Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2009 o 21:04, Izrafel92 napisał:


Single genialny :D Ghost FTW.


Swoją drogą głoś pod Ghosta podkładał koleś co też podkłdał pod Gaza w "jedynce". Czyżby Gaz cudem ocalał, ale wstydził się swojej twarzy po oberwaniu kulką z Deagla, więc nosił maskę? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:21, Numenpl napisał:

Spróbuj jeszcze raz jak nie działa czekaj na patch''a albo przeinstaluj grę!!


Próbowałem 3 razy, nie chce mi się przeinstalowywać, bo trwa to z godzinę. Obejrzałem końcówkę na youtube, teraz zobaczymy multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:24, Outlander-pro napisał:

Swoją drogą głoś pod Ghosta podkładał koleś co też podkłdał pod Gaza w "jedynce". Czyżby
Gaz cudem ocalał, ale wstydził się swojej twarzy po oberwaniu kulką z Deagla, więc nosił
maskę? xD

A to ciekawe przypuszczenie. Podoba mi się.
SOUNDS LIKE A H4X BABE!111oenoen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
mam problem. Gdy chcę włączyć UPnP w routerze, aby móc grać w multi MW2, gdy to robię i resetuję go, nie mogę potem połączyć się z siecią bezprzewodową. Pokazuje mi się czerwony X i napis "Ustawienia sieci nie są zgodne z ustawieniami zapisanymi na komputerze" lub podobnie w okienku łączenia się z siecią. (mam Vistę) Musiałem łączyć się przez kabel Ethernet i wyłączać UPnP, wtedy mogę bez problemu bezprzewodowo łączyć się z siecią. Kabel odpada, bo komputer mam w innym pokoju niż router. Router mam Edimaxa. Proszę o pomoc, bo tak nawet nie mogę się do nikogo połączyć w MW2, cały czas mam NAT: Ograniczony. Próbowałem wyłączać antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem.
Otóż w menu głównym:

IMG_1202.JPG

I jak zmienić żebym miał NAT: otwarty?
Proszę o szybką odp.:)

EDIT:
Mam Liveboxa Neostrade TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 22:35, mr_chief napisał:

Witam. Mam problem.
Otóż w menu głównym:

IMG_1202.JPG

I jak zmienić żebym miał NAT: otwarty?
Proszę o szybką odp.:)

EDIT:
Mam Liveboxa Neostrade TP.


Podaj jeszcze jakiego masz firewalla. Też mam Liveboxa TP i też mam je zablokowane. A z chęcią bym je odblokował, ale nie wiem jakie porty w firewallu, odblokować. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 22:44, Kraju napisał:

Podaj jeszcze jakiego masz firewalla. Też mam Liveboxa TP i też mam je zablokowane. A
z chęcią bym je odblokował, ale nie wiem jakie porty w firewallu, odblokować. :/


Znaczy się, antywirusa?;)

a nie. Zaraz zobaczę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, troche już minęło od premiery, a więc pytanie.., Jak w końcu z tym multi na PC? Czekam na opinie od więcej niż 2 forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:38, noobie napisał:

Dobra, troche już minęło od premiery, a więc pytanie.., Jak w końcu z tym multi na PC?
Czekam na opinie od więcej niż 2 forumowiczów :)


Nie chcę być niemiły, ale ciężko popatrzeć na parę poprzednich stron wątku? Każdy kto chciał, opinię już wyraził. Aha i nie radzę słuchać z dwóch-trzech osobników co w grę w ogóle nie grali, a krytykują jak chcą. Fail.

@up
Co to jest ten cały NAT? Ja mam napisane, że jest "ograniczony" ale gram bezproblemowo i bez lagów. O co z tym chodzi, co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:53, Outlander-pro napisał:

Co to jest ten cały NAT? Ja mam napisane, że jest "ograniczony" ale gram bezproblemowo
i bez lagów. O co z tym chodzi, co to jest?


Do końca to nie wiem, ale coś z siecią i czasami przez to że jest ograniczony, nie da się zagrać z niektórymi osobami czy na niektórych serwach. Ogólnie to można go włączyć, odblokowując niektóre porty w firewallu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2009 o 23:53, Outlander-pro napisał:

@up
Co to jest ten cały NAT? Ja mam napisane, że jest "ograniczony" ale gram bezproblemowo
i bez lagów. O co z tym chodzi, co to jest?


No ja tez mam ,, ograniczony" i mam przez to kłopot ze Special Ops. Ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2009 o 00:40, mr_chief napisał:


No ja tez mam ,, ograniczony" i mam przez to kłopot ze Special Ops. Ty nie?


Nie, zero kłopotów ze spec ops, gram sobię spokojnie w ten tryb od trzech dni. Btw brakuje mi tylko 8 gwiazdek :P Jedna z misji Echo zaliczona na 3 gwiazdki, z drugą miałem tylko lekki problem z końcówką, ale jutro ją zaliczę. Trzecia misja z Echo jest strasznie trudna (10 kolosów do ubicia ładunkami wybuchowymi o.O), ale myślę, że znalazłem już ze znajomym sposób. No i poza tym została misja z Charlie, gdzie trzeba z dwiema wieżyczkami przetrzymać 5 fal wrogów. Kompletnie nie wiem jak to zrobić, a próbowaliśmy masę taktyk, kampiliśmy w wielu miejscach itp i najdalej do 4 fali doszliśmy :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 00:45, Outlander-pro napisał:


>
> No ja tez mam ,, ograniczony" i mam przez to kłopot ze Special Ops. Ty nie?

Nie, zero kłopotów ze spec ops, gram sobię spokojnie w ten tryb od trzech dni. Btw brakuje
mi tylko 8 gwiazdek :P


Ja to katuję zwykłego multiplatera ( bo singla dziś skończyłem:P). A ze special ops, to staram się tego NAT''a otworzyć bo inaczej z kolegami nie zagram, którzy jakimś cudem mają ,, otwarty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 00:40, mr_chief napisał:


> @up
> Co to jest ten cały NAT? Ja mam napisane, że jest "ograniczony" ale gram bezproblemowo

> i bez lagów. O co z tym chodzi, co to jest?

No ja tez mam ,, ograniczony" i mam przez to kłopot ze Special Ops. Ty nie?


Też mam ten sam problem, ma ktoś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się strzelacie najczęsciej? :) Ja mam zrobione 3 klasy pod ump45 , jest dla mnie idealny. Jedna z silencerem i uav jamem, druga podobna tyle ze bez uav jamu i z gadzeciarzem, a 3 juz bez tlumika :) Ogolnie czekam na odblokowanie m16, ze statsow wydaje sie byc miazdzaca bronia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 01:11, Radovan napisał:

Czym się strzelacie najczęsciej? :)


Ja najczęściej z M4A1 z czytnikiem ciepła.
Albo ze Scara z celownikiem laserowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zrestartowałem i jest otwarte, tylko jak w to z kimś zagrać online? Trzeba zaprosić drugiego gracza z friend listy, czy można jakoś wyszukać ogółem kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować