Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza zapowiedź nowego MGS-a

28 postów w tym temacie

Pierwszym skojarzeniem od razu, gdy ujrzałem tą stronę było "MGS na Xboxa" ;-)

Emocje opadły, można było to głębiej przemyśleć. Taki włącznik jak Renor wspomniał ma zarówno X360 jak i PS3, a także i zapewne Wii - tak więc platforma za bardzo nie jest wskazana, choć z grubsza przypomina to włącznik od X360... ciekaw jestem, co to będzie. Te wykrzykniki mogą wskazywać na Ac!d - czyżby Metal Gear Ac!id na stacjonarną konsolę od Sony? A może piąty MGS? Można by tak długo, ale nie ma sensu - trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje, prosto z siedziby Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:14, scierka napisał:

Od razu widać, że chodzi o X''a...

A niby czemu? Taki znaczek "włącznika" ma zarówno X360, PS3, jak i moja suszarka do włosów. Raczej nim bym się nie sugerował :).

IMHO chodzi tu o jakąs część z MG Ac!d na Wii [ludek z Wii + "!" z logotypu dają znaczek "turn on"] :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:29, prabab napisał:

IMHO chodzi tu o jakąs część z MG Ac!d na Wii [ludek z Wii + "!" z logotypu dają znaczek
"turn on"] :).

Chciałbym,o jak bardzo, łiiiiiiiiii.
A może jednak to ma coś wspólnego z tą suszarką lub innym sprzętem AGD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:29, Miko1985 napisał:

Wszędzie widzicie Xboxa :P a ten znaczek to standardowe oznaczenie power buttona które
występuje w 99% sprzętu elektronicznego.


Ale spośród tych 99% ile kojarzy się od razu z kolorem zielonym?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło. Chociaż na brak gier na X nie mogę narzekać to jedna świetna gra nie zaszkodzi :D
I faktycznie to wygląda jak włącznik od xboxa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:34, Klimos napisał:

Ale spośród tych 99% ile kojarzy się od razu z kolorem zielonym?
;)


Każdy WŁĄCZONY sprzęt z takim oto guziczkiem. :)

Mądrze brzmi podejrzenie prababa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:54, Dincooo napisał:

Każdy WŁĄCZONY sprzęt z takim oto guziczkiem. :)

No dobra, masz mnie ;)

Dnia 05.12.2008 o 15:54, Dincooo napisał:

Mądrze brzmi podejrzenie prababa. ;)

Do mnie równanie Valium bardziej przemawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się to kojarzy z moim monitorem, gdzie po naciśnięciu tego symbolu... uwaga.... Włącza się monitor!! A na dodatek świeci się przycisk na zielono !! Nie może być !... A jednak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:19, AjKnowJu napisał:

A mi się to kojarzy z moim monitorem, gdzie po naciśnięciu tego symbolu... uwaga....
Włącza się monitor!! A na dodatek świeci się przycisk na zielono !! Nie może być !...
A jednak !


W domu monitora nie mam, ale laptop mruga do mnie na biało. W pracy za to dioda sygnalizująca włączenie monitora świeci mi się na niebiesko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS na X''a?? Niemożliwe, sam Hideo powiedział że jeśli x-ludki mówią że będzie Metal to tylko dlatego że chcieliby go mieć :P, a on sam nie chciał i nie ma w planach wersji na XBOX''a.
Ale oczywiście jest druga strona medalu, Kojima nie ma władzy nad Konami, i być może oni pragnąc więcej pieniąchów doszli do porozumienia z Microsoftem nawet kosztem "niezadowolenia" Kojimy.
Kojima nie wygląda raczej na gościa którego zbytnio interesuje duza ilość kapuchy ale nie znam go osobiście i nie wiem czy jest dla niego ODPOWIEDNIA SUMKA za którą gotowy jest zmienić swoje poglądy.
MGS 4 był lwią częścią dochodów Konami na ten rok więc nie dziwota że jeszcze chcą się nachapać,
nawet biorąc pod uwagę ewentualny konflikt z głównym twórcą tej gry.
MGS 4 na XBOX''a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raczej MGS5 bym się po czymś takim nie spodziewał bardziej prawdopodobne wydaje mi się MGS4 na X360 choć wolałbym aby to nie było prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:29, prabab napisał:

IMHO chodzi tu o jakąs część z MG Ac!d na Wii [ludek z Wii + "!" z logotypu dają znaczek
"turn on"] :).


Też od razu tak to skojarzyłem :) Nie obraziłbym się, gdyby Wii doczekało się swojego Ac!da. Miałbym powód, żeby odkurzyć konsolkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie bardzo wiem, po co o tym wszystkim piszecie, skoro to tylko czyste spekulacje. Od siebie dodam, że to najprawdopodobniej MGS4 na X360. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować