Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 13:16, Kraju napisał:

W 16 graczy, a więc max 8v8.


W 18 da sie grac max - 9 na 9.

Mam nadzieje, ze to zmeinia. Tak samo jak dedykowane serwery, ze sie pojawia. I tak gra sie b. fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 13:41, Outlander-pro napisał:

Co-opa jeszcze nie testowałem, zrobię to jakś później. Na razie katowałem multi i mogę
powiedzieć tak: to to samo co multi MW1, tylko wiecej, bardziej, fajniej i w ogóle bardziej
:P Na żadne lagi nie natrafiłem, ping jest dobry przez cały czas. Mapki z tego co miałem
okazję zobaczyć są fajnie zrobione. Nowa broń też jest super. No i pewne nowe rozwiązanie
- za broń boczną nie służą tylko pistolety, ale też pistolety maszynowe lub strzelby
;D Teraz gdy biegam sobię ze snajperką, to w razie czego na krótki dystans wyjmuję PM''a
i wszystko git ;) Niby jest mniej graczy, ale mapy są tak wyważone, że jest to liczba
idealna - ani za dużo, ani za mało. Nowe perki, dodatki i killstreaki wymiatają.


To świetnie! Sam fanem jedynki nie jestem, chcę się po prostu dobrze bawić. A na grę narzekali głównie klanowicze. i tak szkoda, że nie ma tych serwerów, ale dobrze że chociaż grywalność owni ;]

Dnia 11.11.2009 o 13:41, Outlander-pro napisał:

Co do obaw niektórych jakoby AC130 był zbyt mocny - nie jest, bo miałem okazję przetestować.
Strzelcem jest się przez 35 sek i są pewne ograniczenia. Ma się dostęp do wszystkich
dział ale: z tego największego strzela się raz - potem chyba 5 sek się przeładowuje,
wiec najlepiej przeskoczyć na to mniejsze działo. Tu można wystrzelić ~4 strzały, potem
się przeładowuje. No i jest jeszcze to najmniejsze działko (minigun?) które oddaje ~10
strzałów po czym trzeba przeładować. Czyli najbardziej się opłaca strzelać i zmieniać
działko co chwila. Więc wbrew pozorom AC130 nie jest takie mocne. W przeciwieństwie do
jakiegoś killstreaka gdzie zostaje się strzelcem w helikopterze. Lata się tym chyba z
minutę i ma się minigun z nieskończoną amunicją. Heli kursuje nad mapą, a my zbieramy
fragi. Bez problemu zdobyłem ich 16 w parę chwil. Przeciwnicy mogli wpaść na to by mnie
zestrzelić, ale ludzie najwidoczniej olewają wyrzutnie rakiet (a tych jest kilka rodzajów,
też jako broń boczna się liczą).

To dobrze. Właśnie miałem obawy co do tego AC130, że będzie za mocny i w ogóle. Tylko czy na mapach "krytych" jak budynki itd. jest sens tego używać?
Dzięki za odpowiedź ;] Czas się zastanowić nad MW2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 14:34, Kirabaxior napisał:

To dobrze. Właśnie miałem obawy co do tego AC130, że będzie za mocny i w ogóle. Tylko
czy na mapach "krytych" jak budynki itd. jest sens tego używać?
Dzięki za odpowiedź ;] Czas się zastanowić nad MW2...


Jak grałem to nie zauważyłem żadnej mapy która byłaby 100% "kryta". Jedne mapki są bardziej odsłonięte, inne mniej. A czy jest sens - to trzeba samemu zdecydować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:38, Pawlo09 napisał:

chyba granie w 60 się głupsze.

Czemu niby granie w 60 jest głupsze? Jeśli mapy są dobre to nie powinno sprawiać to problemu. Mi beta MAG pokazała ze nawet w 254 graczy można dobrze się bawić i stosować taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:38, Pawlo09 napisał:

chyba granie w 60 się głupsze.


jak dla mnie nie. W CoD''a 4 często gram na serwerach, na których gra 50 osób lub więcej i jest fajnie. Chociaż jak wchodzi mama shipment to masakra. Ale tak gra się przyjemnie i przynajmniej nie trzeba szukać przeciwnika po całej mapie.
Wszystko zależy od map, bo jak dobre to można w 50 osób grać i nie wyrywać sobie przy tym włosów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie : czy w wersji pecetowej mw2 będzie można grać na podzielonym ekranie w trybie coop?? Prosiłbym o odp. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:17, BasteKSG napisał:

> W 16 graczy, a więc max 8v8.

W 18 da sie grac max - 9 na 9.

Mam nadzieje, ze to zmeinia. Tak samo jak dedykowane serwery, ze sie pojawia. I tak gra
sie b. fajnie :)


Skąd masz info że pojawią się dedykowane serwery??

Lag jest masakrujący (UPC łącze 8 mb) IWnet kompletnie nie radzi sobie z większą ilością graczy im nas więcej tym większy lag. W tryb dowolny ciężko jest rozegrać mecz który nie zamula. Polecam przyjrzeć się ostatniemu zabójswtu w meczu, jest pokazane zawsze w zwolnionym tempie. Tam najlepiej widać ile czasu mija między strzałem a trafieniem. Czasami widać że jeden strzelado drugiego i mimo dobrego celowania ostrzeliwany pada dopiero po kilku celnych strzałach. Gra jest spoko ale lagi i kretyńskie dobieranie graczy przez algorytm to norma. Przyzwyczajcie3 się do lagów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi jest super dzisiaj grałem do 4 w nocy :D lecz jeszcze nie widziałem nuki sam najwięcej zrobiłem15 killstreak skradając się na tyłach wroga, tak więc nie wyobrażam sobie 25. Spodobała mi się mapka z podstawowego coda o nazwie Wasteland dla mnie najlepsza mapa.
Dobrze że Infinity Ward pomyślało i te zrzuty zaopatrzenia szybciej może otwierać ten kto je zrzucił
Oby też nie było tych cheaterów ponieważ popsuli mi już oni grę w gta iv na multi :) no ale na replayu można zobaczyć kto cheater a jest tam opcja kick? bo nie zwracałem uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:04, Redjevel napisał:

Multi jest super dzisiaj grałem do 4 w nocy :D lecz jeszcze nie widziałem nuki sam najwięcej
zrobiłem15 killstreak skradając się na tyłach wroga, tak więc nie wyobrażam sobie 25.
Spodobała mi się mapka z podstawowego coda o nazwie Wasteland dla mnie najlepsza mapa.
Dobrze że Infinity Ward pomyślało i te zrzuty zaopatrzenia szybciej może otwierać ten
kto je zrzucił
Oby też nie było tych cheaterów ponieważ popsuli mi już oni grę w gta iv na multi :)
no ale na replayu można zobaczyć kto cheater a jest tam opcja kick? bo nie zwracałem
uwagi.

Wasteland jest bardzo słąbo grywalny. Za duży jak na limit 12 graczy w TDM tak samo do FFA. Nie nie ma opcji kick chyba że utworzysz prywatną grę. IW załatwiło CoD MW2 na cacy. 110 zł wsadzone psu w ??? znacie odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha co jeszcze ten Infinity Ward ma z misiami wszędzie w misjach widziałem na stolikach misie teraz na youtube mw2 easter egg po wspięciu na dach są same misie...
Ja rozumiem że bali się że coś może im się stać przez tą super misje na lotnisku no ale żeby zaraz dawać misie do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha VAC jest geinalny po prostu. Przez jakies pol roku jak mialem zainstalowanego CSS gałem w multihackiem pobranym z jakiejs dostepnej dla wszystkich stronki i nic nie wykrywał.
Jesli zaczne kiedykolwiek grac w MW2 multi to tez bede jechal na cheatach, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co mówią inni multi jest na pc zrobione po mistrzowsku. Idealna liczba graczy, nie ma tłoku i można szybko znaleźć przeciwnika na mapie. Dodatki są zrównoważone, AC-130 nie jest tak śmiercionośne jak się może wydawać a atomówki jeszcze nie spotkałem. IW net działa fantastycznie, faktycznie pomaga wybierać hosta z najlepszym pingiem gdyż tylko raz trafiłem na lagi i co najważniejsze łatwo trafić na graczy o takim samym poziomie gry. Jedyne co może wkurzać do idioci którzy kampią z Wykrywaczem pulsu w rogu i ci co używają tuby.

Jestem bardzo zadowolony z multiplayer''a i nie żałuje ani złotówki wydanej na niego.

P.S Operacje specjalne są tak zrobione, że po prostu chce się w nowe misje cały czas grać. Jeśli ktoś chce pograć do zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:20, Shego napisał:

haha VAC jest geinalny po prostu. Przez jakies pol roku jak mialem zainstalowanego CSS
gałem w multihackiem pobranym z jakiejs dostepnej dla wszystkich stronki i nic nie wykrywał.

Jesli zaczne kiedykolwiek grac w MW2 multi to tez bede jechal na cheatach, czemu nie.


Cheatowanie jest złee i nie wolno tego robić pod żadnym pozorem ponieważ cheatują tylko ludzie którzy sami nie potrafią grać no i za przeproszeniem są noobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować