Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łatka do Grand Theft Auto IV na PC w drodze

138 postów w tym temacie

No mam nadzieję, że się łatka wyjdzie jak najszybciej. Właśnie wychodzę do Saturna po swój egzemplarz gry i zobaczymy, czy będą jakieś problemy. Jeśli tak - trudno, R* dał ciała, ale mam nadzieję, że łatka poprawi chociaż część błędów (bo o "fix all" możemy chyba zapomnieć). Nie ma to jak optymizm! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jakimś cudem wszystko działa!!! Instalacja przeszła bez żadnego problemu a sama aktywacja jeszcze szybciej! Gra śmiga mi w rozdzielczości 1900x1200, wszystko ustawienia są ustawione na Wysokie tylko dystans na 50%! Mam CoD 8500 3.16 GHz, 4 GB Ram-u, GTX 280 1GB i Windows Vista SP1! Gra wygląda rewelacyjnie - grałem wczoraj do 1 w nocy! Pozdrawiam (Chyba mam farta :-))! Najlepsza gra w jaką kiedy kol wiek grałem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żałuję że kupiłem tę gre,nie polecam...w ogóle nie zoptymalizowana...crysis latał mi ładnie na medium...a tu nawet nie wyświetla tekstur...R* dał ciała...mam nadzieję że patch poprawi to wszystko...ale i tak pewnie sprzedam to SRTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTa nigdy nie było wolne od błędów takich jak znikające tekstury czy znikające systemy otoczenia. Nawet teraz kiedy bez problemowo odpalam GTA IV na wysokich detalach (C2D7200 na3,2 Ghz, 4GB ramu i podkręcony GTX260) , w San Andreas zdarza sie, że niektóre obiekty dorysowywane są dopiero po zderzeniu sie z nimi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyda się łatka, oj przyda, choć nie mam na razie takich problemów jak niektórzy, a i z wydajnością sobie jakoś poradziłem, to na pewno jeśli będzie lepiej, to ja narzekał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lepiej było poczekać z tą premierą jeszcze jakieś dwa, trzy miechy i dopiero wypuścić nowe GTA;| teraz pewnie będzie tak jak z G3. Masa błędów, które teoretycznie są naprawiane przez kolejne łatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie pomyśleli o tym przed wydaniem GTA IV na PC. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że to gracze testują gry wydane przez jakieś tam firmy aby te mogły wyłapać błędy i tworzyć łatki, które je usuwają. Czy to normalne? Jeśli chodzi o tą wymówkę z ustawieniami grafiki to - nc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak teraz wygląda wydawanie gier. Tworzy się hype, wmawia wszystkim jaka to gra jest doskonała, a później wydaje się betę, bo naiwniacy i tak przecież kupią za dowolnie wysoką cenę... Przykro mi to mówić, ale sami jesteście sobie winni - przez lata przyzwyczailiście wydawców, że można was w konia robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na jakiś cud, naprawdę - faktem jednak jest, że jeśli ta łatka nie poprawi żenującej optymalizacji programu, posiadacze kopii gry podniosą jeszcze większy raban niż obecnie...

Dnia 05.12.2008 o 13:34, jackass napisał:

A patch będzie do ściągnięcia przez Xbox Live ,na mojego Xboxa 360 ? A zapomniałem ,że
tam nie jest potrzebny :o


Tak, ponieważ na konsoli gta4 działa bez zarzutu i wygląda fenomenalnie (ach, i ten cudny konsolowy edytor tudzież stacja radiowa umożliwiająca odtwarzanie plików z muzyką) . Po cóż ten bezsensowny komentarz? Ot, typowy stricte konsolowy matoł, który nawet trollować umiejętnie nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby racja, ale w przypadku R* nigdy bym się nie spodziewał takiego buraka. Wszystkie poprzednie części GTA były dopracowane prawie do perfekcji. Nie było narzekań, że coś nie chodzi itp. Człowiek się przyzwyczaił, że to dobra firma, zaufał jej, a teraz dostaje takim GTA IV niczym w mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:16, Damianuss1 napisał:

Niby racja, ale w przypadku R* nigdy bym się nie spodziewał takiego buraka. Wszystkie
poprzednie części GTA były dopracowane prawie do perfekcji. Nie było narzekań, że coś
nie chodzi itp. Człowiek się przyzwyczaił, że to dobra firma, zaufał jej, a teraz dostaje
takim GTA IV niczym w mordę.

Dlatego trzeba zawsze stosować jedną, prostą zasadę - 0% zaufania dla jakiegokolwiek wydawcy. Im bardziej się im ufa, tym większe prawdopodobieństwo, że uderzy im to do głowy i na końcu w tyłek dostaną gracze. Ktoś jeszcze pamięta jaką renomą było m.in. EA? Niestety żadna firma się przed tym nie uchroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

_sahib_ --> a Blizzard? :D Ubisoft też mnie nigdy specjalnie nie zawiódł, jeśli nie liczyć zmiany formy rozgrywki w takim Double Agent, Conviction czy Raving Rabbids, ale przynajmniej technicznie było ok.
A to, co się dzieje z GTA IV na PC odbieram jako znak na przyszłość - NIGDY nie kupuj gry w dzień premiery, zawsze poczekaj tydzień lub dwa, aż na forach zacznie grzmieć od błędów i niedoróbek, a potem zdecyduj, czy kupić... Wiem ,że sporo osób już i tak tak robi, ale ja byłem taka pierdoza, że dopiero teraz to zrozumiałem...
Tak samo kopnąłem się na Gears of War 2 - czekałem na grę od momentu jej ogłoszenia, kupuję, kampania git, włączam multiplayer a tu kleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:20, _sahib_ napisał:

Ktoś jeszcze pamięta jaką renomą było m.in. EA? Niestety
żadna firma się przed tym nie uchroni.


Wydaje mi się, że EA dalej jest renomowaną firmą ;). Tworzy wiele bardziej (subiektywnie: FIFA next gen, Dead Space, Mirror''s Edge itp) lub mniej udanych (NFS:U) gier, a zwłaszcza w obliczu zmian, które przecież można zauważyć już na własnej skórze - czyli zaprzestanie taśmowej produkcji (nawet FIFY się zmieniają.. o The Sims nie wspominam, gdyż jak jest popyt na dodatki, to dlaczego ich nie tworzyć? sam bym tak robił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt EA u mnie miało wielką renomę a teraz uważam że to jakiś bubel na kółkach! Na 10 gier wydają jedną dobrą a reszta to odgrzane kotlety z poprzedniego roku i same wersje beta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 14:31, Khasim napisał:

_sahib_ --> a Blizzard? :D

Blizzard bardzo dużo punktów u mnie stracił, ale to temat na odrębną dyskusję.

Dnia 05.12.2008 o 14:31, Khasim napisał:

Wydaje mi się, że EA dalej jest renomowaną firmą ;)

No niestety nie jest. Co widać głównie po drastycznym spadku cen ich akcji, jak i po opiniach krążących już od wielu lat w internecie. O ich szacunku do klienta (a raczej kompletnym braku takowego - przekonałem się na własnej skórze) już przez litość nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować