Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Jasne, że się nabija levele (w MW2 jest ich 70 + ewentualnie 10 razy tyle, jeśli po nabiciu 70 lvl będziemy dalej grać w trybie prestiżu)... Oprócz tego są jeszcze perki (tj. takie specjalne umiejętności, typu: większa szybkostrzelność, niewykrywanie nas na radarze wroga, możliwość dłuższego sprintu itd. etc.), wyzwania (coś w rodzaju achievementów, za które dostajemy XP, a także, w przypadku części z nich, dostęp do dodatków do broni, takich jak tłumiki, kolimatory, lunety, większe magazynki itd.), baaardzo rozbudowana customizacja klas (mnóstwo broni do wyboru + to co pisałem wyżej czyli perki i dodatki do broni) i dużo, dużo więcej rzeczy (jak np. możliwość wyboru killstreaków, czyli bonusów za wielokrotne fragi pod rząd, a te bonusy to wszelkiego rodzaju naloty, śmigłowce, zrzuty zaopatrzenia, samoloty zwiadowcze...)... Takie "granie tylko aby pograć", jak ty to nazywasz, skończyło się na CoD2, teraz coraz więcej w tej serii (jak i ogólnie FPSach sieciowych) mamy elementów a''la RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:39, Damianuss1 napisał:

Kolejne świetne wieści przed premierą gry :P. Multi dla max 18 osób na serwerze.
6 dni do premiery, cieszmy się :).


Ja sie zastanawiam czy oni jeszcze czegos przed premiera nie wymysla... :P Choc mi to juz obojetne, z gry i tak zrezygnowalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbył się chat na żywo z ekipą IW
Nie będzie konsoli.
FOV jest ustawiony na 65.
Nie ma wychylania się.
Maksymalna liczba osób to 9 na 9.

Zwłaszcza pecetowi gracze mogli się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, m.in. że gra w wersji na PC będzie obsługiwać mysz, oraz że będzie textowy chat i możliwość ustawienia opcji grafiki.

Po prostu szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:48, Grey_Wolf napisał:

Dzisiaj odbył się chat na żywo z ekipą IW
Nie będzie konsoli.

Cóż - koniec włączania różnych... fajnych rzeczy za pomocą bugów wszelakich ;)

Dnia 04.11.2009 o 22:48, Grey_Wolf napisał:

FOV jest ustawiony na 65.

Nie wiem o co chodzi :d

Dnia 04.11.2009 o 22:48, Grey_Wolf napisał:

Nie ma wychylania się.

To da się przeboleć - na PC nigdy się nie wychylałem, a na konsolach nie mam takiej opcji ;)

Dnia 04.11.2009 o 22:48, Grey_Wolf napisał:

Maksymalna liczba osób to 9 na 9.

To boli najbardziej ;/ Cholera... rozumiem, że chcieli chaosu na serwach uniknąć, ale to już przegięcie lekkie...

Dnia 04.11.2009 o 22:48, Grey_Wolf napisał:


Zwłaszcza pecetowi gracze mogli się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, m.in. że gra w
wersji na PC będzie obsługiwać mysz, oraz że będzie textowy chat i możliwość ustawienia
opcji grafiki.

Po prostu szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:54, wsaadman napisał:

> FOV jest ustawiony na 65.
Nie wiem o co chodzi :d


FOV = Field of View - pole widzenia. Na logikę - im większe, tym lepsze masz spojrzenie na walkę. Szczególnie przydatne w klanówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:12, The_Tau napisał:

Oni chyba chcą się przerzucić całkowicie na konsole. Wycieli te rzeczy żeby można było
łatwiej grać na padzie

Ja się w sumie trochę zastanawiam, bo wiesz, powiedzieli że obsługa myszy będzie, ale o klawiaturze nie było ani słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:12, The_Tau napisał:

Oni chyba chcą się przerzucić całkowicie na konsole. Wycieli te rzeczy żeby można było
łatwiej grać na padzie

Ja się w sumie trochę zastanawiam, bo wiesz, powiedzieli że obsługa myszy będzie, ale o klawiaturze nie było ani słowa...

E: aj cholera, tak to bywa jak łącze zastrajkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:12, The_Tau napisał:

Oni chyba chcą się przerzucić całkowicie na konsole. Wycieli te rzeczy żeby można było
łatwiej grać na padzie

Nie wycięli - W "pierwszym" Codzie MW (na konsolach) było dokładnie tak samo jak w tej liście z wyjątkiem ograncizenia osób na servie ( z tego co pamiuętam ). Dostosowali wersję pecetową do tej z konsol... Szkoda bardzo - te wycięte rzeczy były ogromną przewagą pc''towej wersji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być Jabelin w multi (oglądałem kiedyś youtube - menu tworzenia własnej klasy). Do czego był by potrzeby? dadzą czołgi do multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:30, The_Tau napisał:

Podobno ma być Jabelin w multi (oglądałem kiedyś youtube - menu tworzenia własnej klasy).
Do czego był by potrzeby? dadzą czołgi do multi?

Pocisk przeciwpancerny. Podejrzewam, że będzie można nim likwidować np śmigłowce i samoloty przeciwnej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jabelin nie jest przeciw celom powietrznym. On niszczy czołgi od góry. Grałeś w CoD 4 to wiesz strzelasz rakietą a ona leci do góry a później spada na cel. (Czołgi od góry mają słaby pancerz niż np. z przodu). Chyba że albo pocisk będzie namierzał piechotę, albo będzie leciał po prostej (jeśli tak będzie to nie kupuję), albo istotnie dadzą pojazd choćby lekki jak HUMMVi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Javelin nie służy tylko do likwidowania czołgów i pojazdów opancerzonych.

http://www.konflikty.pl/a,384,Wojska_ladowe,Pocisk_przeciwpancerny_Javelin.html

"Strzelec wybiera cel, nasuwając kursor celownik na obraz celu, którym może być nie tylko pojazd pancerny, ale też budynek lub wolno poruszający się śmigłowiec."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:41, Damianuss1 napisał:

Ewentualnie będzie też można naprowadzać pocisk na budynek (powinna być taka możliwość).

Jak dla mnie LAWy i RPGi zupełnie wystarczą jako wyrzutnie rakietowe.(Stinger też przeciwko AC-130)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 23:43, Damianuss1 napisał:

Javelin nie służy tylko do likwidowania czołgów i pojazdów opancerzonych.

http://www.konflikty.pl/a,384,Wojska_ladowe,Pocisk_przeciwpancerny_Javelin.html

"Strzelec wybiera cel, nasuwając kursor celownik na obraz celu, którym może być nie tylko
pojazd pancerny, ale też budynek lub wolno poruszający się śmigłowiec."

Jak dla mnie lekkie śmigłowce szturmowe jak Cobra nie latają wolno, a poza tym cel namierza sygnaturką cieplną
tfu
Jabelin namierza cel sygnaturką cieplną (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, że nie latają wolno, ale z pierwszego CoD MW pamiętam, że śmigłowiec wezwany przez przeciwnika miejscami zatrzymywał się w określonych miejscach i wisząc w powietrzu prowadził ostrzał. Łatwo było go wtedy trafić nawet z RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować