Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

A ja odkryłem jak należy instalować CoDa, żeby nie było żadnych problemów.
1. Ściągamy Steama
2. Ustawiamy język na taki, w jakim mamy CoDa
3. Wyłączamy steama
4. Wkładamy płytkę nr. 1
A dalej to już z górki. Przynajmniej w moim przypadku to podziałało, a grę próbowałem zainstalować 4 razy. Dopiero to co opisałem wyżej podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 22:16, 8bit napisał:

A ja odkryłem jak należy instalować CoDa, żeby nie było żadnych problemów.
1. Ściągamy Steama
2. Ustawiamy język na taki, w jakim mamy CoDa
3. Wyłączamy steama
4. Wkładamy płytkę nr. 1
A dalej to już z górki. Przynajmniej w moim przypadku to podziałało, a grę próbowałem
zainstalować 4 razy. Dopiero to co opisałem wyżej podziałało.

Ściągnąć steama? Przecież w płycie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2009 o 22:16, 8bit napisał:

A dalej to już z górki. Przynajmniej w moim przypadku to podziałało, a grę próbowałem
zainstalować 4 razy. Dopiero to co opisałem wyżej podziałało.


Czytam te różne posty i widzę, ze co druga osoba miała problem z zainstalowaniem MW2. A ja nie miałem żadnego.:)

EDIT:
Może mi ktokolwiek odpowiedzieć na moje pytanie z poprzedniej strony?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:21, Numenpl napisał:

Dobre sobie macie wytłumaczenie z lagami na pc
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=170116

Some examples:
006D9298: ''We suck as host - ending the game'',0Ah,0
0071EB98: ''set systemlink 0; set splitscreen 0; set onlinegame 1; exec default_xboxlive.cfg'',0
0070573C: ''menu_xboxlive_privatelobby'',0

Przynajmniej sa szczerzy xD Ale niezla amatorke odstawili z ta gra. Nie dosc ze samej gry sie bardziej nie dalo spiepszyc to jeszcze dokladaja tego typu akcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram pistoletem maszynowym UMP45 i mam prawie wszystkie wyzwania zrobione prócz zabiciu 30 wrogów szybkim ostrzalem. Nie wiem jak to zrobić. Nie udało mi się ani razu w ten sposób zabić kolesia. No i mam problem ze zrobieniem wyzwania aby zabić 40 ludzi penetracją pocisku, korzystając z amunicji pełnopłaszczowej. Też nie wiem o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 22:31, Ziggy napisał:

Gram pistoletem maszynowym UMP45


Ja tam wole M4A1 z celownikiem laserowym.:)
A zamiast granatu, nóż do rzucania.:)

BTW:
Niech mi ktoś na moje pytanie z poprzeniej str. odpowie... Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 21:52, mr_chief napisał:

Witam. Mam pytanie, odnośnie Specjal Ops. Mianowicie, jak mogę zagrać w ten tryb w dwie
osoby. Nie mam żadnej listy serwerów, a jak wysylam koledze zaproszenie, to nie mamy
pojęcia jak się połączyć. Proszę o pomoc.:)


Włączasz singla, klikasz Spec Ops, Gra dla dwóch graczy, wybierasz misję, klikasz "Zaproś", zapraszasz, jesteście razem w lobyy, klikasz "zagraj" czy coś w ten deseń. Gdzie tu trdności? xD

EDIT: btw, dziś męczyłem Spec Ops cały dzień i zostały mi tylko misje Echo (czyli 3) + jeszcze dwie z poprzednich rozdziałów do zrobienia. Oczywiście wszystkie inne zrobione na 3 gwiazdki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tryb rzeczywiście zacny, ale gra na w pojedynkę zdecydowanie mija się z celem. No, przynajmniej na wyższych poziomach trudności. W co-op''ie masz podwójną siłę ognia, możesz stosować bardziej rozbudowane taktyki (lotnisko... ;)), a po śmierci drugi kompan ma szansę Cię uleczyć. Jego minusem jest zdecydowanie brak możliwości gry z obcymi w przypadku braku znajomych posiadających MW2. Misji jest wystarczająco dużo, trzeba dodać, że niektóre są i tak za trudne, nawet dla dwóch graczy. Podsumowując, całkiem fajny tryb, ale nieco zbyt niedostosowany do gry bez pomocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2009 o 23:17, Outlander-pro napisał:

Włączasz singla, klikasz Spec Ops, Gra dla dwóch graczy, wybierasz misję, klikasz "Zaproś",
zapraszasz, jesteście razem w lobyy, klikasz "zagraj" czy coś w ten deseń. Gdzie tu trdności?
xD


Niby nie ma, ale jednak nie możemy się połączyć.:/

EDIT:
I jeszcze mieliśmy problem z byciem online. Dam przykład:
Byłem online, a mój kolega miał przy moim avatarze, ze bylem 20 godz. temu. Ja przy jego avku miałem podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 22:21, Bartex69 napisał:

Ściągnąć steama? Przecież w płycie jest :o

Możliwe. Miałem go już wcześniej, więc nie wiem. Ważne, żeby mieć go PRZED instalacją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj nowego CoDa na PC. I musze wam powiedzieć że największym jej błędem jest to że za bardzo wciąga. Mapy bardziej mi sie podobają niż w Modern Warfare 1, fajne emblematy i w ogóle świetnie sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, nie wiem czemu nie mogę zmienić ustawień graficznych w multi, bo przy zmienianiu pokazuje się "błąd krytyczny DirectX" i gra się wyłącza. W singlu było to samo, tyle że po tym komunikacie i ponownym odpaleniu gry miałem ustawienia jakie chciałem, tutaj ciągle mi się resetują. Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 07:23, iPeXx napisał:

Pomocy, nie wiem czemu nie mogę zmienić ustawień graficznych w multi, bo przy zmienianiu
pokazuje się "błąd krytyczny DirectX" i gra się wyłącza. W singlu było to samo, tyle
że po tym komunikacie i ponownym odpaleniu gry miałem ustawienia jakie chciałem, tutaj
ciągle mi się resetują. Jakieś porady?


Okej, już nieaktualne. Przeszedłem parę misji w singlu, a potem chciałem zobaczyć, czy może coś się naprawiło i już działa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 08:49, Peter44 napisał:

Pomimo że zapowiadała się fajna gra, to te wszystkie "wydarzenia" sprawiły, że wolę kupić
CoD''a 4 .

CoD 4 Modern Warfare ,czy MW 2?

Heh,Ja to mam nadal dylemat ,bo zawsze lubiłem pograć w strzelanki w krótką i klimatyczną... A z kolei nie wiem czy wybrać Dragon Age czy To heh,doradźcie mi panowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 09:52, Bartex69 napisał:

A z kolei nie wiem czy wybrać Dragon Age czy To heh,doradźcie mi panowie :/


Kup obie - Ja tak zrobilem i nie zaluje.

PS. Mam techniczny problem z MW2. Po przejsciu jednej z misji wyskakuje mi "Error" i wywala z gry. Probowalem juz wszelkich roznych sposobow, ale caly czas to samo. Mial/ma ktos podobny problem? Poza tym gra mi sie strasznie wolno uruchamia. Dodam, ze wszystkie sterowniki mam najnowsze i takie tam. Komp tez nowy... Nie wiem, co zrobic. Probowalem juz rozwiazan napisanych na roznych forach, ale nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować