Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Pamiętam dobrze Kapitana Pazura :D haha, taki Piracki Jazz Jackrabbit, tyle że bohater jest kotem, choć Jazza też pamiętam zwłaszcza drugą część, ile się z bratem w Treasure hunt na dwóch grało :D -Ej odawaj moje diamenty -bo co :P -bo cie zamrożę i odbiję siłą :D, złaszcza raz odkryłem buga :P grałem ja , brat i mój kolega, i tak brat z kolegą doszli do końca planszy, a jak się zaklinwałem w bonus lvl co pełno diamentów gdy je zebrałem i wyszłem znów było przejscie do tego bonusa i kolejne diamenty i tak non stop :D a brat z kolegą -lol -fraciasz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę wam zadać pytanie - Grałem kiedyś w grę, która nazywała się bodajże Harcerz, czy jakoś tak. To była przygodówka, nawet fajna, ale bardzo prosta. Mam straaaszną ochotę w to zagrać - wiecie można skąd coś takiego ściągnąć(abandoware). Jeszcze ostatnio mam chętke na 2 gry - Jazz Jackrabit(oryginalna pierwsza część) i bumpy(to się tak nazywa?) Tam skakało się taką piłką i zbierało punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 09:44, W.S.A.D napisał:

A ja muszę wam zadać pytanie - Grałem kiedyś w grę, która nazywała się bodajże Harcerz,
czy jakoś tak. To była przygodówka, nawet fajna, ale bardzo prosta. Mam straaaszną ochotę
w to zagrać - wiecie można skąd coś takiego ściągnąć(abandoware). Jeszcze ostatnio mam
chętke na 2 gry - Jazz Jackrabit(oryginalna pierwsza część) i bumpy(to się tak nazywa?)
Tam skakało się taką piłką i zbierało punkty.

Może chodzi Ci o Skaut Kwatermaster ? http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,27,781,1034
Jeśli tak, to wpisz nazwę w googlach a szybko znajdziesz strny z abandonami. A jeśli o coś innego Ci chodziło, to "ja nie znaju"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:47, byverter napisał:

Pamiętacie Wings of Fury?


Jeśli ktoś w to kiedykolwiek grał to musi pamiętać :P To bez wątpienia była jedna z najlepszych gier na amigę obok jeszcze Desert Strkie. Do dziś pamiętam moje zderzenia czoło w tym lotniskowcem kiedy to nie udawało mi sie na nim wylądować. A zdarzało to się niestety bardzo często:P Z przykrością stwierdzam, że rzadko która nowa gra może się z tymi tytułami równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 09:44, W.S.A.D napisał:

A ja muszę wam zadać pytanie - Grałem kiedyś w grę, która nazywała się bodajże Harcerz,
czy jakoś tak. To była przygodówka, nawet fajna, ale bardzo prosta. Mam straaaszną ochotę
w to zagrać - wiecie można skąd coś takiego ściągnąć(abandoware).


Hmm, może chodzi ci o Skauta Kwatermastera?

http://adventure.klasyka.do.pl/html/r_SK.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:25, Arxel napisał:

Hmm, może chodzi ci o Skauta Kwatermastera?

http://adventure.klasyka.do.pl/html/r_SK.htm

Nie wiem, czy o tą grę chodziło, ale mój kumpel miał płytę, na której była ta gra i takie śmieszne wyścigi autek (nie wiem czy te wyścigi były oddzielną grą). Właśnie te wyścigi najbardziej zapdały mi w pamięć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:25, Arxel napisał:

> A ja muszę wam zadać pytanie - Grałem kiedyś w grę, która nazywała się bodajże Harcerz,

> czy jakoś tak. To była przygodówka, nawet fajna, ale bardzo prosta. Mam straaaszną
ochotę
> w to zagrać - wiecie można skąd coś takiego ściągnąć(abandoware).

Hmm, może chodzi ci o Skauta Kwatermastera?

http://adventure.klasyka.do.pl/html/r_SK.htm

2 posty niżej napisał, że to nie ta gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 18:32, kordzio1 napisał:

2 posty niżej napisał, że to nie ta gra :)


Fakt, nie wiem jakim cudem mi to umknęło, my mistake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś dobrą starą grę akcji lub fps, która pójdzie na kompa:
256 RAM-u
Windows Xp
Karta grafiki Geaforce2 MX 400
procesor 1.6GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:54, KŁEJK napisał:

Soldier of Fortune. Świetna gra, bardzo fajna i grywalna. Pójdzie na pewno na takim sprzęcie.


Dzięki. Nie wiesz, czy gra jest obecnie dostępna w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:56, capral napisał:

Dzięki. Nie wiesz, czy gra jest obecnie dostępna w sklepach?

Gdzieś na pewno jest. W bodaj 90 nr CDA była w pełnej wersji [ 2003 rok ]. Oprócz tego szukałbym głównie w marketach gdzieś w dziale z tanimi grami lub w MM / Empiku. A jak nie to pozostaje allegro ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:49, capral napisał:

Znacie jakąś dobrą starą grę akcji lub fps, która pójdzie na kompa:
256 RAM-u
Windows Xp
Karta grafiki Geaforce2 MX 400
procesor 1.6GHz


Na bank pójdzie Ci pierwszy Unreal Tornament ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:49, capral napisał:

Znacie jakąś dobrą starą grę akcji lub fps


Do poszalenia na LANie można jeszcze śmiało wziąść Quake''a 3. Ach, miodna gra - ale tylko jeśli chodzi o rozgrywkę wieloosobową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:49, capral napisał:

Znacie jakąś dobrą starą grę akcji lub fps, która pójdzie na kompa:
256 RAM-u
Windows Xp
Karta grafiki Geaforce2 MX 400
procesor 1.6GHz

System Shock 2, Blood, Duke Nukem 3D, Crusader no remorse i Crusader no regret, Earthworm Jim 2, Interstate 76, Syndicate Wars... większość z nich na pewno można zupełnie legalnei dostać za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować