Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 14:37, lol94 napisał:

Czy nawet forumowicze próbują dzisiaj w **** zrobić? Jak nie gram to wy. Wiem, że to
tylko raz do roku ale wkurza.

Jestem złym człowiekiem, to i złośliwe żarty wrzucam. ;> A co, Modern Warfare 2 w wersji cel-shading się nie spodobał ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:56, Sebat1 napisał:


> Czy nawet forumowicze próbują dzisiaj w **** zrobić? Jak nie gram to wy. Wiem, że
to
> tylko raz do roku ale wkurza.
Jestem złym człowiekiem, to i złośliwe żarty wrzucam. ;> A co, Modern Warfare 2 w
wersji cel-shading się nie spodobał ? ;P

Link nie działa :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:56, Sebat1 napisał:


> Czy nawet forumowicze próbują dzisiaj w **** zrobić? Jak nie gram to wy. Wiem, że
to
> tylko raz do roku ale wkurza.
Jestem złym człowiekiem, to i złośliwe żarty wrzucam. ;> A co, Modern Warfare 2 w
wersji cel-shading się nie spodobał ? ;P


Nie bardzo... To nie styl modern warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2009 o 20:02, lol94 napisał:

Nie bardzo... To nie styl modern warfare.

W przypadku PoP-a też fani mówili, że to nie ten styl, a gra się przyjęła. ;P

@Adeq

Dnia 01.04.2009 o 20:02, lol94 napisał:

Link nie działa :<

Sprawdzałem i link cały czas mi działa. Może źle klikasz ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Modern Warfare 2 namiesza na rynku FPS''ów i ustali nowe kanony dla twórców. Wszystkie poprzednie części były innowacyjne (oczywiście te od IW) i MW2 też będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:09, cubus35 napisał:

Wszystkie poprzednie części były innowacyjne


Innowacyjne? Z której strony? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to automatycznie odnawiające się zdrowie w CoD2, choć i tu nie jestem pewien, czy jako pierwsza oferowała tą możliwość.

Oczywiście nie mówię, że seria Call of Duty jest zła. Wręcz przeciwnie - bardzo ją lubię. Należy jednak rozróżniać innowacyjność od doprowadzenia niemal wszystkich elementów rozgrywki do perfekcji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2009 o 13:22, LESZ3u napisał:

Należy jednak rozróżniać innowacyjność od doprowadzenia niemal wszystkich elementów rozgrywki
do perfekcji ;p

noo. może masz racje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 13:09, cubus35 napisał:

Moim zdaniem Modern Warfare 2 namiesza na rynku FPS''ów i ustali nowe kanony dla twórców.
Wszystkie poprzednie części były innowacyjne (oczywiście te od IW) i MW2 też będzie :D



Powiedz mi co było innowacyjnego w CoD4??? Nic gra nudna schematyczna, przy której cały czas towarzyszą graczowi nieśmiertelni sojusznicy, Liniowa, na jeden raz, Multi może dobry ale mnie i nie tylko mnie szybko się znudził, wyprana z klimatu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:15, Akoss-94 napisał:

każdy ma swój gust.


No jasne, kupiłem MW i żałowałem przeszedłem w trzy dni pograłem 2 tygodnie przez neta i potem nie miałem co robić, może kupię MW 2. Jak nie będzie tak liniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2009 o 13:49, Quinti napisał:

Powiedz mi co było innowacyjnego w CoD4??? Nic gra nudna schematyczna, przy której cały
czas towarzyszą graczowi nieśmiertelni sojusznicy, Liniowa, na jeden raz, Multi może
dobry ale mnie i nie tylko mnie szybko się znudził, wyprana z klimatu itd...


Liniowość gry jest często jej minusem. Liniowość CoD4 jest plusem. Dlaczego. Dlatego że dzięki temu można ją doskonale wyreżyserować. Wszystko dzieje się wtedy kiedy powinno i nic cie nie ominie.
FarCry2 nie jest liniowy. I co? I to że jest nudny. Przemierzanie cały czas bliźniaczo podobnych terenów etc. A CoD4 jest jak dobry film akcji. Krótki ale efektowny.
Multi w CoD4 jest bardzo dobre. System rozwoju postaci, odblokowywanie nowych broni i perków ciągnie rozgrywke do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:19, Quinti napisał:

> każdy ma swój gust.

No jasne, kupiłem MW i żałowałem przeszedłem w trzy dni pograłem 2 tygodnie przez neta
i potem nie miałem co robić, może kupię MW 2. Jak nie będzie tak liniowe...


Tylko, że liniowość CoD''a to jego największa zaleta i wada tej produkcji. Bez tego gra nie była by tak ekscytująca ale za drugim razem nie cieszysz się już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 14:29, cubus35 napisał:

Liniowość gry jest często jej minusem. Liniowość CoD4 jest plusem. Dlaczego. Dlatego
że dzięki temu można ją doskonale wyreżyserować. Wszystko dzieje się wtedy kiedy powinno
i nic cie nie ominie.
FarCry2 nie jest liniowy. I co? I to że jest nudny. Przemierzanie cały czas bliźniaczo
podobnych terenów etc. A CoD4 jest jak dobry film akcji. Krótki ale efektowny.
Multi w CoD4 jest bardzo dobre. System rozwoju postaci, odblokowywanie nowych broni i
perków ciągnie rozgrywke do przodu.


Łoł widzę że mamy dwa zupełnie inne podejścia do rozgrywki, widzisz ja lubię FC 2 - uważam że ma zajebistą fabułę (jego zakończenie sprawiło że rozmyślałem o nim dwa dni), przepiękną grafikę, a co najważniejsze pozwala na granie "po trochu" w singla przez wiele wiele dni (jedna dwie misje fabularne). A CoD 4?? Nie lubię gier na raz, gra w ogóle nie daje możliwości doboru stylu gry (w przeciwieństwie do FC 2 czy Crysis). Przejdziesz raz nie masz co robić. Wiesz gdyby gra zabijała klimatem i fabułą jak Kane&Lynch czy BiA HH to co innego. Ale gra jest kompletnie wypluta z klimatu, misje SAS są kompletną porażką, latasz po polach z nieśmiertelnymi kumplami i prujesz do Ultra nacjonalistów.

Spoiler

(Nie wspomnę o 3 rozdziale który jest KOMPLETNIE nie realny - kur** ultra nacjonaliści zajęli placówkę rakiet między kontynentalnych?? i to jeszcze SAS i Force Recon [sic!! Force Recon nie jest przeznaczonych do takich celów, tam powinna pojechać delta jeśli już coś takiego wymyślamy!] odbijają ją?

? ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważ że delta force, to jednostki specjalne amerykańskiej Armii. Jednostki specjalne odbijające Placówkę RAKIET MIĘDZYKONTYNENTALNYCH? Mi to średnio pasuje, a Force Recon jak najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:20, Pernia napisał:

zauważ że delta force, to jednostki specjalne amerykańskiej Armii. Jednostki specjalne
odbijające Placówkę RAKIET MIĘDZYKONTYNENTALNYCH? Mi to średnio pasuje, a Force
Recon jak najbardziej...


Eee kolego. Force Recon to jest odpowiednik US Army Rangers. Delta jako tako jest niezależna. Jeżeli ci tak Delta nie pasuje to mogłyby to być oddziały NAVY SEAL-s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2009 o 13:49, Quinti napisał:

Powiedz mi co było innowacyjnego w CoD4??? Nic gra nudna schematyczna, przy której cały
czas towarzyszą graczowi nieśmiertelni sojusznicy, Liniowa, na jeden raz, Multi może
dobry ale mnie i nie tylko mnie szybko się znudził, wyprana z klimatu itd...


Hihi, pierwszy raz na oczy widzę taką opinię :) Niesamowite co człowiek może zobaczyć w internecie ... aż się nie chce nic więcej pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:37, Outlander-pro napisał:


> Powiedz mi co było innowacyjnego w CoD4??? Nic gra nudna schematyczna, przy której
cały
> czas towarzyszą graczowi nieśmiertelni sojusznicy, Liniowa, na jeden raz, Multi
może
> dobry ale mnie i nie tylko mnie szybko się znudził, wyprana z klimatu itd...

Hihi, pierwszy raz na oczy widzę taką opinię :) Niesamowite co człowiek może zobaczyć
w internecie ... aż się nie chce nic więcej pisać ...


Wiesz są gusta i guściki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2009 o 15:37, Quinti napisał:

Wiesz są gusta i guściki... :P


Może i są, ale żeby CoD4 był wprany z klimatu? Nigdy czegoś takiego nie zrozumiem :) Ale kłócić się nie chcę ^^
Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2009 o 14:39, Quinti napisał:

Łoł widzę że mamy dwa zupełnie inne podejścia do rozgrywki,

no widzisz, to dlatego się ze sobą nie zgadzamy

Dnia 02.04.2009 o 14:39, Quinti napisał:

widzisz ja lubię FC 2 - uważam
że ma zajebistą fabułę (jego zakończenie sprawiło że rozmyślałem o nim dwa dni),

ja tak miałem przy GTA IV

Dnia 02.04.2009 o 14:39, Quinti napisał:

przepiękną grafikę, a co najważniejsze pozwala na granie "po trochu" w singla przez wiele wiele
dni (jedna dwie misje fabularne).

przecież w CoD''a też możesz grać sobie przez "wiele wiele dni" to jednej misji. przepiękną grafike też CoD ma. więc nie wiem czego się tu ciepiać

Dnia 02.04.2009 o 14:39, Quinti napisał:

A CoD 4?? Nie lubię gier na raz, gra w ogóle nie daje
możliwości doboru stylu gry (w przeciwieństwie do FC 2 czy Crysis).

jeśli żądzasz doboru możliwości stylu gry w grze która jest wyreżyserowana jak film (czyt. liniowa) to powodzenia. osobisty styl gry to możesz znaleźć w skradankach (np. Splinter Cell), w strategiach i chociażby w Hitmanie.

Dnia 02.04.2009 o 14:39, Quinti napisał:

Przejdziesz raz nie i masz co robić.

mutli?

Dnia 02.04.2009 o 14:39, Quinti napisał:

Wiesz gdyby gra zabijała klimatem i fabułą jak Kane&Lynch czy BiA HH to
co innego. Ale gra jest kompletnie wypluta z klimatu,

gra ma klimat dlatego że jest WYREŻYSEROWANA.

Dnia 02.04.2009 o 14:39, Quinti napisał:

misje SAS są kompletną porażką,
latasz po polach z nieśmiertelnymi kumplami i prujesz do Ultra nacjonalistów.

hmmm, ale tak właśnie działał SAS? dla mnie jedną z najlepszych misji była misja początkowa, ta ze statkiem.

To właśnie dlatego uważam że CoD4 jest najlepszą FPS''em ever. Nie Crysis "bo ma super grafe", ani FarCry2 "bo jest super ciekawy". Gdyby Killzone2 i Bad Company były na PC, albo dało by się grać na konsoli klawiaturą i myszką, wtedy zacząłbym się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:44, cubus35 napisał:

> Wiesz gdyby gra zabijała klimatem i fabułą jak Kane&Lynch czy BiA HH to
> co innego. Ale gra jest kompletnie wypluta z klimatu,
gra ma klimat dlatego że jest WYREŻYSEROWANA.
> misje SAS są kompletną porażką,
> latasz po polach z nieśmiertelnymi kumplami i prujesz do Ultra nacjonalistów.
hmmm, ale tak właśnie działał SAS? dla mnie jedną z najlepszych misji była misja początkowa,
ta ze statkiem.


No misja ze statkiem i misja dodatkowa (epilog) są bardzo fajne, ale to są dwie misje na całą grę, podoba mi się w nich to tępo i kompletnie nie czuć nieśmiertelnych kolegów...

Dnia 02.04.2009 o 15:44, cubus35 napisał:

To właśnie dlatego uważam że CoD4 jest najlepszą FPS''em ever. Nie Crysis "bo ma super
grafe", ani FarCry2 "bo jest super ciekawy". Gdyby Killzone2 i Bad Company były na PC,
albo dało by się grać na konsoli klawiaturą i myszką, wtedy zacząłbym się zastanawiać.


No cóż w bad company nie grałem ani w Killzone 2. Powiem tak nie uważam że Crysis jest jest dobry bo ma super grafe, tylko dlatego że jest w miarę realistyczny wymagający (mmm delta mniam) i DAJE mi swobodę mogę się poskradać, mogę lecieć na pałę itd... Far Cry 2 to samo mogę kupić kamuflaż MP5 SD karabin na strzałki pójść w nocy i zrobić zadanie po cichu. A CoD 4 jest wyprany z klimatu bo:
-Główny bohater jest milczący nie można się z nim zżyć
-Nie ma tak naprawdę ani jednej prawdopodobnej sytuacji ( kurde

Spoiler

ŻADEN KAPITAN NIE WYLĄDOWAŁBY PO JEDNEGO PILOTA W OBLICZU EKSPLOZJI NUKLEARNEJ!! [HQ w ogóle mu by nie dało wyboru ma wracać i koniec])


-
Spoiler

żaden Abrams nie wjechałby w środek bagna


i tak dalej... Tytuł Modern Warfare do czegoś obowiązuje (nie tylko do nowych broni) czytaj taktyka, procedury itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować