Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Mua-ha-ha tylko w taki sposób można skomenotwać system który wymyślił IW MW2 co się tyczy multiplayera leży i kwiczy poczynając od ilości graczy na matchmakingu kończąc - nie ma to jak skonsolizowany sposób rozgrywki w sieci przeniesiony na PC-ty, coś co fantastycznie działa na konsoli nie zawsze musi sprawdzać się na PC-tach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 11:35, Malcollm napisał:

Mua-ha-ha tylko w taki sposób można skomenotwać system który wymyślił IW MW2 co się tyczy
multiplayera leży i kwiczy poczynając od ilości graczy na matchmakingu kończąc - nie
ma to jak skonsolizowany sposób rozgrywki w sieci przeniesiony na PC-ty, coś co fantastycznie
działa na konsoli nie zawsze musi sprawdzać się na PC-tach


Jak na razie użytkownicy youtube nazwali to modern warfail. Powoli zaczyna wyglądać na to że mają racje. Dalej namawiam wszystkich do nie kupowania tego cudu rodem z craptivision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam multi?
Czytałem wypowiedź AlmostAngel stronę temu i czytam że niezbyt zachęcająco.
Oczywiście single player pewnie kosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operowanie przez steam okazało się bardzo wygodne. Wstępnie zacząłem grę w multiplayera. Wszystko sprowadza się do "wciśnięcia guzika graj" i rozpoczęcia gry w zależności od trybu jaki wybraliśmy. Gracze dołączają, jest dana mapka i gramy. Rozgrywka jak zauważył pewien Francuz grający razem ze mną w drużynie wydaje się nieco wolniejsza od tej z MW, również to dostrzegłem i rzeczywiście chyba tak jest, ale cała reszta to miód :). Dynamika, akcja, wszystko to co znamy z pierwszej części. Po osiągnięciu czwartego poziomu doświadczenia stworzyłem swoją pierwszą typową klasę:
- M4A1 bez dodatków (a tych jest naprawdę sporo do każdej broni)
- USP bez dodatków
- granat oślepiający
perki:
szybkie przeładowanie (dostępne już na samym początku)
wzmocnione obrażenia
celniejszy strzał z biodra

Graficznie niestety nie mogłem pozwolić sobie na cuda jak w pierwszym MW. W MW2 musiałem zmienić ustawienia na o wiele niższe niż w przypadku pierwszej części przez co gra wygląda po prostu gorzej i mam wrażenie jakby druga część była pierwszą pod względem grafiki, ale przynajmniej gra chodzi bardzo płynnie, a to jest najważniejsze.

Dla ciekawskich gram na:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~1.9GHz
1536MB RAM
NVIDIA GeForce 7600 GT

Chciałbym zanurzyć się głębiej w MW2, ale trzeba uciekać do pracy (i tak już spóźniony :P). Zaraz po przetestuję tryb dla jednego gracza i możliwe, że wypowiem się na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 12:42, Damianuss1 napisał:

Operowanie przez steam okazało się bardzo wygodne. Wstępnie zacząłem grę w multiplayera.
Wszystko sprowadza się do "wciśnięcia guzika graj" i rozpoczęcia gry w zależności od
trybu jaki wybraliśmy. Gracze dołączają, jest dana mapka i gramy. Rozgrywka jak zauważył
pewien Francuz grający razem ze mną w drużynie wydaje się nieco wolniejsza od tej z MW,
również to dostrzegłem i rzeczywiście chyba tak jest, ale cała reszta to miód :). Dynamika,
akcja, wszystko to co znamy z pierwszej części. Po osiągnięciu czwartego poziomu doświadczenia
stworzyłem swoją pierwszą typową klasę:
- M4A1 bez dodatków (a tych jest naprawdę sporo do każdej broni)
- USP bez dodatków
- granat oślepiający
perki:
szybkie przeładowanie (dostępne już na samym początku)
wzmocnione obrażenia
celniejszy strzał z biodra

Graficznie niestety nie mogłem pozwolić sobie na cuda jak w pierwszym MW. W MW2 musiałem
zmienić ustawienia na o wiele niższe niż w przypadku pierwszej części przez co gra wygląda
po prostu gorzej i mam wrażenie jakby druga część była pierwszą pod względem grafiki,
ale przynajmniej gra chodzi bardzo płynnie, a to jest najważniejsze.

Dla ciekawskich gram na:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~1.9GHz
1536MB RAM
NVIDIA GeForce 7600 GT

Chciałbym zanurzyć się głębiej w MW2, ale trzeba uciekać do pracy (i tak już spóźniony
:P). Zaraz po przetestuję tryb dla jednego gracza i możliwe, że wypowiem się na jego
temat.


Jak będziesz miał czas prosiłbym żebyś napisał jakie masz pingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem jeden błąd - po instalacji MW2, która wymaga tylko jednego dysku, STEAM zaczyna ściągać updejty, które za pewne mają zastąpić ten niefortunny drugi dysk.

Ale przecież ja go mam - co mam uczynić, żeby zamiast ściągać grę, po prostu użyć tego felernego nośnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, i też wydawało mi się że chodzi o drugi dysk. Próbowałem coś z nim zrobić, ale niestety nic mi nie wyszło. Spróbuje reinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę! Foley! Tutaj mnie pozytywnie zaskoczyli, odświezyli (chyba!) postać z pierwszej części gry.


Aha, z tego co widzę, to ludzie chwalą sobie MP, ale irytujące są hosty i... szybkość rozgrywki, która jest wolniejsza od CoD4.


PS. Tylko dlaczego jest tera sierżantem, a wcześniej był kapitanem?
PS2. A co z sierżantem Moodym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 13:37, Polkin napisał:

Mam ten sam problem, i też wydawało mi się że chodzi o drugi dysk. Próbowałem coś z nim
zrobić, ale niestety nic mi nie wyszło. Spróbuje reinstalacji.

Mam ten sam problem reinstal nie pomaga czy ktoś może pomóc ? z góry wielkie dzięki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 13:55, Kizibono napisał:

> Mam ten sam problem, i też wydawało mi się że chodzi o drugi dysk. Próbowałem coś
z nim
> zrobić, ale niestety nic mi nie wyszło. Spróbuje reinstalacji.
Mam ten sam problem reinstal nie pomaga czy ktoś może pomóc ? z góry wielkie dzięki !
:D


>Mam ten sam problem, i też wydawało mi się że chodzi o drugi dysk. Próbowałem coś z nim zrobić, ale niestety >nic mi nie wyszło. Spróbuje reinstalacji.

Jakie macie systemy operacyjne i jakim sprzętem dysponujecie z producentami włącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem paczkę 10min temu.
Po rozpoczęciu instalacji dostaję komunikat, że nie mogę jeszcze zainstalować gry ponieważ nie miała ona jeszcze swojej premiery sic!. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Win Xp Pro / Nvidia Geforce 8800GT, Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz

Reinstalacja nie pomaga :F

Edit: AbuDabis cóż, ja mam angielską, oryginalną wersje gry i jej premiera na steamie miała miejsce dzisiaj koło 3 czy 4 rano. A wg. wszystkich informacji grać w MW2 można dopiero wtedy kiedy gra będzie miała swoją premierę w danym kraju. Może polska premiera się opóźnia? Chociaż nieco dziwi mnie Twój post, bo nikt do tej pory jeszcze tego nie zgłaszał w tych wątkach które przeglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem napisać temat na IW i gdy wysłałem już go i zaakceptowałem warunki, nawet nie pojawił się na forum O_O Nie chce mi się pisać drugi raz, także dalej próbuje rozwiązać to po swojemu. Póki co robie, obraz drugiej płyty i spróbuje zainstalować grę, mając drugą płytę aktywną w tle.

AbuDabis, widziałem też tam temat z Twoim problemem, ale póki co zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problemy z drugim dvd musicie mieć taki sam język na steam jak i w instalacji czyli np. tu polski i tu jeżeli to zrobicie to gra zainstaluje się normalnie miłego grania ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować