Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 20:52, popcorn napisał:

Dużo krótsza? Gothic nie był zbyt długi.



Gothic zapewnia gre na jakieś 50h spokojnie Pierwsza część a to nie jest krótko

Fable to tak z 15h Ci zajmie jak będziesz robic wszystkie poboczne i będziesz się bawił w wynajem, kopanie i takie tam co jest miłą zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:10, popcorn napisał:

Gothic 50h? Przeszedłem chyba w 35 godzin za pierwszym razem.



A robiłeś tak że w 1 rodziale mogłeś dostać się do wszystkich obozów? Przeszukiwałeś wszystkie wierze w grze, zatopiony statek i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 09:45, wojowwnik napisał:

Hej :)
Czy na moim kompie (Athlon 1,8 GHz, 512 DDR RAM, GeForce FX 5200 128 MB) moge liczyć na płynnę
grę chociaż na minimalnych.

Grałem na podobnym sprzęcie i nawet na najwyzych śmigalo, tylko czasem doczytywało przy wiekszych bitwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Fable na jeszcze gorszym sprzęcie i chodziło mi płynie na średnich detalach, a na wyskich leeko się się cieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 18:14, Andrij napisał:

Mam problem, jestem w misji Eskortuj Kupców i w pewnym momencie pojawia się potwór (wychodzi
z ziemi). Jak go pokonać?.



Grasz wojownikiem, magiem czy łucznikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo eliksirów i grasz wojownikiem możesz zaryzykować walkę mieczem.Uderzasz potwora i kiedy ma cię zaatakować robisz przewrót w tył.Jeśli grasz łucznikiem po prostu atakuj potwora strzałami kiedy nie lecą na ciebie te głazy.Unikaj ich przewrotami.Pokonanie tego potwora magiem jest arcytrudne (z tego co pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 18:14, Andrij napisał:

Mam problem, jestem w misji Eskortuj Kupców i w pewnym momencie pojawia się potwór (wychodzi
z ziemi). Jak go pokonać?.


Atakowac, kiedy nie rzuca kamieniami. Jeżeli jesteś łucznikie lub wojem i masz czar "Spowolnienie czasu" to walka jest dziecinnie prosta. Jak rzuca kamieniami odbiegac, albo odturlac się.
Życze szczęścia. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 18:24, Master J napisał:

Jeśli masz dużo eliksirów i grasz wojownikiem możesz zaryzykować walkę mieczem.Uderzasz potwora
i kiedy ma cię zaatakować robisz przewrót w tył.Jeśli grasz łucznikiem po prostu atakuj potwora
strzałami kiedy nie lecą na ciebie te głazy.Unikaj ich przewrotami.Pokonanie tego potwora magiem
jest arcytrudne (z tego co pamiętam).



Według mnie magiem jest najłatwiej go pokonać :) wystarczy wiedzieć jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze drogę do Dębowej Doliny pokonywałem jeszcze przed eskortą, dzięki czemu zdobyłem trochę expa na umiejętności i pozabijałem ''pozaplanowe'' potwory (nie da się zrobić tak, że podczas misji nie spotkamy żadnego moba, lecz część można zabić) dzięki czemu sama misja była łatwiejsza. Następnie używałem tricku na szybką gotówkę, kupowałem w Dolinie płytówkę dobrą broń(lub otrzymywałem Topór Obsydianowy z misję "Skarb ducha pirata) wracałem do Gildii, gdzie uczyłem się Spowolnienia czasu i Szału bojowego. Następnie podczas walki z trollem aktywowałem berserkera i bullet time i atakowałem go gdy rzucał kamieniami kilka metrów za mnie i odskakiwałem gdy uderzał pięściami w ziemię. Oczywiście używałem też Fizycznej tarczy, aby nie przewracać się po każdym ciosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2007 o 18:17, SimFury napisał:

Grasz wojownikiem, magiem czy łucznikiem ?


to w fable byly takie podzialy?? heh ja gralem wszystkim naraz no moze najmniej lucznikiem ale dawalem duzo do parametrow wojownika i do czaru bodajze boska furia;)wtedy gra niebyla taka trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:16, żyrafa napisał:


> Grasz wojownikiem, magiem czy łucznikiem ?
>

to w fable byly takie podzialy?? heh ja gralem wszystkim naraz no moze najmniej lucznikiem
ale dawalem duzo do parametrow wojownika i do czaru bodajze boska furia;)wtedy gra niebyla
taka trudna



Bezpośredniego podziału nie było

Ale na początku to jednak się zawsze koncentrowało na jednej :)

Wiem że potem można mieć wszystko na maxa często tak miałem przed walką na Arenie albo przed pierwszą walką z Jackiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:21, SimFury napisał:

> > > > Grasz wojownikiem, magiem czy łucznikiem ?
> > > > > > to w fable byly takie podzialy?? heh ja gralem wszystkim naraz no moze najmniej lucznikiem

> ale dawalem duzo do parametrow wojownika i do czaru bodajze boska furia;)wtedy gra niebyla

> taka trudna


Bezpośredniego podziału nie było

Ale na początku to jednak się zawsze koncentrowało na jednej :)

Wiem że potem można mieć wszystko na maxa często tak miałem przed walką na Arenie albo przed
pierwszą walką z Jackiem :)


heh ja to sie nie koncentrowalem na jednej tylko wybieralem to co ladnie i efektownie wygladalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:35, żyrafa napisał:

heh ja to sie nie koncentrowalem na jednej tylko wybieralem to co ladnie i efektownie wygladalo;)


Też tak można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować