Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Tu w mega skrócie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia to tak na przyszłość, a co do reszty - powalający poziom dyskusji z rynsztoka - zwracanie się per "dzieciaczku" do starszych od sibie, niezłe zagranie. Poza tym widoczna frustracja i żółć płynąca z posta. No i jak podaję argumenty, to bronisz sie jedynie poprzez "nie bo nie", "hahaha", "tu mnie rozbawiłeś", "bierzesz to z kibla".
Przykro mi, ale jest to co żałosne i jest to beznadziejny przypadek. Nie przyjmuejsz do wiadomości najprostszych treści przekazywanych drogą pisaną, jest to całkowicie nie mój problem, żyj dalej w swoim świecie albo poskarż się mamie że MW2 jest kupą :<

Już więcej nie będę zniżał się do twojego poziomu, bo jeszcze pokonasz mnie doświadczeniem :D
Adios.
EDIT: i tak dla refleksji - spójrzcie ile osób narzeka w tym wątku ... Adeq, Grinczar ... to dwie osoby. A reszta? Choćby na ostatniej stronie mamy z 5 osób którym wasze problemy nie przeszkadzają. Żyjcie i dajcie żyć innym, jak wam ta gra aż tak zbrzydła to już nie piszcie w tym wątku, bo jaki to miałoby sens? Krytykowanie gry w którą się nie zagra i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie juz sobie na luz. Kto ma qpic ten qpi i bedzie gral. Komu sie nie podonba nie qpi i proste. Placzecie jak male dzieci.

Ja zaczne gre oceniac po tym jak w nia zagram i tyle, choc tez mi sie kilka pomyslow nie podoba. Jednak jestem przekonany, ze bede sie dobrze bawil. Zarowno w singla jak i multi. Jesli multi mi nie podejdzie po dluzszym przebadaniu go, to wroce do MW1 - proste jak liczenie do 10-ciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpiszę ci na xfire. Nie chcę tutaj zaśmiecać tematu bo kłócimy się ciągle o to samo. The end


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 10:01, Adeq napisał:

Dobra, odpiszę ci na xfire. Nie chcę tutaj zaśmiecać tematu bo kłócimy się ciągle o to
samo. The end

Dobra, podyskutowaliśmy, doszliśmy do porozumienia, wiemy co nas boli a co się podoba. Uff
:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 10:44, Pawlo09 napisał:

No i co z tego niech sobie grają nie zagrają za to przez multiplayer.


No niestety musze cie rozczarować. Są już filmiki z MP jak sobie grają... ale to chyba tylko konsolowcy.

Tak na przyszłość.. jeśli nie podoba się wam "płaczkom" MW2 to nie spamujcie nam forum i nie pie*** o całym Lowmodzie... Nie chcecie MW2? Nie kupujcie.. bo tylko psujecie innym zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 11:16, wsaadman napisał:

A najgorsze, że jak ktoś wreszcie napisze coś sensownego, to nikt na to nie zwróci uwagi
i spamownia dalej leci przez forum ;)


Mało kto zauważa prawdę w gąszczu przekrzykujących się ludzi. Nie twierdze że mam 100% racji, bo jestem przeciwnikiem MW2, ale staram się być chodź trochę obiektywny i wiem że ta gra będzie mimo wszystko świetna. Ale multi skierowany jest teraz wyłącznie dla casuali, którzy po pół rocznym trenowaniu "skilla" (specjalnie w cudzysłowie, bo każdy głupi na pubie może być pro high skillowcem, a jak przychodzi do normalnej, ligowej czy turniejowej gry to takie nooby że szok), w końcu będą mogli wypuścić bombkę za 12 killa pod rząd. Taka jest prawda. Dla graczy którzy widzieli coś więcej w tej grze niż dobra zabawa, to ta gra w multi nie istnieje. Taka jest prawda że większość zdobędzie MW2, w niekoniecznie legalny sposób. Outlander mówi tu o świetnej zabawie w multi. Skoro jemu wystarczy zabawa to ok. Ale na pewno nie raz zaklnie jak dostanie od last standa, ostatniego bastionu, czy któregoś z poważniejszych killstreaków. Dla mnie taka gra jest chora. Bo co skillem jest zabicie kilku przeciwników pod rząd? Każdy camper dojdzie do 12 killa w 20 sekund.Gdzie w CoD 4 jeszcze można było to wybaczyć, tak w MW2 jest po prostu tego przepych. A znając CoDa, mapy będą niewielkie (w porównaniu do takiego Battlefield to są małe), to będzie jeden wielki burdel na serwerze. Dla mnie ta gra nie ma przyszłości, ani w singlu, ani w co-opie ani w multi. Trzeba poczekać teraz na odpowiedź Treyarch w CoD-a. Chodź robią nadal gry w IIŚW, to może nie schrzanią roboty tak jak IW i nawet nie dołączą do steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:12, Kraju napisał:

Trzeba poczekać teraz na odpowiedź Treyarch
w CoD-a. Chodź robią nadal gry w IIŚW, to może nie schrzanią roboty tak jak IW i nawet
nie dołączą do steama.

Niemożliwe, CoD od Treyarch będzie miał wszystkie wady MW2 + parę własnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treyarch nienawidzi się z IW. IW poleciało na kasę oferowaną przez Activision i Valve od steama. Treyarch teraz widzi co się dzieje z MW2 i nie dopuszczą aby CoD 7 był tak samo spisany na straty. Dlatego nawet jeżeli steam będzie, to na pewno będą dedyki i mody, jak i te konsolę czy nagrywanie demek. No i te pingi. Nie pamiętam gdzie to już dokładnie było, ale gdzieś czytałem dowód na to że w MW2 będą strasznie duże pingi. A już wiem, przypomniało mi się. Przecież gra sama będzie wybierała hosta gry. Więc niech taki koleś z łączem 512 zostanie hostem. Gratuluję zabawy wtedy. Na pewno uda Wam się kogoś zabić. Jeżeli ktoś uważa że MW2 jest skillowe to nawet nie wie jak się myli. Prosty przykład, pingi. Ci co mają neta z 12 mb/s to sobie spokojnie pograją, ale z 1 mb/s czy z 2 mb/s to już raczej pingi po ponad 100. Jeszcze zależy gdzie byłby host. Ale ogólnie tragedia. I jak tu grać skillowo, gdy host będzie miał ping 5, a reszta po ponad 100. I co? Nadal wierzycie w świetną rozgrywkę od IW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale beda takie srewery gdzie pewne perki beda chyba zabronione... Bedzie mozna stworzyc wlasna gre... Wiec nie powinno byc az tak zle. Zreszta nie wyobrazam sobie gry w S&D z ostatnim bastionem :) To mijaloby sie z celem.

Azur tez napisal bardzo wazne zdanie. niestety Treyarch to troche nizsza polka i COD od ni9ch bedzie mial pewnie wiecej wad. Poczekajmy do premiery. Zobaczmy jak bedzie ten multi funkcjonowal i wtedy zacznijmy oceniac.

PS. Wcale nie ciesze sie ze steama, czy tez braku dedykowanych serwerow. Podchodze do tego jednak z dystansem i wtedy wyrobie sobie swoje zdanie.

Kraju grales? Widziales jakie ludzie maja pingi i jak to wyglada? Poczekajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:33, BasteKSG napisał:

Ale beda takie srewery gdzie pewne perki beda chyba zabronione... Bedzie mozna stworzyc
wlasna gre... Wiec nie powinno byc az tak zle. Zreszta nie wyobrazam sobie gry w S&D
z ostatnim bastionem :) To mijaloby sie z celem.


Wierzysz w to? Co prawda będzie zakładanie własnej gry, ale to będzie pewnie coś jak w TF2. Ze tworzymy serv, zapraszamy przyjaciół i gramy. Żadnym modyfikacji serwera nic. Pewnie trzeba będzie jeszcze ściągać specjalną aplikację do tego, aby tworzyć własne serwy, jak w przypadku Team Fortress 2.

Dnia 07.11.2009 o 12:33, BasteKSG napisał:

Kraju grales? Widziales jakie ludzie maja pingi i jak to wyglada? Poczekajmy...


Nie grałem i nie chce zagrać, ale wiem jak to wygląda. Widzę po CoD 4 jak to jest. Gdy koleś ma u siebie postawiony serwer i graj tu z takim. Gdzie ping skacze mu od 10 do 15. A my mamy po 80-90. Tak się nie da grać, bo nasza jedna kula to jego trzy kule. Taka gra jest bezsensu. Bo taki Ci zarushuje a Ty nie będziesz wiedział co się nawet dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie trochę głupie pytanie. Jeżeli już dostanę Modern Warfare 2 i zainstaluję to do gry w single jest wymagany steam? Czy tylko steam jest potrzebny do multi? Bo ni cholery nie znam się na tym steamie, nigdy nie miałem gierki która by tego wymagała.
I podobno multi na steamie będzie dostępne 12 listopada. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:47, Ziggy napisał:

Ja mam takie trochę głupie pytanie. Jeżeli już dostanę Modern Warfare 2 i zainstaluję
to do gry w single jest wymagany steam? Czy tylko steam jest potrzebny do multi? Bo ni
cholery nie znam się na tym steamie, nigdy nie miałem gierki która by tego wymagała.


Gra ogólnie wymaga steama, cała nie tylko multi. Przed instalacją gry będziesz musiał w steamie wpisać klucz i dzięki temu będziesz miał aktywną grę na swoim koncie. Ostrzegam jednak że ze steamem jest bardzo dużo problemów i czasami wymagana jest cierpliwość. Bo to nie jest tak jak w CoD 4, że odpalasz ikonkę i już jest ok. Tutaj musisz poczekać nawet do kilku minut na włączenie się steama, po czym na uruchomienie gry, która jest znowu opóźniana przez steama, który coś tam sprawdza przed włączeniem. Jak dla mnie horror.

Dnia 07.11.2009 o 12:47, Ziggy napisał:

I podobno multi na steamie będzie dostępne 12 listopada. Czy to prawda?


Podobno tak ma być, ale ile w tym prawdy. Pewnie dużo.

A i taka mała uwaga. Grę na steamie można aktywować dopiero w dzień premiery. Zatem jak ktoś zamówił pre-order i dostanie grę przed premierą, to będzie mógł pooglądać ładne pudełeczko i poczytać instrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia to każdy CoD od Treyarcha był tym samym co poprzedni CoD od IW tylko ze spiepszonymi paroma elementami, więc ciężko mi w niego wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:52, azur65 napisał:

Z mojego doświadczenia to każdy CoD od Treyarcha był tym samym co poprzedni CoD od IW
tylko ze spiepszonymi paroma elementami, więc ciężko mi w niego wierzyć.


Ja wiem że CoD 3 na konsolę i CoD 5 nie zachwycały. Ogólnie gry były świetne, ale porównując je do tych od IW to wypadały blado. Lecz teraz IW spieprzyło MW2, więc jest nadzieja że Treyarch zrobi coś o wiele większego.
Ja i tak teraz liczę na Bad Company 2, które będzie miało najprawdopodobniej świetne multi, które ma szanse powalczyć o miejsce w esporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ziggy

Steam bedzie wymagany juz pewnie do samej instal;acji wiec bedziesz musial sie z nim zaprzyjaznic. Ja na razie mam jedna gre korzystajaca ze steama i jest to FEAR2. Nie mialem wiekszych problemow. Jednak znajomi psiocza na steam, bo mieli ogromny problem z seria Football Manager. Steam jednak to minus

Multi chyba normalnie startuje. Z tego, mco wiem w dniu premiery maja byc skasowane wszystkie oosiagniecia/doswiadczenia. Bo podobno niektorzy juz graja na orygnialach.

Kraju - pozyjemy zobaczymy jak bedzie :) Ja tam gre qpuje chocby dla singla. Multi tez pewnie bedzie fajne. Jesli mi nie podejdzie, bo bedzie masa bledow, to wroce do multi MW1. Proste :) Mnie najbardziej boli brak dedykowanych serwerow. Bo na niektorych fajne zasady byly NO GL, NO Marty, NO Last Stand....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2 jeszcze nie wyszło a niektórzy już czekają na CoD7 który wyjdzie za rok. Hłe hłe.. fajna polityka IW :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:01, Adeq napisał:

MW2 jeszcze nie wyszło a niektórzy już czekają na CoD7 który wyjdzie za rok. Hłe hłe..
fajna polityka IW :>


Ale CoD 7 nie robi IW. Więc raczej polityka Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować