Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 18:21, Komintern83 napisał:

> http://i33.tinypic.com/2gxix5w.jpg
>
> Koleś jest obśmiewany od paru (paru? kiedy to MW2 wyszło?) dni na militaryphotos.net


Ej ja też chce taką maskotkę. Można ich gdzieś kupić? Postawie sobie w kącie żeby mi
przypominała MW2 i 120 zł które na nie wyrzuciłem.

Co za maskotka ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)mam male pytanko.Nie stac mnie samemu na zakup coda i tak sobie myslalem ze mogl bym sie zlozyc z kolega,i teraz pytanie czy da sie zainstalowac tego samego coda na tym samym keyu na dwoch roznych kompach?Bedzie jakis problem ze steamem?On nie gra bedzie gral przez multi tylko ja i dreczy mnie czy steam nie wykryje ze gra juz zostala zarejestrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd pojawia mi się za każdym razem jak wyjdę z gry. Nie jest on specjalnie uciążliwy, ale po tym jak chcę uruchomić grę to wyświetla się komunikat: "Gra nie została poprawnie zamknięta ostatnim razem..." czy jakoś tak. ;P

20091112185159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie, gre rejestrujesz na jednym koncie steam, na innym nie mozesz zarejestrowac (nie wiem czy mozna przerejestrowac z jednego na drugie ale to bez znaczenia bo i tak we 2 nie pogracie na tym samym keyu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:47, szaryczlowiek napisał:

Witam:)mam male pytanko.Nie stac mnie samemu na zakup coda i tak sobie myslalem ze mogl
bym sie zlozyc z kolega,i teraz pytanie czy da sie zainstalowac tego samego coda na tym
samym keyu na dwoch roznych kompach?Bedzie jakis problem ze steamem?On nie gra bedzie
gral przez multi tylko ja i dreczy mnie czy steam nie wykryje ze gra juz zostala zarejestrowana



Gry na steam można rejestrować tylko 1 raz i są one przypisane do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:53, Yoruaaw napisał:

> Witam:)mam male pytanko.Nie stac mnie samemu na zakup coda i tak sobie myslalem
ze mogl
> bym sie zlozyc z kolega,i teraz pytanie czy da sie zainstalowac tego samego coda
na tym
> samym keyu na dwoch roznych kompach?Bedzie jakis problem ze steamem?On nie gra bedzie

> gral przez multi tylko ja i dreczy mnie czy steam nie wykryje ze gra juz zostala
zarejestrowana


Gry na steam można rejestrować tylko 1 raz i są one przypisane do konta.


Na zawsze. Musiałbyś się ustawić z kjumplem np. tak że od poniedziałku do środy grasz ty a od środy do soboty gra on. A niedziele będziecie ciągnąć słomki albo rzucać monetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:47, szaryczlowiek napisał:

[...]

Możecie ew. zrobić tak, że zarejestrujecie grę na konto steam, do którego będziecie obaj znali hasło. Nie możecie tylko grać w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:52, 8bit napisał:

Taki błąd pojawia mi się za każdym razem jak wyjdę z gry. Nie jest on specjalnie uciążliwy,
ale po tym jak chcę uruchomić grę to wyświetla się komunikat: "Gra nie została poprawnie
zamknięta ostatnim razem..." czy jakoś tak. ;P


Pytanie mam do Ciebie. MW2 zawiesił ci się kiedyś w trakcie gry? Spróbuj czegoś takiego. W steamie jest katalog
SteamApps\common\call of duty modern warfare 2\ kliknij na nim ppm i odznacz opcje Tylko do odczytu. Po czym OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:36, Stalker69 napisał:

http://i33.tinypic.com/2gxix5w.jpg

Koleś jest obśmiewany od paru (paru? kiedy to MW2 wyszło?) dni na militaryphotos.net

Hahah co za koles xD Jak bedziecie kupowac MW2 to miejscie przed oczami obraz tego grubasa xD To wam sie odechce. Moze to konkurencja go zatrudnila zeby wszystkich zdegustowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:10, Shego napisał:

> http://i33.tinypic.com/2gxix5w.jpg
>
> Koleś jest obśmiewany od paru (paru? kiedy to MW2 wyszło?) dni na militaryphotos.net

Hahah co za koles xD Jak bedziecie kupowac MW2 to miejscie przed oczami obraz tego grubasa
xD To wam sie odechce. Moze to konkurencja go zatrudnila zeby wszystkich zdegustowal


Myślisz że to bad company?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:13, Chlorofil napisał:

Mam pytanie.

Czy gra chodzi na pixel shader 2.0 ? Bo niby wymagania miały być takie jak 1 :/

Raczej nie pograsz na 2.0 minimum 3.0
ALe moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:15, Shego napisał:

Taa pewnie DICE pozatrudnialo paru takich kolsi zeby narobili dymu i znismaczyli premiere
MW2 xD Zartowalem przeciez


No zadając takie pytanie też raczej nie byłem poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:13, Chlorofil napisał:

Czy gra chodzi na pixel shader 2.0 ? Bo niby wymagania miały być takie jak 1 :/


Oficjalne wymagania minimalne:

- 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
- system operacyjny Windows XP lub Windows Vista;
- procesor AMD Athlon 64 3200 + lub Intel Pentium 4 3 GHz lub lepszy;
- 512 MB RAM (XP) i 1 GB RAM (Vista);
- karta graficzna GeForce 6600 GT lub Radeon 1600XT z 256 MB VRAM i Shaderami 3.0;

Wynika z tego jasno, że na karcie z shaderami w wersji 2.0 sobie niestety nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:03, 8bit napisał:

> [...]
Niestety nic to nie dało. :(


Ponawiam pytanie czy gra ci się zawisiła w trakcie albo czy restartowałeś kompa jak MW2 działało? Teoretcznie mogły ci się rozwalić pliki konfiguracyjne ew. gra robi gdzieś pliki tymczasowe które się nie usunęly tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować