Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2009 o 19:10, cypers napisał:

/.../

Meh, jak sprawdziłem to na ps3 też nie ma trophies do multi. 3/4 ludzi będzie chyba miało platynę o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:13, Kryhuu napisał:

> /.../
Meh, jak sprawdziłem to na ps3 też nie ma trophies do multi. 3/4 ludzi będzie chyba miało
platynę o.O


Ja będę celował w komplecik punktów jutro, a wkrótce wracam na live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 18:52, cypers napisał:

> Co robili przez te dwa lata- zasypywali mapy skrypyami? Nawet nie wprowadzili możliwości

> niszczenia otoczenia.

Możesz strzelić np. w skrzynkę na listy, pudełko, ale i tak są one pełne skryptów i zawsze
tak samo te obiekty się zniszczą.

Juz Half life 2 ma bardziej zaawansowana fizyke. Ostatnio ktos dał linka do gameplaya z BC2 na ktorym widac jak gosciu granatnikiem niszczy cala sciane (przynajmniej tak to wygladalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2009 o 19:28, Shego napisał:

Juz Half life 2 ma bardziej zaawansowana fizyke. Ostatnio ktos dał linka do gameplaya
z BC2 na ktorym widac jak gosciu granatnikiem niszczy cala sciane (przynajmniej tak to
wygladalo)


Nie ma to jak porównywać wyreżyserowanego singla do sandboxowego multi. Graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah ta moje kochana Australia <3 :D u nas jutro premiera więc nie ma się co złościć. Ss''y są niczego sobie, chociaż obawiam się tego multiplayera szczerze mówiąc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:09, Igorwer napisał:

Ah ta moje kochana Australia <3 :D u nas jutro premiera więc nie ma się co złościć.
Ss''y są niczego sobie, chociaż obawiam się tego multiplayera szczerze mówiąc ;/

Może gra klanowa nie będzie jakoś super rozwinięta w MW 2 chociaż w ogóle tego nie wykluczam ale to nie oznacza, że rozgrywka sama w sobie będzie świetna i po prostu będzie nam się chciało grać w multi, a myślę, że właśnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ogólnie nie przejmuję sprawą Mw2- gra po prostu trafiła do koszyka - nie tykać chyba, że cena gry spadnie poniżej 50 złotych <co przy marce MW jest pewnie planowane na rok 2011>, jak łatwo zauważyć, co się tyczy graczy pecetowych nie ma raczej co liczyć na powtórkę z rozrywki vel MW, ot zostało z tej gry wycięte wszystko to co sprawiało, że MW był wiecznie żywy, sam stawiam na to, że ta gra umrze znacznie szybciej niż można by się było wcześniej spodziewać, sam odstąpiłem od niej, tak samo zrobiło wielu moich kolegów nie tylko tych z polski, także tych ze Stanów, do teraz pamietam jak żywe prowadziliśmy rozmowy na temat MW2, jak klan w którym gram, powoli zbierał fundusze na nowy serwer specjalnie pod MW2 - gdy tylko cudotfuurcy ogłosili to co wprowadzili do życia w MW2 większość czyli ok 95% ludzi których znam powiedziało kilka niecenzuralnych słów i po prostu odwróciło się od MW - postanowili po prostu, że wolą mieć te możliwości które im daje na przykład WaW niźli próbować coś osiągnąć w MW2 - życzę kolegom z IW obtłuczenia sobie dupska, choć i tak to zapewne jest tylko i wyłącznie moje pobożne życzenie - ten matchmaking mogą sobie <piiii piiiii piiiii piiiiii> sam posiadam konsolę, i może nie jest to tak złe rozwiązanie, tylko czasami nudzi mnie ciągłe wyłączanie "idiotów" którzy mając przy twarzy mikrofon drą się w niego przestraszliwie, w sytuacji dedyków oraz własnych serwerów regóły z góry określone sprawiają, że dany serwer jest dla danego typu gracza - za brak takiego czegoś to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 20:33, Outlander-pro napisał:


> Juz Half life 2 ma bardziej zaawansowana fizyke. Ostatnio ktos dał linka do gameplaya

> z BC2 na ktorym widac jak gosciu granatnikiem niszczy cala sciane (przynajmniej
tak to
> wygladalo)
>

Nie ma to jak porównywać wyreżyserowanego singla do sandboxowego multi. Graty.

1. co to znaczy wyrezyserowany single? Ze ma scenariusz?:P Raczej wiekszosc singleplayerow ma fabułe wiec...?
2. jesli chodzi o fizyke to w MW2 multi jest taka sama bieda wiec porownuje multi z multi, BC pod tym wzgledem prezentuje sie b. dobrze, a MW2 stoi na poziomie sprzed 5 lat. Cos jeszcze?
CHyba ze chodzilo ci o porownanie MW2 do HL2 ale nawet jeśli to tez gadasz bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:34, Shego napisał:

1. co to znaczy wyrezyserowany single? Ze ma scenariusz?:P Raczej wiekszosc singleplayerow
ma fabułe wiec...?

Znaczy, że jest liniowy.

Dnia 09.11.2009 o 21:34, Shego napisał:

2. jesli chodzi o fizyke to w MW2 multi jest taka sama bieda wiec porownuje multi z multi,
BC pod tym wzgledem prezentuje sie b. dobrze, a MW2 stoi na poziomie sprzed 5 lat. Cos
jeszcze?

Meh, co takiego wprowadzili w ciągu ostatnich 5 lat, co jest standardem w sieciowych fpsach, a nie ma tego MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie naszło mnie takie pytanie. Bo w Modern Warfare w multi był chyba maksimum 55 level, a jaki maksymalny level będzie można osiągnąć w dwójce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2009 o 22:21, Kryhuu napisał:

Meh, co takiego wprowadzili w ciągu ostatnich 5 lat, co jest standardem w sieciowych
fpsach, a nie ma tego MW2.

? Nic takiego nie napisałem. Pisalem o beznadziejnej fizyce:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:25, Shego napisał:

? Nic takiego nie napisałem. Pisalem o beznadziejnej fizyce:]

Dobra, widzę, że sobie nie porozmawiamy.

@Ziggy
Na pewno co najmniej 70, czy więcej, nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:29, Kryhuu napisał:

> ? Nic takiego nie napisałem. Pisalem o beznadziejnej fizyce:]
Dobra, widzę, że sobie nie porozmawiamy.

Nie porozmawiamy bo ja mowie o fizyce i integracji a ty mi piszesz "Meh, co takiego wprowadzili w ciągu ostatnich 5 lat, co jest standardem w sieciowych fpsach, a nie ma tego MW2." co to ma do rzeczy?? Fizyke wprowadzili juz hoho temu i jest ona w MW2 tyle ze biedna pasi taka odpowiedz? Czy widzisz ze sobie nie pogadamy bo masz problemy z czytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2 godzinki z czego całe w multi i muszę powiedzieć, że gra jest ... dziwna. Fajne te multi, fajne, ale tylko FAJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:44, BluesBoy napisał:

Jaką wersję kupić ? Na PS3 czy na pc ? Poradźcie. Kompa mam takiego: procek Q6600 2,4
GHz, 2 GB RAM, grafa GF 8800 GT 512 MB.

Sam nie wiem ale ja kupuję wersję na PS3, jakby co to sobie pogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:44, BluesBoy napisał:

Jaką wersję kupić ? Na PS3 czy na pc ? Poradźcie. Kompa mam takiego: procek Q6600 2,4
GHz, 2 GB RAM, grafa GF 8800 GT 512 MB.


na PC- taniej... nie będziesz sobie pluł...

Ta gra naprawdę mi się podoba i genialnie się gra, ale coś jest w niej takiego, że sam nie wiem... może za silny marketing? tak czy siak polecam, ale nie oczekujcie cudu - to ewolucja MW1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować