Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 19:18, Deejay napisał:

> ps. używanie emulatorów i ściąganie romów nie jest legalne W świetle POLSKIEGO PRAWA
Skoro o tym wiesz, to dlaczego to robisz i jeszcze się chwalisz...? :|

nie robie i nie chwale się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:07, Pediator napisał:

nie robie i nie chwale się

Jak nie robisz, jak nam opisujesz jak to w twoim emulatorze obraz faluje, a potem że masz już inny i już gra chodzi normalnie... Co ty jakieś rozdwojenie osobowości masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:46, Super gość napisał:

Google nie gryzą - wystarczy że wpiszesz "stare gry" i Ci wszystkie dobre strony wyskakują....
:)

super ale mi sie szukac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:53, fifak64 napisał:

> Google nie gryzą - wystarczy że wpiszesz "stare gry" i Ci wszystkie dobre strony wyskakują....

> :)
>
super ale mi sie szukac nie chce


Mamy za ciebie szukać ???

Polecam to: http://free.of.pl/p/populous/downl.htm ściągnij pełną wersję i spolszczenie, gdy ściągniesz spolszczenie polskie znaki w grze nie będą wyświetlane np. zamiast ś będzie $ (niedosłownie bo może coś innego wyskoczyć ) całkiem całkiem gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:23, Super gość napisał:

A ja lubię Lomax i Jack JzzRabitt 2 (mój GS)


Kurczę zapomniałem już całkiem o tej drugiej grze, ach czasy gdy miałem 4-8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miło wspomina Jazza Jackrabbita (tak jak Super gość), Prince of Persia, Prehistoryka 2... i jeszcze kilka ale nazw nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 10:16, Madt napisał:

Ja miło wspomina Jazza Jackrabbita (tak jak Super gość), Prince of Persia, Prehistoryka 2...
i jeszcze kilka ale nazw nie pamiętam

ja też :) wprawdzie w drugiego prehistoryka nie grałem ale pierwszy też był genialny. do tego dorzucę jeszcze Another World i Mortal Kombat 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niewielki problem z pewną starą grą: Montezuma''s Return.
Swego czasu musiałem nieźle się napocić by ją zdobyć (to były czasy! :D), teraz, gdy znów chciałbym zagrać sobie w MR okazuje się, że jest to prawie niemożliwe...

Gra uruchamia się tylko i wyłącznie w trybie VGA (Software :|), a gdy chcę uruchomić w trybie 3Dfx pisze, że nie mam sterowników do karty VooDoo (a raczej nie widzi mi się wyjmowanie mojego GeForce 7600GS i wkładanie na nowo moje starego VooDoo 2 ;p.)

Jakoś bym przecierpiał tryb software, gdyby nie to, że gra chodzi o wiele za szybko. W DosBoxie raczej tego nie uruchomie, bo to gra stricte created for Windows 95''. Tryb zgodności także nie pomaga...

Jakieś rady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo milo wspominam Super Frog''a, Skweek''a, Another World, Flashback''a, Crazy Cars, Lotus wszystkie te gry oczywiscie na Amige 500

Z troche nowszych gier : NBA 98 (pierwszy nba w moim zyciu ;)), Jazz Jackrabbit, Doom 2 wszytko na PC.

I jeszcze troche fajnych gierek na Playstation 1 : Crash (wszystkie czesci oprocz Crash Bash), Tomb Raider 3 (na pleju gralo mi sie duzo fajniej niz na PC), Tekkeny, Fighting Force 1, G-Police, Need for Speed 3 i 4 :)

Mysle ze znalazlo by sie jeszcze pare fajnych gierek na inne platformy ale nie chce mi sie pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować