Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Outlander-pro Ciebie te wszystkie bajery "jarają" w nowym MW. Ale e-sportowców nie, czyli ludzi pokroju mnie i Adqa. A zdania typu "nie podoba się - nie graj" zachowaj dla siebie, bo można wyrazić opinię nawet tą negatywną.
Z maluchem też świetny przykład, na siłę próbujesz udowodnić, że czarne jest białe.

Czasem tylko gdzieś na poważnym forum nie pisz, że MW2 ze wszystkimi tysiącami "perków" i "killstreaków", to gra na "skilla", bo Cie naprawdę wyśmieją. A jeżeli nie chcesz to wejdź na... esport.pl może? Tam napisz i zobaczysz efekt.

Gdyby ta gra była naprawdę taka dobra, to inaczej nie powstawało by tyle bojkotów i wierz mi, że na PC sprzeda się ona słabo, a MW nie prześcignie - tak twierdze. Poza tym scena MW nie przechodzi na MW2. Dziwne? Pewnie dla Ciebie dziwne, że uważają tak samo, jak ja czy Adeq, ale cóż...

Ty wolisz "non-skillową" zabawę i pod tym względem MW2 będzie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:54, Grinczar napisał:

Czasem tylko gdzieś na poważnym forum nie pisz, że MW2 ze wszystkimi tysiącami "perków"
i "killstreaków", to gra na "skilla", bo Cie naprawdę wyśmieją. A jeżeli nie chcesz to
wejdź na... esport.pl może? Tam napisz i zobaczysz efekt.

Killstreaki może nie ale jak dla mnie ten cały Promod to pomyłka, niszczy balans broni (M4+kolimator jest tak samo silne jak AK, ale bez już niezbyt), a perki odliczając martydoma czy Last standa też nic złego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:54, Grinczar napisał:

Ty wolisz "non-skillową" zabawę i pod tym względem MW2 będzie świetne.


Dlaczego zaraz non-skillową? Tysiącami perków? Skąd wiesz ile ich będzie skoro gra jeszcze nie wyszła? A killstreaki masz do wyboru trzy. A że możesz sobie ustawić różnie to chyba nic złego. Walka z monotonią. A poza tym przecież gdy stawiasz prywatną grę możesz sobie wybrać preferencje jakie chcesz. To, że helikopter trafiający cię w mały palec u nogi czy nalot wpadający przez okno to gówno, racja. Ale mam nadzieję że to poprawili. A jeśli nie, cóż serwery bez nich będą na pewno. Poza tym jeśli ktoś gra dobrze w MW to będzie grał dobrze w MW2, bez względu na non-skillowe perki czy inne wspomagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:54, Grinczar napisał:

Outlander-pro Ciebie te wszystkie bajery "jarają" w nowym MW. Ale e-sportowców
nie, czyli ludzi pokroju mnie i Adqa. A zdania typu "nie podoba się - nie graj" zachowaj
dla siebie, bo można wyrazić opinię nawet tą negatywną.
Z maluchem też świetny przykład, na siłę próbujesz udowodnić, że czarne jest białe.

Nie ma to jak zaprzeczanie argumentów przez uniwersalną ripostę "a nie bo nie". Gratuluję szczerze. Niestety jak widać nie macie się do czego przyczepić, ale jednak lamentujecie - można nad wami płakać, albo się z was śmiać i tyle.

Dnia 06.11.2009 o 22:54, Grinczar napisał:

Czasem tylko gdzieś na poważnym forum nie pisz, że MW2 ze wszystkimi tysiącami "perków"
i "killstreaków", to gra na "skilla", bo Cie naprawdę wyśmieją. A jeżeli nie chcesz to
wejdź na... esport.pl może? Tam napisz i zobaczysz efekt.

A co? Zbyt często dostawało się po dupie od last standa, nalotu lub double tapa? :> Współczuję. Jeśli chcecie gołą grę bez dodatków grajcie w CS''a, nie wiem jaki macie problem. To tak jakbym grał w Need For Speeda i narzekał, że gra jest zbyt wybajerzona i no skillowa. A ten tuning! Olaboga, dla noobów, co za no skill.

Dnia 06.11.2009 o 22:54, Grinczar napisał:

Gdyby ta gra była naprawdę taka dobra, to inaczej nie powstawało by tyle bojkotów i wierz
mi, że na PC sprzeda się ona słabo, a MW nie prześcignie - tak twierdze. Poza tym scena
MW nie przechodzi na MW2. Dziwne? Pewnie dla Ciebie dziwne, że uważają tak samo, jak
ja czy Adeq, ale cóż...

Tyle bojkotów? Jaki jest sens przeciwstawiania tych (niech wam będzie) 180k wobec 15 milionów? Mówiłem tyle razy: najmniejszy pies zawsze nagłośniej szczeka. To wy. I scena w MW2 będzie miała się dobrze.

Dnia 06.11.2009 o 22:54, Grinczar napisał:

Ty wolisz "non-skillową" zabawę i pod tym względem MW2 będzie świetne.

Yhm, po prostu widać jesteście zbyt słabi (co, głupie wytłumaczenie? raczej nie ma innego) i dajecie się jechać knifem 15 razy pod rząd, że lamentujecie o killstreaki itp. To esencja tej gry, po cholerę komu goła gra z beznadziejnym multi bez dodatków? Tak samo można narzekać na Battlefielda, bo w końcu po co komu te pojazdy dla noobów, te klasy no skillowe (lol! medyk może leczyć, co za no skill) i duże mapy. RZAL.RU !
Ode mnie już serio tyle, jeśli tak was te wszystkie rzeczy bolą, a były już w MW1 - po co w to jeszcze gracie? Po co? Masochiści z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:02, KrwawyMarcys napisał:

> Ty wolisz "non-skillową" zabawę i pod tym względem MW2 będzie świetne.

Dlaczego zaraz non-skillową? Tysiącami perków? Skąd wiesz ile ich będzie skoro gra jeszcze
nie wyszła?

Z ilością to była metafora. Dlaczego "non-skillowa"? Bo w MW też były te wszystkie dodatki, mniej nawet, a jakoś e-sportowcy grając w nią, nie grają w trybie normalnym, jak większość, a na "promodlive".

Zgadzam się, że MW nie był nastawiony na "e-sport", ale miał taki potencjał, który nawet został wykorzystany. W MW2 niestety zniszczyli do 0 ten potencjał. Do zabawy i "pykania" będzie to gra świetna, ale nie mógłbym znieść myśli, że ktoś mnie zabija tylko dlatego, że ma jakiś tam "perk", dający mu coś tam, a tak naprawdę nie dałby mi rady. Nikt nie lubi, kiedy przegrywa z gorszym od siebie, a takie są tu realia. Z jednej strony to dobrze, bo wszyscy mogą się bawić - początkujący, jak i ci bardziej wprawieni, ale z drugiej pozostaje ten niesmak, o którym pisałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:54, Grinczar napisał:

Gdyby ta gra była naprawdę taka dobra, to inaczej nie powstawało by tyle bojkotów i wierz
mi, że na PC sprzeda się ona słabo, a MW nie prześcignie - tak twierdze. Poza tym scena
MW nie przechodzi na MW2. Dziwne? Pewnie dla Ciebie dziwne, że uważają tak samo, jak
ja czy Adeq, ale cóż...

Ty wolisz "non-skillową" zabawę i pod tym względem MW2 będzie świetne.


No i super. CoD: MW jest świetną grą. Nadal możecie się dobrze bawić na tym co znane i lubiane. Inni, którzy nie robią z tej sytuacji takiej afery przejdą do MW2 i też będą się świetnie bawić a jak nie, to wrócą do MW1. Nikt nie traci, wszyscy zyskują :)
Ale IMHO ten bojkot jest dziecinny. Przypomina mi to bojkot przyszłorocznych maturzystów, którzy nie przyszli na próbną maturę z matmy, bo sprzeciwiają się obowiązkowej matematyce. 180 000 podpisów? Wy wiecie w ogóle jaką wartość mają internetowe petycje? Nic tym nie zdziałacie a przez dziecinadę nawet nie spróbujecie nowej gry. Nie wiem czy mi się nowy MW multi spodoba, ale wiem, że osobiście go wypróbuję i ocenię, ale na pewno nie będę się opierał na opiniach frustratów.
Outlander dobrze mówi... dla samej kampanii i trybu coop warto grę kupić. Z tego co się zapowiada, czeka nas kawał intensywnej rozgrywki. A multi pewnie nie będzie tak straszne jak to go antyboye piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:07, Grinczar napisał:

będzie to gra świetna, ale nie mógłbym znieść myśli, że ktoś mnie zabija tylko dlatego,
że ma jakiś tam "perk", dający mu coś tam, a tak naprawdę nie dałby mi rady. Nikt nie
lubi, kiedy przegrywa z gorszym od siebie, a takie są tu realia. Z jednej strony to dobrze,
bo wszyscy mogą się bawić - początkujący, jak i ci bardziej wprawieni, ale z drugiej
pozostaje ten niesmak, o którym pisałem wcześniej.

Nie no sorry, jeśli ty masz anty-uav a ktoś ma zwiększony dmg. i cię zabije to jest to noskillowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mw2 bylaby bardzo dobra gdyby nie brak dedykowanych serverów:P Sama rozgrywka to bedzie polaczenie sprawdzonych sposobow z MW1 z nowymi ciekawymi opcjami i wieksza iloscia wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:03, Outlander-pro napisał:

A co? Zbyt często dostawało się po dupie od last standa, nalotu lub double tapa? :>
Współczuję. Jeśli chcecie gołą grę bez dodatków grajcie w CS''a, nie wiem jaki macie
problem. To tak jakbym grał w Need For Speeda i narzekał, że gra jest zbyt wybajerzona
i no skillowa. A ten tuning! Olaboga, dla noobów, co za no skill.

Ale mi się podoba CoD i skoro jest możliwość grania w e-sporcie bez bzdurnych dodatków, to gram, a nie będę się przenosił na CS.

Dnia 06.11.2009 o 23:03, Outlander-pro napisał:

Tyle bojkotów? Jaki jest sens przeciwstawiania tych (niech wam będzie) 180k wobec 15
milionów? Mówiłem tyle razy: najmniejszy pies zawsze nagłośniej szczeka. To wy. I scena
w MW2 będzie miała się dobrze.

Scena w MW2? Ty siebie słyszysz? Że niby taki PGS przejdzie na MW2, będzie grał na prywatnych sesjach z nalotami itd.? Czy Ty czytasz, co piszesz?

Dnia 06.11.2009 o 23:03, Outlander-pro napisał:

Yhm, po prostu widać jesteście zbyt słabi (co, głupie wytłumaczenie? raczej nie ma innego)
i dajecie się jechać knifem 15 razy pod rząd, że lamentujecie o killstreaki itp. To esencja
tej gry, po cholerę komu goła gra z beznadziejnym multi bez dodatków?

Koleś chętnie bym z Tobą zagrał. "Promod"? Pewnie nawet nie wiesz co to. Zapewne też wolisz zmierzyć się na normalnym serwerze ze wszystkimi broniami, dodatkami itd. O tak, to będzie dopiero pokazanie umiejętności...

I teraz zapamiętaj sobie i wbij do głowy!

Gdyby gra na serwerach ze wszystkimi dodatkami, broniami, nalotami i innymi bzdurnymi rzeczami w MW była grą "skillową", to inaczej nie powstałby "promod", na którym grają wszyscy e-sportowcy.
Gdyby MW2 miało być grą "skillową", to inaczej cała scena e-sportowa przeszłaby z CoD4 na nowego CoDa, a tak się nie stanie. Poza tym nie powstałoby tyle bojkotów, więc?

Nadal uważasz, że Twoje śmieszna gra na normalnych serwerach jest wypełniona "skillem"? Zapraszam na "promod" 5 .vs 5 (pisałeś, że lubisz tak grać) bez żadnych dupereli - czysty "skill". Zobaczymy, co będziesz potem pisał.

xFire: Grinczar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

esportowcow lepiej unikac w kazdej grze bo to w wiekszosci nerdy ktore katuja gry a nie w nie grają
Pamietam do dzisiaj ich rozmowy voip w CSie:D Goscie z innej planety no ale maja SKILLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:20, Grinczar napisał:

Nadal uważasz, że Twoje śmieszna gra na normalnych serwerach jest wypełniona "skillem"?
Zapraszam na "promod" 5 .vs 5 (pisałeś, że lubisz tak grać) bez żadnych dupereli - czysty
"skill". Zobaczymy, co będziesz potem pisał.


Umiejętność wykorzystania wszystkich dostępnych/danych środków w przypadku kiedy nasz przeciwnik również ma do nich dostęp nie ma powiązania ze skillem? "Promod" może być interpretowany na wiele sposobów. Jako program, który daje szansę pokazania w danej grze czystego "skilla" bądź jako słaba wymówka dla graczy, którzy nie potrafią ogarnąć wielkiej ilości zmiennych czynników. Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Są tylko preferencje co do stylu. A bez pewnego "skilla" to nawet perk */kill nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:20, Grinczar napisał:

Nadal uważasz, że Twoje śmieszna gra na normalnych serwerach jest wypełniona "skillem"?
Zapraszam na "promod" 5 .vs 5 (pisałeś, że lubisz tak grać) bez żadnych dupereli - czysty
"skill". Zobaczymy, co będziesz potem pisał.

xFire: Grinczar


Chyba nastąpiło tu wypaczenie znaczenia słowa skill. Narzekasz na marty, last stand, helikopter itp. Wszystkiego tego można uniknąć.
Skill masz jeśli nie wejdziesz na zwłoki przeciwnika, bo usłyszałeś upadający granat; skill jest, gdy jesteś w stanie szybko dobić przeciwnika, który ma last stand; prawdziwy skill jest jeśli masz oczy wokół głowy i wiesz gdzie jest ten cholerny helikopter i nie wystawisz się na niego, szukając kolejnego przeciwnika.

Grasz najzwyczajniej w świecie w uproszczoną, ascetyczną wersję gry,w której liczy się tylko reflex i precyzja ręki. Jeśli naprawdę masz takiego "skilla", to takie pierdoły jak te wymienione wyżej nie powinny ci przeszkadzać. Też mnie wkurza typ wyskakujący zza rogu, który strzeli mi prosto w oczy z granatnika, albo nalot na który nie mam wpływu. Ale dzięki temu jest realny element losowy, którego oddani promodowcy tak się boją. Nie przykładam większego znaczenia do dobrodziestw killing steaków, nie używam marty, last stand, double tap, juggernaught, granatnika, rpg, claymore, c4 i innych pierdół, ale jakoś gra z osobami, które tego używają wydaje mi się ciekawsza (pomimo okazjonalnych frustracji).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 23:54, Astropath napisał:

Chyba nastąpiło tu wypaczenie znaczenia słowa skill. Narzekasz na marty, last stand,
helikopter itp. Wszystkiego tego można uniknąć.
Skill masz jeśli nie wejdziesz na zwłoki przeciwnika, bo usłyszałeś upadający granat;
skill jest, gdy jesteś w stanie szybko dobić przeciwnika, który ma last stand; prawdziwy
skill jest jeśli masz oczy wokół głowy i wiesz gdzie jest ten cholerny helikopter i nie
wystawisz się na niego, szukając kolejnego przeciwnika.

Grasz najzwyczajniej w świecie w uproszczoną, ascetyczną wersję gry,w której liczy się
tylko reflex i precyzja ręki. Jeśli naprawdę masz takiego "skilla", to takie pierdoły
jak te wymienione wyżej nie powinny ci przeszkadzać. Też mnie wkurza typ wyskakujący
zza rogu, który strzeli mi prosto w oczy z granatnika, albo nalot na który nie mam wpływu.
Ale dzięki temu jest realny element losowy, którego oddani promodowcy tak się boją. Nie
przykładam większego znaczenia do dobrodziestw killing steaków, nie używam marty, last
stand, double tap, juggernaught, granatnika, rpg, claymore, c4 i innych pierdół, ale
jakoś gra z osobami, które tego używają wydaje mi się ciekawsza (pomimo okazjonalnych
frustracji).

Zgadzam się w pełni. Bardzo ładnie napisane i jednak można coś udowodnić, a nie ślepo iść w swoje, jak Outlander.

Tyle, że mnie taka gra frustrowała do tego stopnia, że powiedziałem "dość" i podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy cały czas piszecie o tych 15 milionach sprzedanych kopii CoD 4? Przecież każde dziecko wie że około 12 milionów kopii sprzedało się na konsolę (Xbox 360 i PS3), a mała garstka czyli około 3 milionów na PC. Najprawdopodobniej petycja ma już ponad 200 tysięcy podpisów. Powiedzmy że z 10 000 się powtarzają, więc zostaje nam 190 000. Powiedzmy że jakieś 50 000 z nich kupi grę, co daje nam nadal około 140 tysięcy ludzi którzy bojkotują tą grę do końca. Każdy z moich znajomych (niekoniecznie takich których znam dobrze, ale i tych z którymi tam kiedyś grałem i mam z nimi jakiś tam kontakt) chciał kupić MW2. Po "rewelacjach" IW, już tera nikt nie chce kupić tej pseudo multiplayerowej zabawy. Bo nie ma co się oszukiwać. Ta gra nastawiona była na multiplayer i esport. Single player to inna bajka, wiadomo że będzie świetny, ale nikt kto myślał o multi, nie kupi o zdrowych zmysłach tak drogiej gry za tyle godzin grania, a warto dodać utrudnienia spowodowane, tym chorym programem zwanym steam. Myślę że CoD 4 wyrobił markę MW na tyle, że gra spokojnie mogła by sprzedać się w 5 milionach pudełek wyłącznie na PC. Teraz od cholery osób jest zrażona do tej gry i nie ma ochoty jej kupować, bo gracze zostali krótko mówiąc wyru**ani przez IW i Activision. Straty z wersji na PC, mogą sięgać nawet kilku milinów dolarów. Co prawda wersja konsolowa, zarobi z 50 razy na siebie i Activision nie będzie się przejmować słabą sprzedażą na PC, ale tylko do czasu. W końcu zauważą co się dzieje i będą mieli dwa rozwiązania. Albo dadzą dojść do głosu graczom i wysłuchają ich próśb/żądań. Albo Modern Warfare 2 będzie ostatnią częścią Call of Duty od Infinity Ward na PC. Activision idzie typowo na zyski. Więc na pewno w końcu zauważą, że wersja PC nie spełniła ich finansowych oczekiwań. Do tego wątpię aby chociaż 10% ludzi którzy kupią MW2, byli skłoni płacić za DLC. Tym bardziej że z DLC będzie taki bajer iż, MW2 obsługuję steama. A z tego co wiem żadna gra która wymaga steama i wychodzą do niej płatne DLC, nie można nigdzie indziej kupić, niż w sklepiku steama. Co daje nam brak zakupu DLC za złotówki, a jedynie za euro. Tak za euro, nie za dolary, chyba że masz konto na steam zarejestrowaną na Amerykę. A więc jedno DLC może nawet kosztować w przeliczeniu na nasze około 50 zł. A ja się pytam za co? Za 4 mapki? Dla mnie to rozbój w biały dzień.
Naprawdę jak czytam niektóre komentarze z tego tematu to mi się aż śmiać chce. Niektórzy zupełnie nie zdają sobie sprawy, jak to w rzeczywistości wszystko wygląda.
A co do meczu Outlander vs Grinczar na 5v5 promod, to z chęcią też bym zagrał. W sumie to z Grinczarem w jednym teamie gramy, więc kombinuj Outlander pięciu graczy i urządzimy sobie mały sparing. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

EDIT: już tak na zakończenie, bo głupio mi się robi "dyskutując" z ludźmi zaślepionymi

O ironio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno się zakończy tą dyskusje zanim zaczęła ona rozpoczęta CoD 4 ,CoD 5 i pewnie ten nowy też to gr ypolegające na "w + m1", i naprawde Moim skromnym zdaniem mrni z was esportowcy jeżeli esencji szukacie w tej pokrace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Kraju. IW Activision napalili się tak na multiplayer że chyba zapomnieli o singlu 6 godzin to prawie nic kto będzie chciał wydać 120zl za 6 godzin grania ?? A steam to już całkiem porażka szkoda nawet gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Powiedział ten co dał się złapać jak dziecko ;] Wiem, wiem, wyczuwanie ironii tak rzucającej
się w oczy jak facet przebrany za kalarepę na ulicy jest niezmiernie trudne.

"Nie, bo modów i custom map nie robi się mod toolem. Hm? "
Gdzie tu była ironia dzieciaczku? Bo ja widzę zdanie w ch*j twierdzące ><

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Co najmniej 6 godzin świetnego singla w którym zwiedzimy połowę świata, zobaczymy rozwalony
Waszyngton, favele w Rio, rejony podwodne, a nawet sam kosmos.

Bla bla.. powtarzaaasz się... (A niby tabelka się powtrzarzała ><)

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Dobre AI przeciwników,

Grałeś? Więc skąd wiesz?

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

zrezygnowanie z nieskończonego respawnu wrogów,

Wow, rzeczywiście bardzo potrzebne ;o I taka to zaleta, że no musiałeś ją wpisać..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

mocna fabuła i jej prowadzenie. Pełen
dynamizm, czysta adrenalina.

CoD, jak CoD..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Zróżnicowane i ulepszone w stosunku do czwórki multi, czyli
to wszystko co pokochaliśmy i jeszcze więcej.

Hahaha xD Tutaj mnie rozwaliłeś totalnie..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Więcej giwer i perków, nowe mapki oraz
tryby.

Jeszcze więcej gównianych i wkurzających perków i killstreaków >< Łał ale będzie zabawa, co nie?

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Ładne lokacje,

I znowu się powtarzasz..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

nowy tryb co-op

Mhm.. ciekawe ile razy w niego zagrasz..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Nie grasz na pubach, ale jednak czasem grasz. Nieźle. I lubisz w 32 osoby? Powiem prostolinijnie
- twój problem nie mój.

Pub 32 osoby jest mi potrzebny do zombie mod''a jakbyś chciał wiedzieć.. Po 2 gram na pubach max 18 osób jeśli chciałbyś wiedzieć, ale rzesza moich znajomych jak widzę po xfire gra na 32 osobowyc i to oni będą najbardziej pokrzywdzeni..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Ja i tak najbardziej wolę gry 5vs5.

super miodzio

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Włącz Serious Sama jeśli cię to tak boli :>

@up

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Po co ci demo by nagrywać? Nie widzę związku ... odpalasz grę, włączasz frapsa i robisz
co tam chcesz nagrać, potem to sklejasz w jakimś WMM i git.

Wiesz co to jest fragmovie? Czytanie ze zrozumieniem..
http://www.tek-9.org/cinema/rage-428.html?page=2 Masz i zauważ w którym momencie jest potrzebne demko z fragami >< Bo mi się nie chce tłumaczyć..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Widocznie dostawałeś baty przez takie rzeczy i dlatego narzekasz. Jest inne wytłumaczenie?

Nie, ale pamiętam, że został raz 1vs1 z zaplantowaną bombą i zabiłem kolesia, a tu marty.. super skillowa gra..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Ale skoro to blokowanie perków jest niepotrzebne, no to po co mod?

Przecież jest potrzebne blokowanie..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

No widzisz można.

Widać, że dawno CoD''a4 nie grałeś

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Tak samo jak ludzie latający z full auto m14 czy G3

Na promodzie jest zablokowane.. zresztą jak grasz na HC to brawo.. A właściwie to co cię to denerwuje? Taki perk.. promod to blokuje. A jak dostajesz baty przez full auto g3 to nie moja sprawa..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

itp Ludzie z tym
wszystkim latają, a gdy konsoli nie będzie problem zniknie.

Do full auto wystarczy ''wahadełko'' od myszki :P a nie consola.. zresztą zobaczysz, że ktoś się dobierze do cfg i będzie zmieniać parametry ;)

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Weź słownik i sprawdź co to znaczy casual. A podane przykłady mają czemuś służyć. Sam
się domyśl, nie mam siły tłumaczyć oczywistości.

Bo podajesz przykłady, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości..

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Nie podoba się - nie graj. A że gra jest rozbdowana itp, to tylko pozytywnie wpływa na
skilla i przyjemność z rozgrywki czyż nie? Nie? To jak będziesz kupował samochód to bierz
fiata 126p. Przecież nawet jeśli ktoś miałby ci w tej samej cenie dać najnowsze BMW to
po co? Po co mi te wszystkie udogodnienia, mi starczy skill w prowadzeniu malucha.

Te twoje porównania są naprawdę wyjęte z kibla widzę ;F

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

> Ubolewam
Jako że jestem szczęśliwym człowiekiem to ja się po prostu śmieje ;>

No ja chyba też nie płaczę xd

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

EDIT: już tak na zakończenie, bo głupio mi się robi "dyskutując" z ludźmi zaślepionymi
i tymi którzy tak dają się ponieść zwykłym manipulacjom (no offence, ale niektórzy przypominają
mi jakichś ślepo zapatrzonych "pro gejmerów" co wszystko wiedzą najlepiej i nagle się
obrażają na IW i w ogóle "kiedyś to było lepiej").

Po 1 nie uważam się za pro gejmera,
Po 2 nie ponoszę się manipulacją
Po 3 Dbam o swoje pieniądze i nie wydaje je na coś co mi się znudzi po chwili..
Po 4 Tak, kiedyś było lepiej.. mniej a lepiej.

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Nie przekonam was i tak. Nie kupujcie tej gry, świat na tym nie straci. Nikogo nie obchodzi
wasz sprzeciw.

Nas obchodzi.

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

MW2 mógłby być doskonałym FPS''em, niestety IW poczyniło pewne kroki które niekoniecznie
są dobre i których nie rozumiem, ale trudno. Summa summarum będzie to zajebista gra,
więc wychodzę na swoje.

A graj se na pubach ile wlezie, a potem zapraszam na pcw z UAV i nalotami i podwójnym strzałem ;)

Dnia 06.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Tyle, już możecie darować sobie te słabe argumenty, które w kółko powtarzacie i których
się kurczowo trzymacie.
Ave.

A widzisz wg. mnie ty się trzymasz ciągle tych samych ( the tabelka is a lie ;F)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Grinczar
Już chciałem odpowiadać na posta wyżej, ale widzę, że Astropath ubiegł mnie ze wszystkim co chciałem napisać:
>Grasz najzwyczajniej w świecie w uproszczoną, ascetyczną wersję gry,w której liczy się tylko reflex i precyzja ręki... /cut/ (chodzi o cały post).
a także Nervous:
>Jako program, który daje szansę pokazania w danej grze czystego "skilla" bądź jako słaba wymówka dla graczy, którzy nie potrafią ogarnąć wielkiej ilości zmiennych czynników.

A co promoda, żebyś się nie zdziwił, od samego początku CoD''a4 grałem klanowo, kiedy to najpierw grano na czystej wersji, potem pamie a następnie promodzie i to całkiem długo. Cóż, gra była wtedy dosyć goła, ale niezaprzeczalnie fajna, bo grało się z ludźmi na poziomie z teamu, a nie dziećmi puba, jakieś zgranie a nie F4A.

@Grey_Wolf
Widzę, że masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jakbyś uważnie poczytał to byś wiedział, że ogólnie jestem za MW2, mimo niektórych błędnych decyzji IW. A nie jak antyboye, nie bo nie i brak argumentów, lub ich mizerna ilość. Albo ślepi esportowcy co kupują każdą grę tylko po to by grać klanowo. A gdzie się podział fun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować