Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 18:24, Redjevel napisał:

> haha VAC jest geinalny po prostu. Przez jakies pol roku jak mialem zainstalowanego
CSS
> gałem w multihackiem pobranym z jakiejs dostepnej dla wszystkich stronki i nic nie
wykrywał.
>
> Jesli zaczne kiedykolwiek grac w MW2 multi to tez bede jechal na cheatach, czemu
nie.
>

Cheatowanie jest złee i nie wolno tego robić pod żadnym pozorem ponieważ cheatują tylko
ludzie którzy sami nie potrafią grać no i za przeproszeniem są noobami :)

Aha to fajnie ale ja i tak bede czitowal. Mimo ze nie jestem noobem i potrafie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:17, Redjevel napisał:

Aha co jeszcze ten Infinity Ward ma z misiami wszędzie w misjach widziałem na stolikach
misie teraz na youtube mw2 easter egg po wspięciu na dach są same misie...
Ja rozumiem że bali się że coś może im się stać przez tą super misje na lotnisku no
ale żeby zaraz dawać misie do gry


Czyli IW zdradziło swoje prawdziwe zamiary. To nie zwykłe misie to są pedobeary.

http://www.dailymotion.pl/video/x4a8hh_pedobear-i-like-little-girls_fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 18:21, Jedimax napisał:

P.S Operacje specjalne są tak zrobione, że po prostu chce się w nowe misje cały czas
grać. Jeśli ktoś chce pograć do zapraszam


Chętnie pogram dodaj do znajomych splash6667 ale gram z nickiem Redjevel tylo nazwa konta jest ten splash6667 więc musisz dodać splash tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki.Napiszcie na jakich kompach gracie.W moim blaszaku mam 2gb ramu,9600gt oraz P4 3Ghz i boję się że gra nie odpali albo będzie pocinać.Może ktoś gra na podobnej konfiguracji?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampanie ukonczona bardzo fajna kampania duze zroznicowanie misji jak dla mnie nie musiala by byc dluzsza. Co do multi wlasnie sprawdzam i gra sie niby fajnie ale jakby mapki sa za duze do ilosci graczy i czesto sie poprostu wrogow szuka dlugo ale idzie sie przyzwyczaic i narazie ludzie cos na wlasna reke chodza rzadko spotykalem grupe 3 osob idaca w moja strone najczesciej spotyka po 1-2 graczy przeciwnych w mojej okolicy. Do zobaczenie w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą już jakąś większą część (tak mi się wydaje) fabuły singla (gram na normal) i chyba mogę już powiedzieć to samo co w przypadku pierwszego MW. Świetna filmowa akcja równie dynamiczna i ciekawa. Ani chwili nudy. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dzisiaj pewnie ukończę kampanię co nie zmienia faktu, że dostarcza mi ona sporą ilość przeżyć i szczerze nie będę się skarżył na jej krótkość. Jedyny tryb, którego jeszcze nie przetestowałem to Spec-ops. Na niego przyjdzie pora :). Opłacało się wydać te 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:36, Damianuss1 napisał:

Mam za sobą już jakąś większą część (tak mi się wydaje) fabuły singla (gram na normal)
i chyba mogę już powiedzieć to samo co w przypadku pierwszego MW. Świetna filmowa akcja
równie dynamiczna i ciekawa. Ani chwili nudy. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dzisiaj
pewnie ukończę kampanię co nie zmienia faktu, że dostarcza mi ona sporą ilość przeżyć
i szczerze nie będę się skarżył na jej krótkość. Jedyny tryb, którego jeszcze nie przetestowałem
to Spec-ops. Na niego przyjdzie pora :). Opłacało się wydać te 120zł.


Pograj na MP. to zobaczysz jak bardzo się mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, pamiętam te szumne zapowiedzić - dokumentowane pewnym przeświadczeniem, że jeśli gra będzie na steamie raz na zawsze zostanie ograniczone cheatowanie, pamiętam też jak tłumnie pewne owce meczały "prawda","prawda" gdy tylko główny baca karmił je takimi stwierdzeniami.
Mamy jeden dzień od premiery gry a, już można za odpowiednią sumkę ściągnąc sobie cheaty do tejże gry, po prostu bombastycznie, jak widać została gra rozpracowana znacznie szybciej niż MW część pierwsza, nic tylko pochwalić, pochwalić, jeden bastion obronny Steama padł teraz tylko czekać aż padną następne.

Sama kwestia cheatowania tejże gry, dla mnie osobiście jest ostatnim gwózdkiem do trumny MW2, sam zrezygnowałem z niej wiedząc jak bardzo zkonsolowili tą grę, i nie próbuję tutaj wszczynać wojny, sam posiadam PC-ta oraz PS3, po prostu nie podoba mi się to w jaką stronę poszedł ten tytuł, przy chęciach modderów i klanów tworzono serwery które stawiały te czy inne wymagania, z zwykłego shootera robiono nieraz dobrą taktyczną strzelankę, teraz z tego co widzę zostało to co może być dobrego na konsoli, zwykła normalna rombanka jakich wiele.
Wielce się swego czasu ucieszyłem gdy dowiedziałem sie o tym, że MW powraca w kolejnej swojej odsłonie, wszystko jednak uciekło gdy ogłoszono te właśnie tragiczne w skutkach decyzje, ukłon w storny konsoli a może po prostu lenistwo twórców, zrobić port by nie narobić się za bardzo a zyskać jeszcze troszkę więcej kasy.

Osobiście nie podoba mi się to, lecz cóż, rynek rządzi się własnymi prawami, a to co nie podoba się mej osobie innym może podobać się wielce, brak dedyków, ograniczona radykalnie ilość graczy, modderzy których nie będzie a do tego takie niuanse jak "brak wychylania" <pewnie na padzie trzeba by bylo dodać jakiś przycisk, więc skoro na konsoli tego brak to na PC także tego nieuświadczysz> sprawiają, że tej grze jest coraz bliżej Medal of Honor który ostatnią swą częścią sięgnął dna.....
I tegoż tym samym życzę i MW2, mam nadzieję, że odbije się to IW czkawką - takowe działania widać nie wpływają dobrze na wygląd gier, wytrąbiona we wszystkie strony świata gra OF Dragon Rising, powoli przechodzi już w stan zapomnienia, i tak samo umrze MW2 jeśli tylko Bad Company 2 będzie miało wszystko to, czego MW2 nie ma...
Ale to będzie można sprawdzić dopiero za 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:46, Malcollm napisał:

Huh, pamiętam te szumne zapowiedzić - dokumentowane pewnym przeświadczeniem, że jeśli
gra będzie na steamie raz na zawsze zostanie ograniczone cheatowanie, pamiętam też jak
tłumnie pewne owce meczały "prawda","prawda" gdy tylko główny baca karmił je takimi stwierdzeniami.
Mamy jeden dzień od premiery gry a, już można za odpowiednią sumkę ściągnąc sobie cheaty
do tejże gry, po prostu bombastycznie, jak widać została gra rozpracowana znacznie szybciej
niż MW część pierwsza, nic tylko pochwalić, pochwalić, jeden bastion obronny Steama padł
teraz tylko czekać aż padną następne.

Sama kwestia cheatowania tejże gry, dla mnie osobiście jest ostatnim gwózdkiem do trumny
MW2, sam zrezygnowałem z niej wiedząc jak bardzo zkonsolowili tą grę, i nie próbuję tutaj
wszczynać wojny, sam posiadam PC-ta oraz PS3, po prostu nie podoba mi się to w jaką stronę
poszedł ten tytuł, przy chęciach modderów i klanów tworzono serwery które stawiały te
czy inne wymagania, z zwykłego shootera robiono nieraz dobrą taktyczną strzelankę, teraz
z tego co widzę zostało to co może być dobrego na konsoli, zwykła normalna rombanka jakich
wiele.
Wielce się swego czasu ucieszyłem gdy dowiedziałem sie o tym, że MW powraca w kolejnej
swojej odsłonie, wszystko jednak uciekło gdy ogłoszono te właśnie tragiczne w skutkach
decyzje, ukłon w storny konsoli a może po prostu lenistwo twórców, zrobić port by nie
narobić się za bardzo a zyskać jeszcze troszkę więcej kasy.

Osobiście nie podoba mi się to, lecz cóż, rynek rządzi się własnymi prawami, a to co
nie podoba się mej osobie innym może podobać się wielce, brak dedyków, ograniczona radykalnie
ilość graczy, modderzy których nie będzie a do tego takie niuanse jak "brak wychylania"
<pewnie na padzie trzeba by bylo dodać jakiś przycisk, więc skoro na konsoli tego
brak to na PC także tego nieuświadczysz> sprawiają, że tej grze jest coraz bliżej
Medal of Honor który ostatnią swą częścią sięgnął dna.....
I tegoż tym samym życzę i MW2, mam nadzieję, że odbije się to IW czkawką - takowe działania
widać nie wpływają dobrze na wygląd gier, wytrąbiona we wszystkie strony świata gra OF
Dragon Rising, powoli przechodzi już w stan zapomnienia, i tak samo umrze MW2 jeśli tylko
Bad Company 2 będzie miało wszystko to, czego MW2 nie ma...
Ale to będzie można sprawdzić dopiero za 4 miesiące


Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:46, Malcollm napisał:

Huh, pamiętam te szumne zapowiedzić - dokumentowane pewnym przeświadczeniem, że jeśli
gra będzie na steamie raz na zawsze zostanie ograniczone cheatowanie, pamiętam też jak
tłumnie pewne owce meczały "prawda","prawda" gdy tylko główny baca karmił je takimi stwierdzeniami.
Mamy jeden dzień od premiery gry a, już można za odpowiednią sumkę ściągnąc sobie cheaty
do tejże gry, po prostu bombastycznie, jak widać została gra rozpracowana znacznie szybciej
niż MW część pierwsza, nic tylko pochwalić, pochwalić, jeden bastion obronny Steama padł
teraz tylko czekać aż padną następne.

Sama kwestia cheatowania tejże gry, dla mnie osobiście jest ostatnim gwózdkiem do trumny
MW2, sam zrezygnowałem z niej wiedząc jak bardzo zkonsolowili tą grę, i nie próbuję tutaj
wszczynać wojny, sam posiadam PC-ta oraz PS3, po prostu nie podoba mi się to w jaką stronę
poszedł ten tytuł, przy chęciach modderów i klanów tworzono serwery które stawiały te
czy inne wymagania, z zwykłego shootera robiono nieraz dobrą taktyczną strzelankę, teraz
z tego co widzę zostało to co może być dobrego na konsoli, zwykła normalna rombanka jakich
wiele.
Wielce się swego czasu ucieszyłem gdy dowiedziałem sie o tym, że MW powraca w kolejnej
swojej odsłonie, wszystko jednak uciekło gdy ogłoszono te właśnie tragiczne w skutkach
decyzje, ukłon w storny konsoli a może po prostu lenistwo twórców, zrobić port by nie
narobić się za bardzo a zyskać jeszcze troszkę więcej kasy.

Osobiście nie podoba mi się to, lecz cóż, rynek rządzi się własnymi prawami, a to co
nie podoba się mej osobie innym może podobać się wielce, brak dedyków, ograniczona radykalnie
ilość graczy, modderzy których nie będzie a do tego takie niuanse jak "brak wychylania"
<pewnie na padzie trzeba by bylo dodać jakiś przycisk, więc skoro na konsoli tego
brak to na PC także tego nieuświadczysz> sprawiają, że tej grze jest coraz bliżej
Medal of Honor który ostatnią swą częścią sięgnął dna.....
I tegoż tym samym życzę i MW2, mam nadzieję, że odbije się to IW czkawką - takowe działania
widać nie wpływają dobrze na wygląd gier, wytrąbiona we wszystkie strony świata gra OF
Dragon Rising, powoli przechodzi już w stan zapomnienia, i tak samo umrze MW2 jeśli tylko
Bad Company 2 będzie miało wszystko to, czego MW2 nie ma...
Ale to będzie można sprawdzić dopiero za 4 miesiące



Zacytuję siebie z innego tematu:

"Czity na VACu? WTF?! Tyle czasu gram (trzy - cztery lata) w gry korzystające z VAC i jeszcze nigdy czitera nie widziałem.
Ciekawi ludzie grają w mp CoD! Muahahahaha. Wiele rzeczy się zmieni, ale czituchy zasrane w CoDzie zawsze będą :F"

I odpowiedź hallasa
"wiesz jak jest: dobra gitara nie nauczy cię grać - dobry system zabezpieczeń sam się dobrze nie zaimplementuje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem Mp już od samego początku :) zanim ruszyłem singla. Już się wypowiadałem na jego temat i powiem jeszcze to jeszcze raz. Jest naprawdę świetny. 0 jakichkolwiek problemów z czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:06, Shego napisał:

O czym wy gadacie czity VAC proof sa w sieci juz od lat, darmowe i banalne do znalezienia.

To chyba używane są tylko na pirackich steamach :P


Wychodzi na to, że to wina graczy grających w CoDa xF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:12, Stalker69 napisał:

> O czym wy gadacie czity VAC proof sa w sieci juz od lat, darmowe i banalne do znalezienia.

To chyba używane są tylko na pirackich steamach :P

Wlasnie strone temu napisalem ze gralem bardzo dlugo na cheacie na VACu w legalnym CS Source. A pobrałem go z jakiejs lamerskie stronki ktora wyskakje po wpisaniu w google ''CSS cheaty''
Tak samo mialem jak gralem w LEGALNEGO CS1,6. Tez bez problemu dostepne cheaty.
PB jest milion razy lepszy jesli chodzi o ochrone przed cheatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu te czity w CSie. A więc gracze CoDa i CSa są takimi lamerami. Kumpel chyba miał racje mówiąc że w CoDa i CSa gra sama gównażeria xP To by wiele wyjaśniało. Oczywiście można być też kretynem w wieku lat 27 :F

"PB jest milion razy lepszy jesli chodzi o ochrone przed cheatami"
MP CoDa 1, 2 i MW na to wskazują. Hahahaha.

PS. Jakby kto się pytał (Shego?), tak uważam używających czitów za idiotów muszących dowartościować swoje nędzne życie byciem "pro" w grze przez używanie czitów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:27, Damianuss1 napisał:

Piractwo i do tego cziterstwo :P. W następną część CoD będziemy grali Panowie i Panie
chyba tylko na konsolach.


Nie wiem jak ty ale po tej obsuwie nie zamierzam kupić nic co będzie firmowane logiem activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cziterstwo to idiotyzm i niedozwolonych programów używają tylko nooby, którzy nie potrafią grać. Bo skoro potrafili by grać na światowym poziomie, to by tego nie potrzebowali. Akurat w CoDa jest od cholerę cziterów i tak zawsze było, szkoda że bardzo dużo jest ich z Polski. Ale najwidoczniej polska nie ma skilla, dlatego musi używać wh i aima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować