Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekendowa eksplozja multimediów #8

29 postów w tym temacie

Fajne screeny, czekam na tego Demigoda ;) a filmiki... żaden mi się nie ładuje. Znaczy łąduje się powooooli i raz na 30 ek. jest 5 sek. filmiku... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam! I Max!
Po raz drugi!
Motyla noga, kiedy!? :D

Grałem w demo epizodu 02|01 (sezon 2, ep. 1), ale i tak czekam na pełne polskie wydanie z Mannem i Boberkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te klipy z wideo.gram.pl to beznadzieja totalna. Szybciej jest mi wejść na tubę / GT.com i tam obejrzeć. Ręce opadają.

Co ciekawe, okno pierwszego klipu w ogóle się nie ładuje (get flash plug-in - co z tego, że mam najnowszy), a pozostałe dwa - i owszem. Wysłałem mail do ekipy gram.pl i nie dostalem do dziś odpowiedzi.

Screeny z Theatre of War 2 wyglądają interesująco. W końcu gra taktyczna, a nie zręcznościowy RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trine mi się podobało aż nie powiększyłem screenów. Ale nadal mi się miniaturki podobają :]
C3PO ze świetlówką? Hm, czemu nie, skoro mamy "mocowanie" się z niszczycielami gwiezdnymi to C3PO też ujdzie.
Zupełnie nie rozumiem tylko co Geralt robi ze srebrnym mieczem między elfimi popaprańcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wszystko ładuje jak należy. Hmmm... jestem ciekaw tej gry pt. Trine jak i nowego Riddick-a. Poprzedni trzymał poziom. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:17, xardas102 napisał:

Znów gafa twórców wiedźmina. Zapodają niby to screeny jak wiedźmin walczy. Tylko, że
mieczem na potwory z ludźmi i vice versa. Hah! Gdzie tu logika?



Zwróć uwagę jeszcze na długość stalowego ostrza :).

Oj nie ładnie, że gram.pl, wzorem zagranicznych mediów, takie babole wyciąga na światło dzienne (na oficjalnej stronie konsolowego Wiedźmina nie ma tego obrazka) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich tych screenów moją uwagę najbardziej przykul DLC dla Mirror''s Edge. Bardzo fajnie wyglądają te mapy i przynajmniej o trochę przedłużą nam zabawę z ME. Wyjdzie to też na wersję PC-tową? Poza tym konsolowy Wiedźmin prezentuje się bardzo fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 06:14, maciekwitek napisał:

Oj nie ładnie, że gram.pl, wzorem zagranicznych mediów, takie babole wyciąga na światło
dzienne (na oficjalnej stronie konsolowego Wiedźmina nie ma tego obrazka) ;).

Och faktycznie - zupełnie jakby przeciętnego gracza obchodziła taka pierdoła...
Poza tym - to oficjalne screeny prasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:02, Zaitsev napisał:

> Oj nie ładnie, że gram.pl, wzorem zagranicznych mediów, takie babole wyciąga na
światło dzienne (na oficjalnej stronie konsolowego Wiedźmina nie ma tego obrazka) ;).

Och faktycznie - zupełnie jakby przeciętnego gracza obchodziła taka pierdoła...
Poza tym - to oficjalne screeny prasowe.


Hehe... przynajmniej widać kto jest targetem konsolowej odsłony przygód Wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować