Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 17:31, destro177 napisał:


> Mam emulator gier z Pegasusa więc mogę pograć sobie w większość z nich:)
Emulatorem to się nie chwal, ponoć posiadanie romów to piractwo:) Ale chyba co innego jak masz
w domu oryginały, ale nie wiem do końca jak to jest. Moją ulubioną grą była Contra, pamiętam
jak można było ją później przechodzić sprintem:) Fajne to były czasy...


Starą kasetę z Goal 3 zachowałem na pamiaątke tak samo jak kilka innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdobyłem sobie X-Winga.I powiem wam,że ta gra jest znakomita - niesamowicie klimatyczna i bardzo wciągająca.Interesuje mnie też TIE Fighter i chyba w niedługim czasie ściągnę sobie tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ stare gry. Fifa 98 NFS3 i 2 . Chciałbym jeszcze zagrać w Fifę 98, to była pierwsza gra w jaką zagrałem! Oczywiście ta seria mnie mało interesuje ale chciałbym zagrać w dłuższy mecz niż 2 minuty jedna połowa, bo jak miałem 10 to tylko w takie mecze grałem. A co do nfs3 to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was grał w "Stars!"? Ta gra była polecana w ostatnim CDA. Mimo że nie wszystko w niej kapuję (zwłaszcza, że jest po angielsku), to mnie wciągnęła :). Czy ktoś grał w Stars! na tyle, by mnie trochę wprowadzić w podstawy zasad gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą i ulubiąna grą jest Gothic pamiętam do dzisiaj ja pierwzsy raz w niego grałem (miałem straszny problem z sterowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000, oj FIFA 98 World Cup to był hit! Pamietam jak całymi dniami sie zagrywalem w ta produkcje. :) Zwlaszcza ta gra na hali, ech... Pomyslal by ktos, ze dzis FIFA zeszła na psy... :(
Ze staroci - pamieta ktos z was gre Bettle Crazy Cup? Bardzo fajna samochodówka (dla mnie 9/10 co najmniej), wyszla bodajze w 2000 roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś gry z serii Dizzy? To były takie przygodówko-platformówki z jajkiem Dizzy w roli głównej :) Masa świetnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:53, Quatre napisał:

Pamięta ktoś gry z serii Dizzy? To były takie przygodówko-platformówki z jajkiem Dizzy w roli
głównej :) Masa świetnej zabawy.

Ja pamiętam! Grałem w to w przedszkolu:). Mieliśmy super-wypaśny komputer, na którym był tylko Dizzy i Prince of Persia. Świetna gra, uwielbiałem to jajeczko (jakkolwiek to zabrzmi:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:55, ak.47 napisał:

Ja pamiętam! Grałem w to w przedszkolu:). Mieliśmy super-wypaśny komputer, na którym był tylko
Dizzy i Prince of Persia. Świetna gra, uwielbiałem to jajeczko (jakkolwiek to zabrzmi:)).

Ja też zaawansowany wiekiem nie byłem kiedy w Dizziego sie zagrywałem, dlatego obecnie mało z niego w ogóle pamiętam :/ Ale wiem, że fajnie się grało i trochę angielskiego sie podłapało :]

PS. mieliście komputer w przedszkolu? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:58, Quatre napisał:

PS. mieliście komputer w przedszkolu? ^_^


Stał jeden przy wejściu do kibelka:). Prawie non-stop był okupowany przez kogoś. W szkolnej świetlicy, w podstawówce też był DOS-owy komputer, ale tylko z Prince''m. Miałem już małe doświadczenie z przedszkola ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 00:02, ak.47 napisał:

> PS. mieliście komputer w przedszkolu? ^_^
Stał jeden przy wejściu do kibelka:). Prawie non-stop był okupowany przez kogoś. W szkolnej
świetlicy, w podstawówce też był DOS-owy komputer, ale tylko z Prince''m. Miałem już małe doświadczenie
z przedszkola ^^.

Niektórzy to mieli szczęście - ekskluzywne przedszkole... ^_^ Ja grałem w Dizzy u siebie w domu, w przedszkolu nic nie mieliśmy, a w pedałówie to śmieci takie, a nie kompy były :/ No ale w stare gry się dało pograć :) Najwięcej w taki jakiś samolocik/pojazd kosmiczny, który porruszał się tylko do przodu, można było prędkość regulować i unikać przeszkód na torze. były niezłe jaja podczas zaciętej rywalizacji z kolegami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:58, Quatre napisał:

PS. mieliście komputer w przedszkolu? ^_^

W przedszkolu komputera nie miałem, ale jak kończyłem przedszkole (ostatni rok) to już miałem w domu komputer i też grałem w Dizzy, a także w Dyna Blaster i Prince of Persia. Natomiast w podstawówce były już komputery i w szkole grałem w Prince''a. Zawsze byłem najlepszy w klasie mając już jakieś doświadczenie i robiłem furorę jak na jednej lekcji dochodziłem do 8 levelu. Ach... to były czasy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2007 o 00:08, Quatre napisał:

Niektórzy to mieli szczęście - ekskluzywne przedszkole... ^_^


Nonie wiem, czy takie ekskluzywne. W kiblach tak strasznie śmierdziało, że trochę biło do komputera, ale mimo to każdy chciał pograć:).

A co do tematu -ISS Pro Evolution 2 może nie jest bardzo starą grą, ale jest o niebo lepszy od innych PES-ów (no, może oprócz trójki). Pamiętam jak zagrywaliśmy się z kolegą na jego PS-One. Zresztą, robimy to do dzisiaj:). Tak samo było z FIFĄ 2000. Jak jeszcze nie za bardzo umieliśmy grać, to graliśmy w ten sposób - ja kierowałem strzałkami, a kolega operował WSAD-em:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamięta ktoś gry Doom, Doom 2, NFS II, Quake, Quake 2, Mortal kombat, gta: london i gta 2. To dopiero były gry pamiętam jak spędzałem noce na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier piłkarskich to największym hitem było kiedyś Sensible World of Soccer, wszystkie składy, ogrom lig, śmieszna grafika, ale grało sie i tak świetnie, czy to jako player, czy jako player manager. To dziwna metoda, ja pamiętam, że we wszystkie fify, to zazwyczaj się grało w 2 osoby na 1 klawiaturze - człowiek troszkę mniejszy był to się udawało zmieścić :) fajnie też się grało w ISS Pro na PSX 2 pady i jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 08:29, gesio napisał:

A pamięta ktoś gry Doom, Doom 2


W styczniu obie kupiłem. Nie na Allegro, lecz - o dziwo - w MediaMarkcie. W ramach promocji, kolekcjonerska edycja Dooma (The Ultimate Doom + Doom II + Final Doom) kosztowała ledwie 19 zł. A zabawa przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować