Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łatka do Grand Theft Auto IV na PC w drodze

138 postów w tym temacie

CoD 4 śmigał mi 70 fps,Crysis 35 fps,GRID 60 fps,GTA 4 który ma gorszą grafę od tych gier 20 fps w rozdziałce 1280-1024,reszta gier w 1680-1050,więc dla mnie jest to śmieszne,że niby gra na komputery przyszłości hahaha no proszę bez jaj,stracili w moich oczach,jedyny ratunek to mega patch porawiający wszystkie blędy.a narazie moja ocena to 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zakupiłem grę w Sosnowskim Auchanie. Ze wszystkich sklepów była tam najtańsza co mnie zdziwiło - 128zł. Chodzi mi elegancko na maksa (elegancko to moze przesadne slowo ale nie jest zle jak na maxa). Tylko, ze przeszedlem pierwsza misje i oczywiscie zapisac sie nie dalo bo ten games for wendows... ale wyskoczyla rejestracja wiec kliknalem aby sie zarejestrowac i sie gra zawiesiła ;/ Dla tych co jeszcze nie instalowali gry radze sie najpierw zarejestrowac na GFW a dopiero później uruchomic grę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak narzekacie na to gta IV wg mnie to super gra... nie mam tych problemów z włączeniem czy też z klatkowaniem, wypadem do windowsa... ja naprawdę nie wiem o co robicie tyle hałasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:27, Chojry napisał:

tak narzekacie na to gta IV wg mnie to super gra... nie mam tych problemów z włączeniem
czy też z klatkowaniem, wypadem do windowsa... ja naprawdę nie wiem o co robicie tyle
hałasu...


U mnie też dobrze działa,ale takich osób jak my jest baardzo mało,dla wiekszosci gra źle działa i temu "robia oni dużo hałas" do czego oczywiście mają prawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke nierozumiem problemu. Czemu gra sie niby tak tnie. U mnie wszystko działa spokojnie ,dodam że na najwyższych ustawieniach.Więc niech niemówią że "Max" jest dla kompów przyszłości. Moja konfiguracja to:
intel core 2 duo 3,2GHz(podkrecone do 3,5GHz) 2 x GForce 8800 Ultra i 4 GB RAM-u.
Nic sie nietnie. kupiłem tą gre ze względu na mult(jak mam Xbox live to raczej niczego nieusiałem rejstrować) bo na konsoli to raczej mnie zbijali XD ; niebede jej raczej przechodził. Jest jeszce 1 powód dla którego ją kupiłem, mianowicie liczę na wspaniałe mody ;P jak w San Andreas (np. mod Superman) bo z taka fizyka to juz bylaby zabawa na naprawde wysokim poziomie, co nie?
Czy ktoś z was tez zrobił tak jak ja? Znaczy miał dawno na konsole ale czekał na PC ?
Pozdro

Dodam jeszcze że mam Windows Vista Ultimate x64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co łudzić, bo tej grze żaden patch w jakiś znaczący sposób pomóc nie może i nadal będzie wymagała takiego kompa, którym przeciętny gracz w naszym kraju będzie musiał któryś rok poczekać. A jak znam życie to patch jeszcze jakieś nowe błędy doda. Na PC lepiej sobie tę grę odpuścić, bo 140zł za taki chłam to jakaś kpina z graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:26, crash807 napisał:

Właśnie sobie zakupiłem grę w Sosnowskim Auchanie. Ze wszystkich sklepów była tam najtańsza
co mnie zdziwiło - 128zł. Chodzi mi elegancko na maksa (elegancko to moze przesadne slowo
ale nie jest zle jak na maxa). Tylko, ze przeszedlem pierwsza misje i oczywiscie zapisac
sie nie dalo bo ten games for wendows... ale wyskoczyla rejestracja wiec kliknalem aby
sie zarejestrowac i sie gra zawiesiła ;/ Dla tych co jeszcze nie instalowali gry radze
sie najpierw zarejestrowac na GFW a dopiero później uruchomic grę :-)


Trzeba było założyć konto offline na potrzeby trybu single, rejestracja online jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwym jest, aby przystosowali grę pod maszyny przyszłości nie znając nowego API i nie posiadając sterowników pod karty graficzne... Silnik nie jest zoptymalizowany, gra krzaczy, wyrzuca czasem nawet po 2 minutach gry. Pozdrawiam Rockstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 18:48, MisioKGB napisał:

Nie możliwym jest, aby przystosowali grę pod maszyny przyszłości nie znając nowego API
i nie posiadając sterowników pod karty graficzne... Silnik nie jest zoptymalizowany,
gra krzaczy, wyrzuca czasem nawet po 2 minutach gry. Pozdrawiam Rockstar



Ale ładniej brzmi "zrobiliśmy to pod komputery przyszłości" niż "nie chciało nam się optymalizować i w ogóle mamy was gdzieś", nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może gdzieś nas nie mają,ale zwalili sprawę na maxa najgorsza konwersja jaką widziałem,nie wiem jak tak można srypać grę,nie można było zrobić tak tryb sieciowy jak np: CoD4,albo GRID,tylko wchodzosz i grasz bez żadnych rejetracji,Game for Windows=game for gó....,i taka jest prawda i jeszcze ta cena pffgdy by nie zrypali to bym się nie dziwił,ale za niedopracowany produkt,powinno to kosztować 50zł i niech się streszczają z tą łatką
PS cholercia mogłem kupić konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, super że wam chodzi na "maxa" (dobra okazja do poszpanowania sprzętem) ale prawda jest taka, że gracze, którzy nie wydają fortuny na kompy i mają maszyny mid-endowe naprawdę mają problem z klatkowaniem. A dla mnie gra z framerate rzędu 18-20 fps mija się z celem i na razie GTA tkwi bezczynnie na półce. I wydatki nie skończą się niestety na zakupie samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatka już jest ale czeka na zatwierdzenie od tego posranego majkroszitu ;/ po co oni wogóle do tak dobrego tytółu się wpieprzali ;/ niestety na konfigu : core 2 duo e6600, gtx 280, 2 gb ram muszę grać na medium z fps-em 20 - 25 ;/ btw. dla ciekawostki podobno w jakimś pliku .dat jest dużo rzeczy z gta san andreas... i gdzie tutaj mowa o dobrej optymalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:41, Flaku napisał:

Łatka już jest ale czeka na zatwierdzenie od tego posranego majkroszitu ;/ po co oni
wogóle do tak dobrego tytółu się wpieprzali ;/ niestety na konfigu : core 2 duo e6600,
gtx 280, 2 gb ram muszę grać na medium z fps-em 20 - 25 ;/ btw. dla ciekawostki podobno
w jakimś pliku .dat jest dużo rzeczy z gta san andreas... i gdzie tutaj mowa o dobrej
optymalizacji

Na jakiej rozdzielczośći?
btw podkręć e6600 do 3GHz i zadbaj o system/dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:38, byverter napisał:

> Łatka już jest ale czeka na zatwierdzenie od tego posranego majkroszitu ;/ po co
oni
> wogóle do tak dobrego tytółu się wpieprzali ;/ niestety na konfigu : core 2 duo
e6600,
> gtx 280, 2 gb ram muszę grać na medium z fps-em 20 - 25 ;/ btw. dla ciekawostki
podobno
> w jakimś pliku .dat jest dużo rzeczy z gta san andreas... i gdzie tutaj mowa o dobrej

> optymalizacji
Na jakiej rozdzielczośći?

1024x768 ;/ niestety tylko taką rozdzielczość obsługuje mój monitorek lcd ;p hmm srry pomyliłem się to nie na medium tylko high wyciąga mi 20 - 25 fps-a ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:41, Flaku napisał:

> > Łatka już jest ale czeka na zatwierdzenie od tego posranego majkroszitu ;/
po co
> oni
> > wogóle do tak dobrego tytółu się wpieprzali ;/ niestety na konfigu : core 2
duo
> e6600,
> > gtx 280, 2 gb ram muszę grać na medium z fps-em 20 - 25 ;/ btw. dla ciekawostki

> podobno
> > w jakimś pliku .dat jest dużo rzeczy z gta san andreas... i gdzie tutaj mowa
o dobrej
>
> > optymalizacji
> Na jakiej rozdzielczośći?
1024x768 ;/ niestety tylko taką rozdzielczość obsługuje mój monitorek lcd ;p hmm srry
pomyliłem się to nie na medium tylko high wyciąga mi 20 - 25 fps-a ;p

A na medium grasz płynnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na takim sprzęcie jaki masz Flaku gra powinna chodzić z 60 klatek i wszystko na high czy tam na very hgh,
to kolejny przykład jak zrypany jest kod gry już się boję jak mi będzie chodzić na mojej 8800 GT ,a karty z serii 8800 do nadal bardzo dobre karty i takie gta 4 powinno śmigać na maxa,oh tragedia trageia i jeszcze raz rockstar i microszit debile
PS ten microsoft to takie sępy na kase,że zrobią wszystko żeby ją zdobyć,ale teraz popełnili bład haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:42, byverter napisał:

> > > Łatka już jest ale czeka na zatwierdzenie od tego posranego majkroszitu
;/
> po co
> > oni
> > > wogóle do tak dobrego tytółu się wpieprzali ;/ niestety na konfigu : core
2
> duo
> > e6600,
> > > gtx 280, 2 gb ram muszę grać na medium z fps-em 20 - 25 ;/ btw. dla ciekawostki

>
> > podobno
> > > w jakimś pliku .dat jest dużo rzeczy z gta san andreas... i gdzie tutaj
mowa
> o dobrej
> >
> > > optymalizacji
> > Na jakiej rozdzielczośći?
> 1024x768 ;/ niestety tylko taką rozdzielczość obsługuje mój monitorek lcd ;p hmm
srry
> pomyliłem się to nie na medium tylko high wyciąga mi 20 - 25 fps-a ;p
>
A na medium grasz płynnie?

na medium tak średnio 30- 35 klatek czyli sa momenty gdy raz mam 60 - 40 fps-a a raz 22 - 30 ;p ale w mieście podczasjazdy samochodem przeważa 25 fps ;.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiemy o !!małej liczbie graczy!!, którzy mają problemy z działaniem GTAIV na ich pecetach"

Muehehuehuehuehuehueheuheuheueheuheuheuheuheueheuheuheueheuheuheuehueheuheuheuehueheu heuheuh (khy khy)... tylko tak mogę skomentować ten fragment wypowiedzi. GTA IV na PC to chyba największa porażka roku :P a myślałem że tytuł ten przypadnie Spore-owi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ze bedzie patch, jeszcze tylko jakies nowe stery od ATI i bedzie miodzio. Ja zadnych problemow z gierka nie mam. Fabula, klimat, muza rewelacja a i grafika mino ze gram all na low (848x480 :D) jest ladna. Gierka potrafi przyssac do monitora na dlugie godziny i tylko kibelek moze nas od mniej oderwac :) Jak dla mnie to HIT!!! Najlepsza gra tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować