniem konta na Steamie (wymagane do gry, przez co odsprzedanie
gry nie wchodzi w grę) ale po tym podziękuję. Nie jestem katem.

Już w pierwszej części zabijaliśmy niewinnych, a przy tym obserwowaliśmy śmierć prezydenta, ale to jest przegięcie.
Zwykli ludzie stojący w kolejce do kasy i nagłe bum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 12:15, Kaucz napisał:

Już w pierwszej części zabijaliśmy niewinnych, a przy tym obserwowaliśmy śmierć prezydenta,
ale to jest przegięcie.
Zwykli ludzie stojący w kolejce do kasy i nagłe bum...

Tu należy zadać sobie pytanie, gdzie kończy się różnica między zwykłą gierką a wirtualną, brutalną rzeczywistością ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przegięli z tymi cywilami, sami sobie w ten sposób podkładają kłody pod nogi, za chwilę jakieś komisje ogłoszą że w ich krajach MW2 nie będzie można kupić itd. A potem Acti powie, że niestety MW2 sprzedaje się gorzej od MW1 z "powodu piractwa". :/
Sami możemy zauważyć co w tej chwili na świecie dla ludzi się liczy - skandal, reklama, pieniądze, żeby tylko było o nich głośno.
Sorry ale jeżeli to co na filmiku nie jest ściemą i będzie w grze, to popieram wszystkich, którzy o tragediach gdzie uczeń strzelał w szkole/uczelni i zabijał mówili, że to z powodu gier. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 14:58, Woo-Cash napisał:

Tu należy zadać sobie pytanie, gdzie kończy się różnica między zwykłą gierką a wirtualną,
brutalną rzeczywistością ;/

Jeżeli ktoś nie zauważa tej granicy, to go zabijanie cywilów w grach obraża i nie kupi tej gry. Mnie to w pewien sposób bawi, ale to tylko gra. Nie będę płakał, jak inni, że "nie kupuje MW2, bo tam się strzela do cywilów". Zaraz... zaraz... Powtarzam. TO TYLKO GRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 15:31, Grinczar napisał:

> Tu należy zadać sobie pytanie, gdzie kończy się różnica między zwykłą gierką a wirtualną,

> brutalną rzeczywistością ;/
Jeżeli ktoś nie zauważa tej granicy, to go zabijanie cywilów w grach obraża i nie kupi
tej gry. Mnie to w pewien sposób bawi, ale to tylko gra. Nie będę płakał, jak inni, że
"nie kupuje MW2, bo tam się strzela do cywilów". Zaraz... zaraz... Powtarzam. TO TYLKO
GRA!


Tak, to tylko gra. Pomijam już to, że trafi w ręce wielu 10-12 latków...oczywiście oznaczono ją jako 18+, ale sami wiecie, jak to jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować