Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2009 o 16:48, AlmostAngel napisał:

Pytanie do Ciebie jakie jest najświerzsze Battlefield na PC? i czy ludzie w to jeszcze
grają po sieci?


Battliefield 2143 bodajże. Chyba że pomyliłem numerek. Chodź ta część była mniej popularna, to BF2 zarządził i do dziś jest uważany za jedną z najlepszych gier esportowych. Dlatego liczę żę BC2 powtórzy ten sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu poruszał ten temat już wcześniej, ale nie znalazłem ostatecznie rozwiązania - jak zainstalować grę z płytki?! Bo na Steam widnieje napis "Przed premierą" i jedyna instalacja jaka się uruchamia, to pobieranie gry przez internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 17:18, Krozin napisał:

Ktoś tu poruszał ten temat już wcześniej, ale nie znalazłem ostatecznie rozwiązania -
jak zainstalować grę z płytki?! Bo na Steam widnieje napis "Przed premierą" i jedyna
instalacja jaka się uruchamia, to pobieranie gry przez internet!

Też tak mailem, ale odpaliłem płytkę jeszcze raz i dałem "zainstaluj ponownie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No giera doszła, późno ale ważne że doszła. Właśnie instaluję i mam nadzieję że nie bedzie problemów. Oby były prfile w grze bo brat też chce pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamiast instalować z płyty pobiera wam ze steama, zatrzymajcie pobieranie, odinstalujcie i zainstalujcie raz jeszcze, pójdzie z płyty (albo ''zainstaluj ponownie'' jak pisze Daronn) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem MW2 zainstalowałem na steame wszystko niby ok a odpalam grę czarny ekran potem słyszę jak pojawia się logo infinity ward a potem gra się zawiesza. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dopiero co wróciłem z MM z Modern Warfare 2 w łapkach (ale będzie granie... :D), kosztuje 119zł. Ludzie mówią, że w empikach po 129zł jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:18, Kreeg napisał:

(ale będzie granie... :D)

Aż pięć godzin! :F :D

Jestem ciekaw sprzedaży MW2 i czy za rok będzie sporo osób grało w MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:50, Grey_Wolf napisał:

Ciekawe, komu tu wierzyć?

Ta niska ocena to pewnie frustracja graczy, którym MW2 nie odpowiada :P, a wyżej jest "prawda prawdziwa".


Zagrałem już kilkanaście meczyków, nie miałem do tej pory żadnych problemów z lagami. Podczas gry nikt też się na nie nie skarżył więc jest dobrze :). Szczerze przyznam, że nie mam dzisiaj ochoty przechodzić singla. Ciągnie mnie do multi jak pszczołę do miodu. Wracam do gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:50, Grey_Wolf napisał:

Ciekawe, komu tu wierzyć?


Przecież to jasne jak miód że kilku sfrustrowanym nastolatkom zawiedzionych formą wydania/wymaganiami sprzętowymi/ruchem obiegowym Ziemii. ;]

I zostałem brzydkim plagiatorem, bo nie dość, że frustrat, to jeszcze miód w poście zawarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:55, Damianuss1 napisał:

> Ciekawe, komu tu wierzyć?
Ta niska ocena to pewnie frustracja graczy, którym MW2 nie odpowiada :P, a wyżej jest
"prawda prawdziwa".


Zagrałem już kilkanaście meczyków, nie miałem do tej pory żadnych problemów z lagami.
Podczas gry nikt też się na nie nie skarżył więc jest dobrze :). Szczerze przyznam, że
nie mam dzisiaj ochoty przechodzić singla. Ciągnie mnie do multi jak pszczołę do miodu.
Wracam do gry!


jak mozesz napisac jak tam wyglada sprawa pingow, bo mnie tak dzisiaj zaczelo zastanawiac skoro niema normalnych serwerow tylko to iw cos tam, to gdzie sie tak naprawde gra, czy to jest jakis master serwer czy co, bo napewno takie mastera czy tez podrzednemu go w polsce to takie acti nie postawi wiec ciekaw jestem jak to wyglada.
pozdro. najlepiej jakbys zrobil SS z wcisnieta tabulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Media z grą :D Cena chyba jak wszędzie, 119 zł tylko bez kosztów transportu, jedyne co podejrzewałem to problem z instalacją w dniu premiery :D Komunikat że serwery steam są zbyt zajęte by zająć się moją sprawą jest bardzo wymowny :D Nic tylko próbować do skutku :D Mam nadzieję że jeszcze dziś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:57, Shlafrok napisał:

> Ciekawe, komu tu wierzyć?

Przecież to jasne jak miód że kilku sfrustrowanym nastolatkom zawiedzionych formą wydania/wymaganiami
sprzętowymi/ruchem obiegowym Ziemii. ;]

I zostałem brzydkim plagiatorem, bo nie dość, że frustrat, to jeszcze miód w poście zawarty.


Ta ocena to efekt bojkotu MW2 przez dużą część graczy PC. To bardzo dobry objaw. Activision samo jest sobie winne. Nikt nie robiłby problemów a wszyscy bybliby grą conajmniej zajarani gdby pazerne activiosion pozostawiło dedykowane serwery.
Efektem jest upadek MP w MW2. Max 18 graczy i lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować