Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 09:21, PolishWerewolf napisał:

Wiesz, w obecnych realiach liczą się głównie pieniądze... Nie żebym oskarżał CDP :) Ale innym dobrym pomysłem byłoby dodawania
za symboliczną opłatą starych gierek do nowych premier, lub np przy zamawianu przez sklep.gram.pl żeby wyskakiwało pytanie
czy np za cene 5zł nie chciałby zamawiający którejś z gierek z listy. Co o tym myślicie??


Takie stare gierki mogłyby być też do kupienia w gram.pl w całości za wPLN - szczególnie te, których wzowień na pewno nie będzie, chociaż przy opcji dodawania gier do czasopism, taki pomysł chyba spali na panewce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:53, banan45 napisał:

a w niektorych starych grach trzeba duzo myslec pomie waz gra nie byla graficzna wiec musiala sie skupiac na >fabule i grywalnosci


Nie moge sie powstrzymac i musze to powiedziec: A jaka byla fabula w arkanoidzie ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:57, banan45 napisał:

heh hm no zadna ale na przyklad might and magic


M&M mnie nie wciagnal dla mnie to zawsze bylo ratowanie świata... Gralem w 6,7,9. 6 juz nie pamietam... W 7 gralem moze z 5 godzin a 9 wylaczylem zanim naprawde zaczela sie prawdziwa gra. Niekture pomysly byly ok ale jako calosc kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 13:00, banan45 napisał:

Cyz ktos gral kiedzs w arcomage__ I cyz wie gdyie moge dostac pl wersje__


PL nie ale wiem gdzie angielską (pewnie ty też wiesz skoro pytasz o pL). Szkoda że u mnie nie ruszy :C bo łazi pod starego windowsa (98/me i starsze :C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 17:25, pajson napisał:

znam starą gre którą można ściągnąć na internecie np:prince of persia


W prince możne fajnie pograć na Amidze :-)
Ale worm''sy wymiatają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za to bardzo podobał się freespace. Niestety, drugiej części nie zdołałem kupić a w CDA dali wersję Colossus (takie większe demo - do dziś mam do nich wielki ŻAL). Za to niedawno udało mi się znaleźć 7th Legion (kto to pamięta?) - giera nie straciła NIC ze swojej dawnej grywalności. Szkoda tylko, że ludzie o niej zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetną stronke ze wszystkimi starymi grami, głwnie z amigi ale i nie tylko do sciagnięcia za darmo!!
/www.the-underdogs.org

Przed sciaganiem przeczytajcie regulamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować