Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Kim najlepiej grać? Czyli: w co najlepiej pakować doświadczenie; w magię, siłę, czy strzelanie z łuku i kuszy? Kim się najprzyjemniej gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:13, Batek88 napisał:

Kim najlepiej grać? Czyli: w co najlepiej pakować doświadczenie; w magię, siłę, czy strzelanie
z łuku i kuszy? Kim się najprzyjemniej gra?


Jak chcesz oglądac efektowne ciosy i cieszyc się popularnością wśród motłochu, to polecam pakowanie w siłe (oczywiście trochę w magie, fizyczna tarcza, Spowolnienie czasu itp.) i podążanie ścieżką dobra. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:37, ad0 napisał:

> Kim najlepiej grać? Czyli: w co najlepiej pakować doświadczenie; w magię, siłę, czy strzelanie

> z łuku i kuszy? Kim się najprzyjemniej gra?

Jak chcesz oglądac efektowne ciosy i cieszyc się popularnością wśród motłochu, to polecam pakowanie
w siłe (oczywiście trochę w magie, fizyczna tarcza, Spowolnienie czasu itp.) i podążanie ścieżką
dobra. <;


Ok. Dzięki za podpowiedź. Spróbuje wszystko pakować w siłę, a jak mi się to przestanie podobać to zagram od nowa i wtedy się pomyśli... Dzięki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:39, NuGGet napisał:

Moze glupie pytanie ale.... gdzie sie doladowuje punkty doswiadczenia?:P


Doładowuje, znaczy pakuje w umiejętności? <; W Gildii Bohaterów, naprzeciwko teleportu, takie zielone "coś". Musisz wejśc i przydzielasz punkty. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 21:43, ad0 napisał:

Doładowuje, znaczy pakuje w umiejętności? <; W Gildii Bohaterów, naprzeciwko teleportu,
takie zielone "coś". Musisz wejśc i przydzielasz punkty. <;


thx wielkie:) zawsze sie meczylem i nie moglem nikogo pokonac bo nie wiedzialem jak sie rozdaje punkty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:39, Batek88 napisał:

> > Kim najlepiej grać? Czyli: w co najlepiej pakować doświadczenie; w magię, siłę, czy
strzelanie
>
> > z łuku i kuszy? Kim się najprzyjemniej gra?
>
> Jak chcesz oglądac efektowne ciosy i cieszyc się popularnością wśród motłochu, to polecam
pakowanie
> w siłe (oczywiście trochę w magie, fizyczna tarcza, Spowolnienie czasu itp.) i podążanie
ścieżką
> dobra. <;

Ok. Dzięki za podpowiedź. Spróbuje wszystko pakować w siłę, a jak mi się to przestanie podobać
to zagram od nowa i wtedy się pomyśli... Dzięki! ;)


NIE !! Niepakuj tylko w siłe, to jest wogule nieprzydatne !!! Dam Ci przykład jak pokonac trola do ktorego niepodejdziesz, a jak jestes od niego odsuniety to zuca kamieniami. TRZEBA uzyc magi i luku ( niekoniecznie XD ). Dajesz zaklecie "wiele strzal", "spowolnienie czasu" i walisz z łuku ( robisz rowniez uniki ). Takim sposobem, jezeli masz refleks na poziomie szachisty :) trol Cie niezrani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, trolla można spokojnie pokonac mieczem, używając Fizycznej Tarczy + Spowolnienie czasu. Trzeba tylko uderzac w odpowiednych momentach i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:52, ad0 napisał:

Bez przesady, trolla można spokojnie pokonac mieczem, używając Fizycznej Tarczy + Spowolnienie
czasu. Trzeba tylko uderzac w odpowiednych momentach i już.

No tak ... ale fizyczna tarcza i spowolnienie czasu ( ja bym dal szal bitewny XD dodatkowo ) to MAGIA a nie sila awiec wychodzi na moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:53, ja33no napisał:

> Bez przesady, trolla można spokojnie pokonac mieczem, używając Fizycznej Tarczy + Spowolnienie

> czasu. Trzeba tylko uderzac w odpowiednych momentach i już.
>
No tak ... ale fizyczna tarcza i spowolnienie czasu ( ja bym dal szal bitewny XD dodatkowo
) to MAGIA a nie sila awiec wychodzi na moje :)

Tyle ze od magii sie siwieje, potem masz włosy jak od Wizira :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie ..
Grał ktoś pakując tylko w magie ??
Bo niewiem czy sie zabierac do tworzenia takiej postaci ( przeszedlem gre okolo 4 razy roznymi postaciami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:54, ShaDoW The Dark napisał:

> > Bez przesady, trolla można spokojnie pokonac mieczem, używając Fizycznej Tarczy +
Spowolnienie
>
> > czasu. Trzeba tylko uderzac w odpowiednych momentach i już.
> >
> No tak ... ale fizyczna tarcza i spowolnienie czasu ( ja bym dal szal bitewny XD dodatkowo

> ) to MAGIA a nie sila awiec wychodzi na moje :)
Tyle ze od magii sie siwieje, potem masz włosy jak od Wizira :D


Dodatkowo rece sie swieco :)
Bartek88 >>>>>>>>>> niema za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:06, dominik713 napisał:

A ja mam pytanie:czy w tej grze można założyć własny interes?Zostać karczmarzem albo kupcem?


Niby zabijąjąc właściciela można kupic sklep bądź karczme, ale to nic nie zmienia, tylko dochodzy rosną. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:55, ja33no napisał:

Ja mam pytanie ..
Grał ktoś pakując tylko w magie ??
Bo niewiem czy sie zabierac do tworzenia takiej postaci ( przeszedlem gre okolo 4 razy roznymi
postaciami )


Ja ja nie grałem magiem... Po prostu są momenty w grze, gdzie trzeba sobie poradzić tylko mieczem. Np. walka z wodzem bandytów... Otaczają cię ludzie siekający mieczem jeżeli tylko podejdziesz, a Dwa Ostrze sieka cię tymi mieczami... Poza tym grając magiem trzeba dużo chodzić, czarować jednocześnie uciekając od ciosów... a ta gra to nie Gothic, są różne lokacje, i przez przypadek cofając się można wyjść z danej lokacji i starania ubicia potworów spęzają na niczym... To jest moje zdanie, nie grałem magiem więc nie znam wszystkich czarów. Może bardziej zaawansowane dają przewagę nad licznymi wrogami. Ale też gdzieś czytałem że granie magiem nie ma zbytniego sensu... Ale może warto spróbować?? Zobacze jak się gra magiem i może napiszę jak to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:10, Ćpunek01 napisał:

Ale może warto spróbować?? Zobacze jak się gra magiem i może napiszę jak to było...

Magiem gra się zadziwiająco łatwo (na początku trochę kulawo, ale potem luzik). Poza tym ta gra jest tak łatwa, że każdą klasą gra się bezstresowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 17:40, Abi Dalzim napisał:

> Ale może warto spróbować?? Zobacze jak się gra magiem i może napiszę jak to było...
Magiem gra się zadziwiająco łatwo (na początku trochę kulawo, ale potem luzik). Poza tym ta
gra jest tak łatwa, że każdą klasą gra się bezstresowo :)


Ciekawe czy udalo by sie ja przesc walka wrecz XD moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 14:24, ja33no napisał:

Ciekawe czy udalo by sie ja przesc walka wrecz XD moze..

Hmm, pomyślmy... Fizyczna Tarcza, Szał, Wiele Uderzeń (ale nie wiem czy na piąchy działa) i myślę, że by się dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować