Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2010 o 21:31, jendrek1988 napisał:

Ja już wiele razy szukałem, ale znaleźć nie mogłem... Była kiedyś taka gra, gdzie się
z kimś ścigało na latającej "deskorolce". Taka deskolotka a''la Powrót do Przyszłości
2 :) Zna ktoś może tytuł? Można skądś pobrać to legalnie?


Może poszukaj tutaj. Stare gry, których w większości wygasły licencje, lub nie istnieją już studia deweloperskie.

http://www.abandonia.com/en/game/all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:31, jendrek1988 napisał:

Ja już wiele razy szukałem, ale znaleźć nie mogłem... Była kiedyś taka gra, gdzie się
z kimś ścigało na latającej "deskorolce". Taka deskolotka a''la Powrót do Przyszłości
2 :) Zna ktoś może tytuł? Można skądś pobrać to legalnie?

Hmm, może coś takiego?
http://www.gamespot.com/pc/driving/trickstyle/index.html

Dnia 01.07.2010 o 21:31, jendrek1988 napisał:

Można skądś pobrać to legalnie?

Raczej nie będzie to freeware. I wątpię czy jest jeszcze w sprzedaży. A jak już to pewnie używka na allegro/eBay''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 22:43, zadymek napisał:

> Ja już wiele razy szukałem, ale znaleźć nie mogłem... Była kiedyś taka gra, gdzie
się
> z kimś ścigało na latającej "deskorolce". Taka deskolotka a''la Powrót do Przyszłości

> 2 :) Zna ktoś może tytuł? Można skądś pobrać to legalnie?
Hmm, może coś takiego?
http://www.gamespot.com/pc/driving/trickstyle/index.html
> Można skądś pobrać to legalnie?
Raczej nie będzie to freeware. I wątpię czy jest jeszcze w sprzedaży. A jak już to pewnie
używka na allegro/eBay''u.



Dzięki :) To jest ta gra :) Poszukam, może coś znajdę... Jak nie to trudno. Dzięki raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier w stylu morrowind lub gothic i z podobnymi wymaganiami. Dane tech. mojego dziadka:
-proc. Intel celeron 1.7 ghz
-grafika ati radeon 7500
-RAM 512 mb


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 19:06, BoboFan napisał:

Szukam gier w stylu morrowind lub gothic i z podobnymi wymaganiami. Dane tech. mojego
dziadka:
-proc. Intel celeron 1.7 ghz
-grafika ati radeon 7500
-RAM 512 mb

Fable, Might & Magic 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultima IX. Niby przez fanów obsmarowana, ale ogólnie to bardzo dobra gra. Graficznie trochę do tyłu, choć w swoim czasie zarzynała kompy najwyższej klasy. Gameplay daje niesamowite możliwości... Nie znalazłeś klucza do zamkniętej wieży? No problem, ułóż stertę kamieni i właź na górę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 20:42, BoboFan napisał:

Dzieki za pomoc a fable nie pujdzie na ta karte grafiki mam kupionego xD


Hmm a sprawdzałeś ?
Ja jeszcze na GFie FX 5600 XT w Fable pocinałem, na średnio-wysokich ustawieniach [oprócz pamiętam bodajże niskich cieni, no i rozdziałka tylko 1024/768, ale na tamte czasy i tak było ostro =P]
Może na najniższych ci jednak ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 21:43, Pietro87 napisał:

> Dzieki za pomoc a fable nie pujdzie na ta karte grafiki mam kupionego xD

Hmm a sprawdzałeś ?
Ja jeszcze na GFie FX 5600 XT w Fable pocinałem, na średnio-wysokich ustawieniach [oprócz
pamiętam bodajże niskich cieni, no i rozdziałka tylko 1024/768, ale na tamte czasy i
tak było ostro =P]
Może na najniższych ci jednak ruszy.

Ruszc rusza pare razy pszeszedlem tylko tekstur otoczenia nie ma i te efekty magiczne jak np. przy smierci rkrolowej os te takie spirale to troche jak w paincie zrobione wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 09:19, B1SH0P napisał:

Szukam gry i chciałbym się dowiedzieć, czy można ją legalnie ściągnąć.. mianowicie chodzi
o "Z"

Legalnie to tak bo to jest freeware (chyba tak to sie pisze) prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 11:08, zajacisko napisał:

Pytanie do nieco starszych: to jest "najpremierowsza" Polska edycja DN3D?


Nie sadze, za pierwsze wydanie Duke''a 3d w Polsce odpowiadalo Mirage. I z tego co pamietam to wydanie nie bylo zlokalizowane.

ps. no i dvdbox w 96? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuję informacji na temat dwóch gier: "Trophy Bass 2" ... mianowicie- czy zna ktoś źródło z którego ta grę można zdobyć(po tylu latach może ją gdzieś udostępnili...); druga to ... samej nazwy nie pamiętam- podajże na podstawie filmu Jumanji, 4 czy pięć "gierek" wchodziło w skład tej gry- tez nie mogę za bardzo znaleźć... gdyby ktoś wiedział gdzie można je znaleźć byłbym wdzięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 17:32, Bonaventtura napisał:

poszukuję informacji na temat dwóch gier: "Trophy Bass 2" ... mianowicie- czy zna ktoś
źródło z którego ta grę można zdobyć(po tylu latach może ją gdzieś udostępnili...); druga
to ... samej nazwy nie pamiętam- podajże na podstawie filmu Jumanji, 4 czy pięć "gierek"
wchodziło w skład tej gry- tez nie mogę za bardzo znaleźć... gdyby ktoś wiedział gdzie
można je znaleźć byłbym wdzięczny...


Poszukaj na ebay''u...tu masz Trophy Bass 2 http://cgi.ebay.pl/Trophy-Bass-2-PC-1996-/370511960478?pt=Video_Games_Games&hash=item56443bd99e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję odpalić bardzo starą grę rts "Blood and Magic", gra jest Abandonware. Najpierw znalazłem i ściągnąłem wersję z www.abandonia.com, ale okazało się że ta wersja jest obcięta i nie ma cutscenek między misjami. Kto by chciał grać w taką okrojoną wersję? O_o

Znalazłem więc wersję z cutscenkami ważącą ponad 200 mega, ale ta trochę się gryzie ze sposobem odpalania jaki jest w tym poradniku:
http://www.glennsguides.com/2008/10/blood-magic-pc-game-free-download.html

Wyskakuje mi w DOSboxie: Sound card init failed

Jako kartę wybrałem Sound Blaster Pro w opcjach i na teście działa.
Ughh...mam już tego wszystkiego po uszy.
Może ktoś zna się tu na DOS i mógłby mi pomóc to odpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnij wersje iso i zainstaluj pod dosboxem (z dźwiękiem to bym proponował ustawić SB AWE 32 w digital i SB 16 w midi), ja tak zrobiłem i mi działa bez problemów (jedyne co zrobiłem w ustawieniach dosboxa to włączyłem gusa i ustawiłem cykle na maksa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 00:37, Drirr napisał:

ściągnij wersje iso

Skąd jest twoja wersja? Może moja jest jakaś lipna. Podlinkowałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować