Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Wie może skąd można pobrać stabilną wersje Megalomani na PCta? Szukam też gry Fascination, była na Atarii 1040 STe. Gry są juz raczje freeware. Megalomani stabilnej nigdzie nei znalazłem, a za Fascination trzeba zapłacić gdzieś na zachodniej stronie z 5$ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 13:14, Blackhand napisał:

Ma ktoś może ochotę przypomnieć sobie stare, dobre czasy DOSa i zagrać w parę gierek (PoP,
Dynablaster)? Jeśli tak, to zapraszam tutaj:
http://www-jpc.physics.ox.ac.uk/
Emulator PC napisany w Javie, na nim zainstalowany DOS (FreeDOS dokładnie :)) i kilka gierek
- normalnie robi wrażenie :).


szkoda tylko, że ta stronka u mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał tu ktoś w taka przygodówke, " Torin''s Passage " ?? Supcio była, nie wie ktoś czy można ściągnąć pełną wersje za darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że gra nie ma statusu freeware (abandonware też nie), więc nici z grania za darmo :). Była kiedyś dołączona do KSGry, "dzięki" czemu można ją kupić za grosze na Allegro, to chyba w tej chwili jest jedyna opcja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 15:10, Blackhand napisał:

Wygląda na to, że gra nie ma statusu freeware (abandonware też nie), więc nici z grania za
darmo :). Była kiedyś dołączona do KSGry, "dzięki" czemu można ją kupić za grosze na Allegro,
to chyba w tej chwili jest jedyna opcja :).


Miał przygodówka, ze słodką grafiką i zakręconym stworkiem w roli towarzysz =)
Odświeżyłem sobie recenzje w jakimś gamblerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:10, Długi18 napisał:

Grał tu ktoś w taka przygodówke, " Torin''s Passage " ?? Supcio była, nie wie ktoś czy można
ściągnąć pełną wersje za darmo??


Oj grałem, grałem przygodówa z klimatem... jeszcze gdzieś się płytka wala, ale nie wiem czy w całości xP
Dziś się takich nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:53, Badyl13 napisał:

Oj grałem, grałem przygodówa z klimatem... jeszcze gdzieś się płytka wala, ale nie wiem czy
w całości xP


no mi właśnie płytka się uszkodziła podczas remontu :/

Dnia 28.10.2007 o 21:53, Badyl13 napisał:

Dziś się takich nie robi


no racja, jakoś wtedy gry miały to coś, że niepozwalały się oderwać od komputera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:38, Spitfire14 napisał:

a pamiętacie Giana Sisters?? ech, wspomnienia..

Klasyka. Grałem w to na swoim pierwszym kompie jakim miałem, czyli legendarnym już dziś Commodore - C 64. Bardzo podobne do Giany Sisters było jeszcze Super Mario Bros, aczkolwiek zawsze jakoś wolałem Giane. Całej gry bez kodów nigdy mi się przejść nie udało. Poległem jakoś w 26 misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 08:56, junior-rudy napisał:

Graliście kiedyś w metel slaga?
W te grze chodzi się ludzikiem , zbiera bonusy i rozwala wszystko na swojej drodze:D


Kiedyś w to sobie grałem :P To była gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z moich ulubionych starych gierek była "Wings of Fury"...latało się Hellcatem, fantastycznie walczyło z japońskimi Zerami...nigdy nie zapomne tych odgłosów japońców,kiedy się ich trafiało...
Przeszedłem tą gre od deski do deski, komuś też się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 22:08, Fleming08 napisał:

Przeszedłem tą gre od deski do deski, komuś też się udało?

Ja nie wiem czy mi się to udało:P Zniszczyłem doszczętnie wszystkie wyspy i zatopiłem lotniskowce, ale końcowych napisów nie zobaczyłem więc nie wiem czy to był już koniec gry czy jeszcze nie. Niemile z tej gry wspominam tylko lądowanie na lotniskowcu. Sporo joysticków tego nie przetrwało jak coś nie poszło po mojej myśli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 22:15, dave03 napisał:


Koniec był taki, że kiedy zrobiłeś już wysztkie misje to po wylądowaniu leciały baloniki, gratulacje i jakiś tekst, którego już dzis nie pamietam. Lądować nie było aż tak źle, była też podobna gierka, która również znakomita, Jet Stricke, w której lądowanie było trudniejsze. Wings of Fury było na tyle uproszczone, że nawet mój ojcieć siedział przy tym po nocach i strzelał do japońców- śmiać mi się z tego chce, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować