Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opera 10 Alpha 1 wydana

31 postów w tym temacie

Faktycznie może być tak, że dla niektórych użytkowników spójność Opery jest zaletą - mają więcej, niż potrzebują i nie martwią się o żadne dodatki. Znowu inni użytkownicy cenią sobie FF za jego możliwości konfiguracyjne i budowę blokową.

Co kto woli, dla każdego coś miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dodadzą do nowej wersji zaznaczanie błędnych wyrazów jak w FF. Nowa wersja Liska nie wiedzieć dlaczego tak pożera zasoby że głowa mala, często się tnie. Jeśli naprawią jeszcze pare rzeczy to będzie supcio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste Opera jest najlepsza. Obecna wersja ma jednak kilka kłopotów z wyświetlaniem niektórych rzeczy. Jest to spowodowane nie trzymaniem się standardów przez np. Gram.pl. Niestety wiele osób testuje strony jedynie na IE i FF. Co do FF przerzuciłem się na niega na kilka miesięcy bawiąc się Addonami, ale z powodu wolnego działania i uruchamiania trwającego wieki wróciłem do Opery.

BTW Z instalacją czekam do stabilnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:59, byverter napisał:

Proste Opera jest najlepsza.

Co kto lubi :)

Dnia 05.12.2008 o 15:59, byverter napisał:

Obecna wersja ma jednak kilka kłopotów z wyświetlaniem
niektórych rzeczy. Jest to spowodowane nie trzymaniem się standardów przez np. Gram.pl.
Niestety wiele osób testuje strony jedynie na IE i FF.

U mnie w testach zawsze panuje zestaw IE + FF + O + Safari. I wszyscy są zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam z Firefoxa, ale nie mam nic przeciwko użytkownikom Opery :). A tynik 100/100 robi wrażenie - mój FF osiąga całkiem sporo mniej ;). Ale i tak najważniejsze, żeby jak najmniej osób korzystało z IE albo tego syfu od Google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:51, palpatine napisał:

(...)
BTW. addon "Weather Forecast" ustawiany dla wskazanej miejscowości, aktualizowany kilka
razy dziennie. Pogoda na cały tydzień w dolnym pasku przeglądarki. Za takie rzeczy właśnie
lubię FF, Opera jest bardziej tradycyjna i zamknięta.

O przepraszam, ale jeśli chodzi o takie pierdółki, to do Opery jest masa widgetów mających taką samą funkcjonalność. Prognoza pogody? Proszę bardzo: widget touchtheSky załatwia sprawę. :) Załączam screen.

20081213152231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:10, Kur0 napisał:

A ja właśnie ja pobrałem,i jakoś bardziej mi przypadła do gustu ale jednak
nie ma rzeczy w 100% doskonałych :D niestety wersja którą mam jest po angielsku :(
i dlatego nie jestem w stanie poprawiać błędów ortograficznych ^^ czyli ze zostaje przy
FF :D

Wystarczy poszukać i wszystkiego można się dowiedzieć. Polecam forum: http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=258996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Opery, osobiście to czekam (pewnie się nie doczekam:P) na możliwość przejęcia tych wszystkich dodatków firefoxowych, bo jednak obecne widgety to nie to samo. Ale testy wydajności jak na razie rekompensują mi te wszystkie teraźniejsze braki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować