Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 19:53, Kraju napisał:

Carlossio
Jeżeli chcesz się sugerować opinią kolegów, to gratuluję. Lej na nich. CS jest fajny,
ale dla mnie CoD 4 tez lepszy. Ja w klasie sam gram w CoDa 4 tylko sam, a kilka osób
gra w CS-a.

Ja tez sam gram w CoD4 i jestem z tego dfumny, bo to zajebista gierka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 19:32, Kraju napisał:

I co z tego że będą dedyki, jak nie będzie modów? Taka gra jest po prostu do dupy.

Ja, przeciętny gracz Coda, nie grający w Coda klanowo, a tylko na pubach mówię, ze gram/gralem w MW bez modów i zyję. Przynajmniej zdobywam perki, bronie, ulepszenia i jakby aczivy, przecież z tego dwójka słynie. A nie raz grałem na zombie modzie i jakieś łebki wchodzili sobie na niestworzone rzeczy, jak balkony - grając zombie nie dało się NIKOGO uwalić. Promoda szkoda, owszem, dla klanowiczów zwłaszcza. Wychodzi na to że MW2 jest po prostu grą z dobrym multi, a nie genialną grą nastawioną na grę klanową. Tak więc klanowicze - wy zostajecie przy jedynce, reszta gra w MW2.

A propo, mnie 9v9 nawet bardziej odpowiada, bo grając w MW1 na serwerach 32 osobowych wściekałem się raz za razem - spam granatów, co chwilę naloty i helikoptery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:38, Pawlo09 napisał:

Z tym prockiem to raczej nie zagrasz ale karta graficzna i ramy są ok.
Grałeś na tym sprzęcie w COD4?

Odpowiedni "cfg" np. "yitch" i spokojnie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:38, Kirabaxior napisał:

> I co z tego że będą dedyki, jak nie będzie modów? Taka gra jest po prostu do dupy.

Ja, przeciętny gracz Coda, nie grający w Coda klanowo, a tylko na pubach mówię, ze gram/gralem
w MW bez modów i zyję. Przynajmniej zdobywam perki, bronie, ulepszenia i jakby aczivy,
przecież z tego dwójka słynie. A nie raz grałem na zombie modzie i jakieś łebki wchodzili
sobie na niestworzone rzeczy, jak balkony - grając zombie nie dało się NIKOGO uwalić.
Promoda szkoda, owszem, dla klanowiczów zwłaszcza. Wychodzi na to że MW2 jest po prostu
grą z dobrym multi, a nie genialną grą nastawioną na grę klanową. Tak więc klanowicze
- wy zostajecie przy jedynce, reszta gra w MW2.

A propo, mnie 9v9 nawet bardziej odpowiada, bo grając w MW1 na serwerach 32 osobowych
wściekałem się raz za razem - spam granatów, co chwilę naloty i helikoptery.


Raczej w 32 vs 32 było łatwiej o killstreaka ;] Ukrycie ,czekanie i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:49, Bartex69 napisał:

Raczej w 32 vs 32 było łatwiej o killstreaka ;] Ukrycie ,czekanie i tak dalej :)

Tylko zanim by się doszło do miejsca campienia(którego nie cierpię) padło by się 6 razy. Ja wolę gry mniej chaotyczne, przemyślane. Dlatego też przecież w klanach się gra 6v6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:38, Kirabaxior napisał:

> I co z tego że będą dedyki, jak nie będzie modów? Taka gra jest po prostu do dupy.

Ja, przeciętny gracz Coda, nie grający w Coda klanowo, a tylko na pubach mówię, ze gram/gralem
w MW bez modów i zyję. Przynajmniej zdobywam perki, bronie, ulepszenia i jakby aczivy,
przecież z tego dwójka słynie. A nie raz grałem na zombie modzie i jakieś łebki wchodzili
sobie na niestworzone rzeczy, jak balkony - grając zombie nie dało się NIKOGO uwalić.
Promoda szkoda, owszem, dla klanowiczów zwłaszcza. Wychodzi na to że MW2 jest po prostu
grą z dobrym multi, a nie genialną grą nastawioną na grę klanową. Tak więc klanowicze
- wy zostajecie przy jedynce, reszta gra w MW2.

A propo, mnie 9v9 nawet bardziej odpowiada, bo grając w MW1 na serwerach 32 osobowych
wściekałem się raz za razem - spam granatów, co chwilę naloty i helikoptery.


Fakt w mw2 jest tego mniej za to lagów jest pod dostatkiem. Jest 21 coraz więcej ludzi pojawia się na IWnecie. Efekt jest taki że zaczyna to wszystko mulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na kompie:
7600GT 256MB
AMD Athlon 64 X2 Dual 4000+ 2.11 GHz
1 GB RAM

Pogram w godziwych warunkach?
W ogóle opłaca się kupować na PC czy dołożyć do konsolowej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:42, noobie napisał:

no właśnie... w końcu się dowiem
czy pogram?
2GB RAM
Intel Core 2 Duo 3.00 Ghz
GeForce 8800GT 512mb
22''''


Pograsz na maksach ale na twoim miejscu wydałbym to 130 zł na coś innego. Dajmy na to na piwo, ewentualnie na roczny zapas papieru toaletowego czy coś z czego będziesz miał duuużo więcej porzytku. Gra śmierdzi w MP LAGI w singlu jakieś 4 godziny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:41, mistshoo napisał:

Czy na kompie:
7600GT 256MB
AMD Athlon 64 X2 Dual 4000+ 2.11 GHz
1 GB RAM

Pogram w godziwych warunkach?
W ogóle opłaca się kupować na PC czy dołożyć do konsolowej wersji?

U siebie gram na:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~1.9GHz
1536MB RAM
NVIDIA GeForce 7600 GT

Rozdziałka 800x600
bez AA, bez cieni, bez połysku itd. Włączone mam tylko ragdol i ślady po pociskach, tekstury na normal :P. Na takich ustawieniach gram sobie bezproblemowo w multi. W singlu pozwoliłem sobie na trochę więcej. Lepsze tekstury i włączony AA :P. Ahh to życie kurewskie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:47, Komintern83 napisał:

Gra śmierdzi w MP LAGI w singlu jakieś 4 godziny gry.

Mój egzemplarz akurat pachnie papierem z drukarni. Możesz mieć tylko pretensje do kuriera. A to, że TOBIE się lagi robią na multi to nie znaczy, że każdemu. Mi chodzi bardzo płynnie i w ogóle.
Jak dla mnie "protest" wobec Activisionu przeradza się w coraz większą dziecinadę...

PS. Tobie poRZytek by zrobił słownik języka polskiego. Bez urazy. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 21:47, Komintern83 napisał:

Pograsz na maksach ale na twoim miejscu wydałbym to 130 zł na coś innego. Dajmy na to
na piwo, ewentualnie na roczny zapas papieru toaletowego czy coś z czego będziesz miał
duuużo więcej porzytku. Gra śmierdzi w MP LAGI w singlu jakieś 4 godziny gry.

no cóż... zaryzykuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 21:35, Komintern83 napisał:

Fakt w mw2 jest tego mniej za to lagów jest pod dostatkiem. Jest 21 coraz więcej ludzi
pojawia się na IWnecie. Efekt jest taki że zaczyna to wszystko mulić.


Radzę zainwestować w lepszy internet. Lagi w MP to bujda na resorach - nie spotkałem się z tym. 1 mb/sek starczy to komfortowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:00, Outlander-pro napisał:


> Fakt w mw2 jest tego mniej za to lagów jest pod dostatkiem. Jest 21 coraz więcej
ludzi
> pojawia się na IWnecie. Efekt jest taki że zaczyna to wszystko mulić.
>

Radzę zainwestować w lepszy internet. Lagi w MP to bujda na resorach - nie spotkałem
się z tym. 1 mb/sek starczy to komfortowej gry.


8 mb UPC. Lagi są. To widać słychać i czuć. Spróbuj zagrać większą gre np jaiś tryb na 18 graczy. Sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:59, 8bit napisał:

> Gra śmierdzi w MP LAGI w singlu jakieś 4 godziny gry.
Mój egzemplarz akurat pachnie papierem z drukarni. Możesz mieć tylko pretensje do kuriera.
A to, że TOBIE się lagi robią na multi to nie znaczy, że każdemu. Mi chodzi bardzo płynnie
i w ogóle.
Jak dla mnie "protest" wobec Activisionu przeradza się w coraz większą dziecinadę...


PS. Tobie poRZytek by zrobił słownik języka polskiego. Bez urazy. :*


Jakoś nie mam zwyczaju przesyłania meżczyznom buziaków. Twoja orientacja mało mnie obchodzi ale jak szukasz sobie chłopaka to załóż osobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować