Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O ratunek dla Tabula Rasa walczą sami gracze i proszą o pomoc

38 postów w tym temacie

"Coś słabo im idzie..."
Zupełnie nie rozumiem tego. Zamiast pomóc, napisać o tym wcześniej, to wy dajecie taki komentarz. Ja bym to napisał tak: "Postanowili zawalczyć o utrzymanie tej masówki przy życiu, niestety termin mija dzisiaj, a mają dopiero 10%." A w dalszej części apel do graczy o pomoc. No chyba że w przepełnionej WoW-em sieci nie ma miejsca na takie apele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślą, że takie coś pomoże? Najważniejsze jest to, by gra przynosiła firmie zyski... Jeśli ich plany sprawią, że NCSoft będzie miał jakieś korzyści majątkowe pod koniec żywota tej gry - cóż, może koniec tego tytułu tak szybko nie nastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda że ncsoft nie ma zamiaru dawac dla takich gier drugiej szansy , imo już lepiej jak wg.diagnozy rynku gra sie słabo sprzeda to lepiej jej wogle nie wydawac niż potem doprowadzać do sytuacji w której przez słabo sprzedarz gry gracze tracą swój kilkumiesieczny dorobek :| Przynjamniej młode studia które chcą zrobic innowacyjne mmo będą wiedziały zeby nie robić ncsoftu wydawcą , tylko po to żeby on im potem wbił noż w plecy.Z resztą widać ze ncsoft teraz stawia na oklepany model themeprark mmo (GW 2,Lineage 3.AION))zamiast na coś innowacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabula Rasa to bardzo dobra gra, szkoda, że również bardzo niedoceniona. Do tego NCSoft skazał swoją grę na ''samobójstwo'' poprzez umieszczenie w niej abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką reakcję. Zgadzam się z Gandarothem co do oceny tonu newsa, ale szczerze mówiąc czegoś takiego właśnie się spodziewałem. Raczej wątpiłem, żebyś się powstrzymał od odrobiny sarkazmu. Tym niemniej podziękowania są naprawdę szczere. :-)

@Gandaroth
O tak późną publikację newsa można winić mnie. Sam też uważam, że mogliby lepiej monitorować sieć w poszukiwaniu informacji o najciekawszych grach, ale akurat to, że nie wypatrzyli tej strony można im wybaczyć. Na swoje usprawiedliwienie mogę napisać, że też o tej inicjatywie dowiedziałem się niemal w ostatniej chwili, jednak mogłem rozpocząć tutaj akcję informacyjną wczoraj wieczorem. Tymczasem strawiłem cały wczorajszy wieczór i noc (czy jak kto woli dzisiejszy bardzo wczesny ranek) na przebijaniu się przez forum wzmiankowanej strony i dopiero dzisiaj przyszło mi do głowy, żeby zadziałać tutaj. Po dalsze informację zapraszam domojego wątku.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43901&u=5

@xbit71
Organizator tej akcji zdaje sobie sprawę z tego co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie chcę nikogo winić, ani nawet winnych szukać. Ba, sam mogę się za takiego uważać, że nie zauważyłem tej strony wcześniej.
Co do pierwotnej wersji newsa... yyy, jak to szło? Aha. "Fajkowe Ziele stępiło mój umysł", więc nie dostrzegłem sarkazmu. Mea culpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tego typu akcjach problemem jest to, że entuzjazm i pasja do danego tytułu to za mało. Potrzebne są umiejętności marketingowo sprzedażowe, a biorąc pod uwagę akcje i jej rezultat to tych zabrakło. I choć zarejstowanie nic nie kosztuje od kilkadziesiąt sekund, to ja tego nie kupuje.

Jeśłi ta grupa entuzjastów chciała by ożywić tytuł a biorąc pod uwagę marketing tej akcji to lepiej by pozwolić odejść.

---/\-^---/\-^-------------------- Luty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:50, TobiAlex napisał:

temist ile kosztowała? LOL. Jeszcze nie wyszła gra, która w produkcji kosztowałaby 100
mln baksów... na szczęście.


GTA IV kosztowało właśnie 100 mln $.
Shenmue, które wyszło 8 lat temu wyłącznie na Dreamcast kosztowało 70 mln $ (notabene, jedna z największych porażek w sprzedaży w historii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować