Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 16:35, John_McClane napisał:

We wrocławskim empiku się pytałem za ile będzie to mówił,
że nawet może to być 100 zl bo będą walczyć o klienta ale dodał że to tylko przypuszczenia.

W Empiku nowe Call Of Duty za 100zł w dniu premiery? To mi się wydaje po prostu niemożliwe. No ale skoro jesteś w Wrocławia to najlepiej zrezygnuj z zakupu przez internet i kup grę w normalnym sklepie np. Media Markt czy Saturn bo tam pewnie będzie najtaniej, druga sprawa, że wtedy nie będziesz się denerwował tym czy paczka dojdzie do Ciebie na czas, a z tym to w takich przypadkach nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:35, John_McClane napisał:

Mam do was pytanie. Na jakiej stronie sprzedają najtaniej nowego coda? Zamówiłem na gram.pl
ale może gdzieś będzie taniej. We wrocławskim empiku się pytałem za ile będzie to mówił,
że nawet może to być 100 zl bo będą walczyć o klienta ale dodał że to tylko przypuszczenia.

Nie wiem gdzie jest taniej. Początkowo zamówiłem na gram.pl ale zmieniłem na zamówienie w empiku - dają kubek, a w gram nie wiem co dają. A poza tym gdyby była wersja harderd to bym sobie kupił, ale na twitterze powiedzieli że wersja ta może być w Polsce niedostępna. Gdyby była myślę że kosztowała ok 250 zł. (w średnim przeliczeniu z $)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmiki, które ostatnio obejrzałem stawiają mnie w trudnej sytuacji... Zamówiłem Dragon Age. Nie żałuję bo jestem fanem przede wszystkim dobrego cRPGa. Ale cholera! Sam singiel w tej grze to będzie 5h... 5h "niezwykle intensywnego i bolesnego wzwodu"... Chyba jednak kupię tą grę, ale na razie nie mam kasy, poczekam jeszcze na pierwsze opinie i wtedy ew. zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 16:42, The_Tau napisał:

Nie wiem gdzie jest taniej. Początkowo zamówiłem na gram.pl ale zmieniłem na zamówienie
w empiku - dają kubek, a w gram nie wiem co dają. A poza tym gdyby była wersja harderd
to bym sobie kupił, ale na twitterze powiedzieli że wersja ta może być w Polsce niedostępna.
Gdyby była myślę że kosztowała ok 250 zł. (w średnim przeliczeniu z $)


A skąd Ty masz takie informacje? :D Bo ja nie widzę kubka ani w opisie wersji na PC, ani na X360. Możesz mi wskazać tekst o kubku? ^^
-----------------

A tak przy okazji, to mam pytanie do ludzi, którzy w empiku już zamówili pre-ordera. W statusie zamówienia jaką macie datę wysyłki? Bo ktoś w komentarzach pisał, że dopiero 2009-11-16 jest planowana, ale to mogą być stare informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Preorder Empikowy Sajuz, zakupiony najlegalniej w sklepie.
Dajesz 50zł za kartonowe opakowanie, uberkubek i coś jeszcze, a we wtorek dopłacasz i dostajesz grę.
Jutro postaram się opisać co dokładnie znajduje się w kartonie x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:45, Adeq napisał:

A tutaj mam coś dla tych, którzy jeszcze nie są przekonani czy kupić, czy nie kupić..
Mnie to przekonało.


Phi ;P Tabelka maksymalnie wyolbrzymiona i wykazywanie zasad na zasadzie: szkoda że mój pies nie ma ciapek.
Rzeczy się powtarzają by stworzyć iluzję sporej ilości wad (te informacje o modach, custom mapach ... przecież chodzi o to samo), oraz cała masa pierdółek których albo się nie zauważy, ale są nieistotne.
No i ciekawe skąd wzieli ping skoro gra jeszcze nie wyszła i nie da się tego sprawdzić.
Phi, dobre dla tych co strzelają fochy o nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:48, NikiNicoo napisał:

/ciach/

Preorder Empikowy Sajuz, zakupiony najlegalniej w sklepie.
Dajesz 50zł za kartonowe opakowanie, uberkubek i coś jeszcze, a we wtorek dopłacasz i
dostajesz grę.
Jutro postaram się opisać co dokładnie znajduje się w kartonie x]


Sorry, albo źle to napisałeś, albo to ja nie zrozumiałem. :D

Czyli tak... Idę sobie do empiku, zakupuję kubek MW2 za 50zł, zamawiam pre-ordera i przy jego odbiorze płacę o 50zł mniej(ale to bez sensu, bo chyba za gry w przedsprzedaży płaci się z góry)? Czy może nie mogę zamówić pre-ordera, tylko kupić grę w Empiku we wtorek "na żywca"? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Płacisz pięć dych i dostajesz kubek i gwarantowany egzemplarz w Empiku w dniu premiery.
We wtorek dopłacasz resztę kasy i otrzymujesz egzemplarz gry.
Rozumiesz Sajuz x]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 21:54, Outlander-pro napisał:

Phi ;P Tabelka maksymalnie wyolbrzymiona i wykazywanie zasad na zasadzie: szkoda że mój
pies nie ma ciapek.

Dla mnie, to że nie będzie custom map nie oznacza że nie będzie modów, tak samo to że nie będzie mod toolów nie oznacza, że nie będzie modów ( mogą być wydane potem przez IW, podaję tylko przykład bo i tak nic z tego nie będzie)

Dnia 05.11.2009 o 21:54, Outlander-pro napisał:

Rzeczy się powtarzają by stworzyć iluzję sporej ilości wad (te informacje o modach, custom
mapach ... przecież chodzi o to samo), oraz cała masa pierdółek których albo się nie
zauważy, ale są nieistotne.

Dla casuali może tak, ale dla tych którzy kupują grę i chcą potem coś zdziałać w esporcie ma już ogromne..

Dnia 05.11.2009 o 21:54, Outlander-pro napisał:

No i ciekawe skąd wzieli ping skoro gra jeszcze nie wyszła i nie da się tego sprawdzić.

Tu się zgadzam..

Dnia 05.11.2009 o 21:54, Outlander-pro napisał:

Phi, dobre dla tych co strzelają fochy o nic ;-)

Ta.. lepiej wydać 150zł na grę której SP przejdzie się w 5 godzin, a multiplayera wystarczy na dwa tygodnie gry na pubach ><

Znudzą się puby i potem co? Nie zagrasz sobie pcw, ani cb..Tak samo potem. Będą wychodziły nowe mapy i może bronie (które pewnie jak będą, to będą uber pwnerskie, a mapy na pewno fajne) i 10$ się należy ;)

Więc ja nie wole fochów tylko dbam ( i nie tylko ja ) o dobry rozwój PC, żebyś w Diablo 3 nie płacił abonamentu za to, że grasz sobie w SP.. Zobaczymy jakiś czas po premierze kto lepiej na tym wyjdzie.

Podali mięsko twojemu pieskowi bez ciapek a on za nim goni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:54, Outlander-pro napisał:

No i ciekawe skąd wzieli ping skoro gra jeszcze nie wyszła i nie da się tego sprawdzić.

What kinds of pings did you get during your IWNet testing and what do you say is an acceptable ping?
Mackey-IW: I''ve been playing mainly with around 100ms ping and it was great.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 11:59, Grey_Wolf napisał:

> No i ciekawe skąd wzieli ping skoro gra jeszcze nie wyszła i nie da się tego sprawdzić.

What kinds of pings did you get during your IWNet testing and what do you say is an acceptable
ping?
Mackey-IW: I''ve been playing mainly with around 100ms ping and it was great.


Polecam granie na pingu 100 ms w CoD:WaW. Nie ma to jak teleportujące się psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z MW 2 to demostracja Activision co sądzi o graczach mających PC. To tak jakby ktoś pokazałby nam środkowy palec. Ale ludzie to tylko ludzie i mają dużo owczych cech. Zamiast olać tą potwarz posłusznie bez nadmiernego beczenia podporządkują się.

Weobraźcie sobie następującą sytuacje. Ktoś ogłasza że będzie sprzedawał super fantastyczne czekoladowe cukierki. Oczywiście wszyscy je chcemy zamawiamy i czekamy aż zostaną wyprodukowane. Poskładaliśmy zamówienia i teraz czekamy. Nagle sprzedawca mówi nam że cukierki już niedługo będą tyle żę będą nadziewane kupą. Oczywiście dużo ludzi się nie zgadza ale sprzedawcy to nie obchodzi i kupa zostaje w cukierkach.
No i teraz pytanie co powiedzielibyście takiemu sprzedawcy?
Niestety większość owiec pobiegnie do sklepu 10 listopada po swojego cukierka nadziewanego kupią i jeszcze z pocałowaniem ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam CoD1, dwójkę, wielką czwórkę i piątkę. Tę ostatnią kupiłem tylko przez to, że jestem fanem serii. Oj z MW2 już tak nie będzie... Im więcej wiem o tej grze, tym chęć na zakup jej przeze mnie jest coraz mniejsza... do tego ta cena...

Ja chcę powrotu do tanich gier...
...i porządnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować