Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Zamawiał ktoś tą gierkę na gram.pl? Bo ja zamówiłem już dawno pre-ordera i dzisiaj do południa pisało że w moich zamówieniach że wyślą 10 listopada czy li jutro. Teraz wchodzę na konto i co się okazuje, że już wysłali:) Mam nadzieję że jutro gierkę dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2009 o 15:33, Kryhuu napisał:

Nie wiem jak Ty czytasz bo nic takiego nie napisałem. Daję radę i idzie mi to całkiem
nieźle, mimo, że w poprzednie cody na multi grałem dosłownie parę minut. ale wolę karabinu
snajperskiego używać zgodnie z przeznaczeniem, czyli na dłuższych dystansach. Na bliskie
zmieniam na usp, które na HC owni niemiłosiernie na parę-paręnaście metrów.

Moje małe przeoczenie, wybacz. USP owni nawet na normalu, wolę go niż przereklamowanego Eagla :P

PS. Ja tam dalej będę płakać i użalać się nad wychylaniem się w MW2. Grając dzisiaj w CoD 2 (ostatnio tylko w w tego CoD`a gram, dlatego, że ma o wiele grywalniejsze mapki) zauważyłem, że co chwilę korzystam z tego wychylania. Jak ja sobie poradzę w MW2?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie korzystałem z wychylania, ale to dlatego, że inne gry mnie przyzwyczaiły, że pod q mam ostatnią bronią, a pod e "użyj". A że to są najlepsze klawisze na wychylanie, musiałem z tej możliwości zrezygnować na rzecz starych przyzwyczajeń... więc bardzo mnie cieszy, że w mw2 inni też nie będą mieli tej funkcji :3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez, w fps''ach opartych na engine q3 wychylanie było na Q i E. W samym q3/ql można sobie zbindować next weapon i konkretną broń, bo tam nie ma czegoś takiego jak wychylanie.

A co do CoDa... tam jest wychylanie na Q i E a bindy na bronie zazwyczaj były na inne klawiszach[ja miałem pod chyba V nóż, a pistolet i broń główna to 1 i 2 ;] ]

Btw. wychylanie jest przydatne, oj jest... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlak! Nie mogłem się już powstrzymać aby nie zobaczyć jednego chociaż malusienkiego spoilera na YT a mianowicie chodzi mi o tą:

Spoiler

Masakrę cywili na lotnisku o której było ostatnio głośno - a więc... to było pogięte i poryte!! :D Co tam sie działo to wtf omg wtf lol i tysiac innych... zobaczcie sobie MW2 Crazy Moments pierwsze 30sek



Can''t Wait :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra przeciętna, właściwie nic nowego do serii nie wprowadza, bardziej dla casuali, o czym może świadczyć na przykład jeszcze bardziej uproszczone sterowanie na X360 w stosunku do poprzednich odsłon, oraz bajecznie łatwy Veteran. Powiem Wam jeszcze jedno. Te trailery prezentują dużą część rozgrywki single player.

PS. Więcej skryptów niż w tej grze można zobaczyć chyba w grach z dolnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2009 o 17:22, Piotr13PL napisał:

Spoiler

Masakrę cywili na lotnisku o której było ostatnio głośno - a więc... to było pogięte
i poryte!! :D Co tam sie działo to wtf omg wtf lol i tysiac innych... zobaczcie sobie
MW2 Crazy Moments pierwsze 30sek


Jakoś nie mogę znaleźć, a chcę zobaczyć. Daj linka łaskawco ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:22, Piotr13PL napisał:

Szlak! Nie mogłem się już powstrzymać aby nie zobaczyć jednego chociaż malusienkiego
spoilera na YT a mianowicie chodzi mi o tą:

Spoiler

Masakrę cywili na lotnisku o której było ostatnio głośno - a więc... to było pogięte
i poryte!! :D Co tam sie działo to wtf omg wtf lol i tysiac innych... zobaczcie sobie
MW2 Crazy Moments pierwsze 30sek



Can''t Wait :D

Misja z tymi cywilami jest fajna. Btw. na początku gry wybieramy, czy chcemy być pytani o omijanie niektórych misji, czy coś w tym stylu. Pewnie chodzi właśnie o tą z cywilami. Misja jest ok, fajna rzeźnia jest \m/ No i sam jej koniec mega! ; O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:41, PAPISHON napisał:


>

Spoiler

Masakrę cywili na lotnisku o której było ostatnio głośno - a więc... to było
pogięte
> i poryte!! :D Co tam sie działo to wtf omg wtf lol i tysiac innych... zobaczcie
sobie
> MW2 Crazy Moments pierwsze 30sek


Jakoś nie mogę znaleźć, a chcę zobaczyć. Daj linka łaskawco ^^


Wystarczy ze wpiszesz mw2 first mission ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:50, Redjevel napisał:


Wystarczy ze wpiszesz mw2 first mission ;)


Misja z lotniskiem nie jest pierwsza i dzieli się na dwie części i jest bardzo bezsensowna, chyba dla zrobienia szumu w internecie.
Shego: Może najlepsza ze wszystkich średnich gier w tym roku, bo nie był zbyt dobry. I prawdziwi gracze chyba zanikają pod ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmik z misji Second Sun. Ta gra ma taką samą grafikę co CoD4, wszystko leci tym samym schematem (wszędzie skrypty, wszędzie są przeciwnicy) jest podobno krótsza a wersja PC jest po zbyta dedykowanych serwerów- to ma być gra roku?! Najbardziej hype''owana gra tego roku obok AC2. Wole czekać na BF:BC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:41, Bracio napisał:

Oglądałem filmik z misji Second Sun. Ta gra ma taką samą grafikę co CoD4, wszystko leci
tym samym schematem (wszędzie skrypty, wszędzie są przeciwnicy) jest podobno krótsza
a wersja PC jest po zbyta dedykowanych serwerów- to ma być gra roku?! Najbardziej hype''owana
gra tego roku obok AC2. Wole czekać na BF:BC 2.


Grałem na X360. Grafika jest poprawiona w sensie, że broń jeszcze bardziej się świeci, ale w pierwszej misji, później ciężko będzie to zauważyć. Ukończyłem w: 7:54:0 na Veteranie, więc to jest bardzo średni wynik. Skryptów jest sporo, czasami wróg pojawia się za twoimi plecami, chociaż nie ma prawa, gdyż nie ma możliwości obejścia ciebie na okrężną drogą. Po ukończeniu gry posiadłem 600 pkt/1000, więc jeśli ukończę tryb special ops to zbliżę się do 1000.

No i od tego czasu, jak na razie gram w same gry wyścigowe wyłączając Shift'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:44, cypers napisał:

Grałem na X360. Grafika jest poprawiona w sensie, że broń jeszcze bardziej się świeci,
ale w pierwszej misji, później ciężko będzie to zauważyć.


Ciekawe co robili przez te dwa lata, pamiętam te zapowiedzi twórców- "Będzie to najładniejszy FPS".

Dnia 09.11.2009 o 18:44, cypers napisał:

Ukończyłem w: 7:54:0 na Veteranie.


Ja CoD4 na PC (poziom trudności: weteran) zajęło mi to jakieś 12 godzin. Jak to był pierwszy raz to za drugim powinno iść znacznie szybciej.

Dnia 09.11.2009 o 18:44, cypers napisał:

Skryptów jest sporo, czasami wróg pojawia się za twoimi
plecami, chociaż nie ma prawa, gdyż nie ma możliwości obejścia ciebie na okrężną drogą.


Panowie IW chyba potrafią tylko to robić.

Co robili przez te dwa lata- zasypywali map[y skrypyami? Nawet nie wprowadzili możliwości niszczenia otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:50, Bracio napisał:

Co robili przez te dwa lata- zasypywali mapy skrypyami? Nawet nie wprowadzili możliwości
niszczenia otoczenia.


Możesz strzelić np. w skrzynkę na listy, pudełko, ale i tak są one pełne skryptów i zawsze tak samo te obiekty się zniszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:44, cypers napisał:

Po ukończeniu gry posiadłem 600 pkt/1000, więc jeśli ukończę tryb special ops to zbliżę
się do 1000.

Nie ma wyzwań do multi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować