Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 08:54, mrrruczit napisał:

OK, pograłem kilkanaście godzin w Modern Warfare 2 i... no cóż, do sklepu marsz! Single
jest świetny, dynamiczny, filmowy, trudny (gram na przedostatnim poziomie trudności),
satysfakcjonujący i w ogóle smerfastyczny. Multi - cod 4 tylko dużo lepiej! Masa dodatków
do broni (czujnik bicia serca, celownik termowizyjny, akimbo - dwa SMG naraz), dodatkowe
zabawki (semtex rox), świetna zabawka w search&detroy - ostatni kill w rundzie jest replayowany
z oczy zabijającego w zwolnionym tempie Muahah Całkiem fajne jest granie ze znajomymi
- zapraszamy ich na stimie, a dołączając do serwera to gra się martwi żebyśmy byli w
jednej drużynie.
Bombastiko!

http://www.gram.pl/news_8gPrHuy6_Call_of_Duty_Modern_Warfare_2_dwukrotnie_przebilo_Grand_Theft_Auto_IV.html

http://www.gram.pl/news_8gPrHuq7_Nie_pograsz_w_Modern_Warfare_2_z_kolegami.html (na szczęście
tylko na PS3)

http://www.gram.pl/news_8gPrHe,3_Modern_Warfare_2_jeden_dzien_a_w_sieci_juz_sa_wallhacki_i_aimboty.html
(tja...)


Nie no jasne, nic tylko kupować bubla który już został zhackowany. Niech wszyscy wydawcy zaczną montować parszywego steama w gry, niech wszyscy uniemożliwią zakładanie i zarządzanie serwerami. Lagi w MP masakrują , zamiast pinga w mili sekundach jakieś kretyńskie kolorowe wsakźniki. Jak grasz z ludźmi którzy mają czerwony kolor owego wskaźnika to jedyne co możesz to wyjść z gry bo wykopać się ich nie da. FFA max 8 graczy, ekstra sprawa zwłaszcza że większość plansz jest za duża przez co gra polega głównie na bezsensownym bieganiu w kółko po planszy. W takich warunkach haki będą sprawdzać się doskonale. Twórcy starali się ubezwłasnowolnić graczy. Udało im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę. Jeśli masz gorszy dzień i chcesz, żeby cię coś rozbawiło zacznij od pecetowej sekcji metacritic. Tylko tam dowiesz się, ze gra ze średnią ocen 89% to w opinii graczy gra na 1.4 :D

Gratuluję wszystkim gustu i zapraszam do lepiej ocenianych gier ,typu "moja kobyła i ja" oraz "bob budowniczy w domu i zagrodzie". XD

Nie mogę z tym rynkiem, bez kitu. Beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi - nie miałem (a neta mam raptem 1Mb)
Steam - przy okazji L4D okazało się, że jest to bardzo fajna sprawa.
FFA - dla mnie ten tryb się nie liczy, więc nie wiem. Ale jeśli chodzi o tryby obiektowe to wymiata :)
Cheaty - w każdej grze MP są oszuści, więc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 10:34, mrrruczit napisał:

Lagi - nie miałem (a neta mam raptem 1Mb)


a ja mam 8 mb i lagi są.

Dnia 12.11.2009 o 10:34, mrrruczit napisał:

Steam - przy okazji L4D okazało się, że jest to bardzo fajna sprawa.


Zjadająca pamięć i moc obliczeniową procesora. Dodatkowo wymagającej internetu żeby wogóle uruchomić gre!!

Dnia 12.11.2009 o 10:34, mrrruczit napisał:

FFA - dla mnie ten tryb się nie liczy, więc nie wiem. Ale jeśli chodzi o tryby obiektowe
to wymiata :)


Dla mnie głównie on się liczy.

Dnia 12.11.2009 o 10:34, mrrruczit napisał:

Cheaty - w każdej grze MP są oszuści, więc...?


Więc po to IW.net. Został rozwinięty kosztem serrwerów dedykowanych. Efekt - ograniczona liczba graczy, brak jakiejkolwiek kontroli + lagi. Zresztą w innych grach cheatrów da się kicknąć w Modern warfail 2 się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ile gra kosztuje na PC??
Niektórzy mówią że 140 inni 120. Proszę o podanie ceny gdyż jeśli będzie kosztować 140 zł to sobie trochę poczekam na gwaizdkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 23:49, luq napisał:

Z tego co mi wiadomo, to staty są przechowywane na serwerach steam - reset nie jest zbyt
prawdopodobny.


Źle się wyraziłem, chodzi mi o "profil" w muliti, a dokładnie jego bronie co odblokowałem i inne takie (klasy co stworzyłem i tym podobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 11:57, Komintern83 napisał:

Przecież coś co gram ma w swoim sklpie nie może być złe...

Może po prostu grę oceniają ludzie, którzy ją sobie kupili i im się podoba? A ci, którym koncept nie podszedł zrezygnowali z zakupu i mają w głębokim poważaniu pisanie negatywnych recenzji tytułu, który ich nie interesuje?
Ale nieee, i tak wszyscy wolą myśleć że Oswald działał na zlecenie i wcale nie byliśmy na Księżycu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:09, Krejt napisał:

> Przecież coś co gram ma w swoim sklpie nie może być złe...
Może po prostu grę oceniają ludzie, którzy ją sobie kupili i im się podoba? A ci, którym
koncept nie podszedł zrezygnowali z zakupu i mają w głębokim poważaniu pisanie negatywnych
recenzji tytułu, który ich nie interesuje?
Ale nieee, i tak wszyscy wolą myśleć że Oswald działał na zlecenie i wcale nie byliśmy
na Księżycu.


Nie rozchodzi mi się o ilość poztywnych opini tylko o sprawdzenie czy uda się dodać jedną negatywną. Jeżeli nie zostanie ona opublikowana to wniosek jest prosty gram chce sztucznie utrzymać wysokie oceny dla tego bubla po to żeby zwiększyć sprzedaż(czytaj wyciągnąć od ludzi jak najwięcej szmalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:16, Komintern83 napisał:


Nie rozchodzi mi się o ilość poztywnych opini tylko o sprawdzenie czy uda się dodać jedną
negatywną. Jeżeli nie zostanie ona opublikowana to wniosek jest prosty gram chce sztucznie
utrzymać wysokie oceny dla tego bubla po to żeby zwiększyć sprzedaż(czytaj wyciągnąć
od ludzi jak najwięcej szmalu)


Najs. Średnia ocen na poziome 89% to spisek, jedynie ty poznałeś się, że jest to bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:20, Blizzard_Beast napisał:

>
> Nie rozchodzi mi się o ilość poztywnych opini tylko o sprawdzenie czy uda się dodać
jedną
> negatywną. Jeżeli nie zostanie ona opublikowana to wniosek jest prosty gram chce
sztucznie
> utrzymać wysokie oceny dla tego bubla po to żeby zwiększyć sprzedaż(czytaj wyciągnąć

> od ludzi jak najwięcej szmalu)

Najs. Średnia ocen na poziome 89% to spisek, jedynie ty poznałeś się, że jest to bubel.


Tak grałem i mam prawo wyrażać swoje zdanie że to bube. Mało mnie obchodzi średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:28, Blizzard_Beast napisał:

Niezła drama. Biorę popcorn i czekam na następne posty.


Grałeś wogóle w tą grę jesteś w stanie porównać ją z MW1 ? Czy tak sobie gadasz bez sensu? Przypomina mi się taki jeden rysunek Andrzeja Mleczki. Oto on:

http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=18&i=343451&t=343443

Więc obywatelu nie p.... bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:36, Numenpl napisał:

Jeszcze lepsze jest to że mapy z MW 2 to są jedynie przeróbki custom maps cod4
zresztą tu macie link

http://a2kclan.com/blog.htm

Tja, tylko że ten custom map do CoD4 był zrobiony na podstawie misji w czarnobylu (praktycznie wszystko zerżnięte). IW miało prawo zrobić mapę podobną.

PS. Ja mam gdzieś ten cały bojkot, jak mi się uda uzbierać albo inaczej zdobyć nowego kompa, to biorę... mogę w sumie przejść kampanię na Xklocku u kumpla w kafejce, ale to grzech nie mieć tej gry w swojej kolekcji skoro ma się wszystkie inne gry z tej serii (włączając w to konsolowe edycje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 13:02, PAPISHON napisał:

PS. Ja mam gdzieś ten cały bojkot, jak mi się uda uzbierać albo inaczej zdobyć nowego
kompa, to biorę... mogę w sumie przejść kampanię na Xklocku u kumpla w kafejce, ale to
grzech nie mieć tej gry w swojej kolekcji skoro ma się wszystkie inne gry z tej serii
(włączając w to konsolowe edycje).


Aż tak komp słabuje? U mnie na Athlon 3,5, GF7600GT, 2GB RAM śmiga (w niskiej rozdziałce i detalach, ale i tak wygląda i działa lepiej niż cod4) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 12:58, Komintern83 napisał:

> Niezła drama. Biorę popcorn i czekam na następne posty.

Grałeś wogóle w tą grę jesteś w stanie porównać ją z MW1 ?


Co twój post ma wspólnego z moim? Patrzę sobie na zdenerwowanych młodzieńców piszących na forum straszne rzeczy o grze wideo. Płacze. Jęki. Bo nie ma jakieś ultraważnej dla grającej o złote kalesony gawiedzi funkcjonalności. Obserwowanie dramy daje mi wielką uciechę. Czegoś w tym mechanizmie nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować