Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Witam!
Mam takie pyatnie i chciałbym, aby odpowiedziały na nie osoby które posiadaja tą gre!!
Czy Call of Duty: MW 2 jest warte wydania 120 zł? Są jakieś problemy z grą? Jak rozwiązali sprawe z multi (chodzi mi oto czy nie ma serwerów dedykowanych tak jak W OFP: Dragon Rising; jest możliwość stawiania własnych serwerów?)
PZDR Mehow91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:06, MehoW91 napisał:

Witam!
Mam takie pyatnie i chciałbym, aby odpowiedziały na nie osoby które posiadaja tą gre!!

Czy Call of Duty: MW 2 jest warte wydania 120 zł? Są jakieś problemy z grą? Jak rozwiązali
sprawe z multi (chodzi mi oto czy nie ma serwerów dedykowanych tak jak W OFP: Dragon
Rising; jest możliwość stawiania własnych serwerów?)
PZDR Mehow91

Przejrzyj pare stron tego tematu to sie dowiesz dlaczego dokladnie nie warto wydawac na ta gre wiecej niz 40-50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:03, Komintern83 napisał:

Ta ocena to efekt bojkotu MW2 przez dużą część graczy PC.


Spontaniczna rzecz czy bardziej zorganizowana sprawa jak w wypadku EA? Kajam się i sypię głowę popiołem, o tym nie wiedziałem, chociaż nie miałem absolutnie żadnych szans na domyślenie się; przecież przynajmniej raz w tygodniu ma premierę najgorętsza bułeczka roku, która zbiera w prasie same dyszki, a zgarnia 1.5 na Metacritic. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:21, Shlafrok napisał:

> Ta ocena to efekt bojkotu MW2 przez dużą część graczy PC.

Spontaniczna rzecz czy bardziej zorganizowana sprawa jak w wypadku EA? Kajam się i sypię
głowę popiołem, o tym nie wiedziałem, chociaż nie miałem absolutnie żadnych szans na
domyślenie się; przecież przynajmniej raz w tygodniu ma premierę najgorętsza bułeczka
roku, która zbiera w prasie same dyszki, a zgarnia 1.5 na Metacritic. ;]


Na youtubue zwie się tą premiere roku modern warfail 2. czy słusznie czas pokaże. Przy czym sam zakupie dopiero jak pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje przewidywania okazały się słuszne. Najwięcej problemów graczom sprawia steam. I to nie tylko z opinii na tym czy innym forum, ale znajomym, którzy zdecydowali się na kupno tej gry. Dobrze że jestem przeciwnikiem steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:40, Dominix napisał:

a mam do tych co instaluja z plytek, do pelnej instalacji trzeba 2 dvd? czy ta druga
to jakis bonus?


Tak potrzeba.Gra sie instaluje z dwóch płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pograłem z 2 godzinki. Single jest zajefajne, ciągle trzyma w napięciu, a multi też niczego sobie. Przy necie 2 mb nie uświadczyłem żadnych lagów. Jeden minsu to dla mnie brak profili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w wersji na PC ssie! Mówi to osoba która ma każą część CoD''a w domu na PC. Czuję się jakbym grał na konsoli, więc zamiast grać na PC gram na niej:D

To, że okrojono tak PC''ty to skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś konkretne filmy/shoty, porównujące wersje X360 i PS3? Wciąż nie mam pojęcia, którą wersję wybrać - a, rzecz jasna, chciałbym wziąć ładniejszą.
Tylko, że obecne shoty za cholerę nie pokazują konkretnych różnic - niby wersja PS3 prezentuje się bardziej... ''neat'', ale ciężko stwierdzić, dlaczego.
Gametrailers, ruszcie tyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój PC nie udźwignie tej gry.
Konsole natomiast - tak ;-) Z resztą, widziałem porównania wersji PC i konsolowej - różnice są absolutnie znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kur... Od 20 minut próbuje mi się ściągnąć aktualizacja, a jedyny komunikat to:
Serwery Steam są w tej chwili zbyt zajęte aby zająć się twoją sprawą. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować