Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dobra, proszę się nie śmiać , ale czy są kody do Prince of Persia? (pierwsza część) Gram sobie ale jest mało czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą (która mnie zachwyciła) był Unreal, w którego zagrałem 3 lata po premierze, bo wtedy na biurku stanął mój pierwszy komputer:) Potem był czas kolejnych starych gierek w które swojego czasu grywałem więcej niż w aktualne pozycje. Np. Settlers 2, albo pierwsze GTA, które swoją drogą z chęcią bym zobaczył w odnowionej wersji tak jak Settlers 2:) Tylko tego już raczej nikt nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie zapomnę gry Abe''s Oddysey, która tak mnie zachwyciła. A może ktoś wie, gdzie można tą grę ściągnąć. Pamiętam, że kiedyś była taka stronka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może jak się nazywała gra na pegasusa w której szliśmy jakimś rycerzem czy cóś, zbierało się nowe bronie i takie tam... Platformówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 17:59, Deejay napisał:

Pamiętacie może jak się nazywała gra na pegasusa w której szliśmy jakimś rycerzem czy cóś,
zbierało się nowe bronie i takie tam... Platformówka.


Die by the Sword ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 18:07, Silveren napisał:

Die by the Sword ????

Raczej niee... mi to się bardziej z zeldą kojarzy ale nie pamiętam o czy zelda była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrywałem się w 1 i 2 część Settlersów na moim starym kompie :) Zresztą niedawno w 2 część grałem znowu i zabawa była przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować