Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Zakładam ten wątek, bo innego nie znalazłem.

Fable: The Lost Chapters - jest grą Fantasy RPG, w której wcielamy się w młodego chłopca, który podczas gry starzeje się, zmienia wygląd, a nawet w zależności od Charakteru (Dobry/Zły) rosną nam Rogi albo Aureolka ;p!! Chłopcu za młody zabito rodzine, tym samym trafia do Gildi Bohaterów, gdzię uczy się sztuki posługiwania Bronią Białą, Łucznictwem oraz Magią. Po wyjściu z Gildi chłopiec musi zdobyc popularność by stać się najpotężniejszym Bohaterem świata Albion.

To taki skrót początku fabuły ;p chyba dobrze napisałem ;p jak zapewne wiecie gra była w sprzedarzy już w tamtym roku (wersja ANG), teraz niedługo (Planowane 20 Luty) CDP wyda Polską wersje (kinowa), co sądzicie o grze ?? Czy graliście już w nią?? itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: do poprzedniego posta. Ja już grałem w grę i przeszedłem ją!! Nie zdradze wam zakończenia, bo stracicie frajde ;p
Grafika: Bardzo dobra (widać, że gra była na XBox''a)
Fabuła: Wciągająca
Dźwięk: Wedłuk mnie pasuje do klimatu gry ;p i zmienia się w zalerzności od Charakteru (chyba, że się mi wydawało)
Grywalność: Tylko grać, grać i grać. Nie nudzi się za szybko ;P

Ocena: 9/10 nie dam 10, bo jest kilka błędów, ale da się je wybaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 11:13, Arclight napisał:

Aha, planowana premiera PL wersji to 16 marca :)


Nie patrzałem do sklepu, a wcześniej było 20 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

planuje zakup tej gry w PRE-ORDER i nadal nie jestem pewny :/ chciałbym się od was dowiedzieć (jeśli graliście juz w tą grę) różnych informacji. narazie moim jedynym źródłem informacji są recenzję w gazetach i filmik na HYPERZE ;p moglibyście mi powiedzieć, np. ile zajęło wam przejście gry, czy wam się szybko znudziła, jakie macie kompy bo nie jestem pewien czy mi ruszy, czy gra jest trudna. i ogulnie moglibyście ocenić grę w skali od 1 do 6+ (oceniajcie w sposób szkolny) z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 16:35, UMC.Hugo napisał:

planuje zakup tej gry w PRE-ORDER i nadal nie jestem pewny :/ chciałbym się od was dowiedzieć
(jeśli graliście juz w tą grę) różnych informacji. narazie moim jedynym źródłem informacji
są recenzję w gazetach i filmik na HYPERZE ;p moglibyście mi powiedzieć, np. ile zajęło wam
przejście gry, czy wam się szybko znudziła, jakie macie kompy bo nie jestem pewien czy mi ruszy,
czy gra jest trudna. i ogulnie moglibyście ocenić grę w skali od 1 do 6+ (oceniajcie w sposób
szkolny) z góry dziękuje

Gre przeszedłem i powiem że jest strasznie krótka.Podstawowa częśc i dodatek zajeły mi 15 godz.A zrobiłem wszystkie questy jakie się dało.Oprócz tego gra ma kilka innowacji(dorastanie bohatera,zmieny stosunek NPC-ów do bohatera,itp)ale oe nie zachwycają.Co z tego że ludzie się nas boją albo nas uwielbiają?Jak grałem to nic mnie to nie obchodziło albo te emoty bohatera.Że można rośmieszac innych albo pierdziec przy innych.Co z tego? Niby ma to na celu zmmienienie naszego wizerunku.Ale mnie to nic a nic nie obchodziło.Obojętne to było dla mnie.Podsumowując:kilka nowych pomysłów zlepionych w jedną całośc z ciekawą fabułą(ale niestety liniową).Gre oceniam na 3+ i polecam bo mimo wszystko ma coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobi zamówiłem edycję kolekcjonerską i nie moge się doczekać premiery.
Dostane ją 21 lutego 2 dni przed premierą.Slyszałem że jest krótka więc kiedy ja przejde inni dopiero zaczną
To dopiero uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 17:22, YahooPL napisał:

Już sobi zamówiłem edycję kolekcjonerską i nie moge się doczekać premiery.
Dostane ją 21 lutego 2 dni przed premierą.Slyszałem że jest krótka więc kiedy ja przejde inni
dopiero zaczną
To dopiero uczucie :)


niech zgadnę... to uczucie to zazdrość :/ oni dopiero zaczną grać dopiero w tą bardzo fajną grę a ty już ją skończysz. albo będziesz kończył. ta gra jest strasznie krótka i każdą minutę należy wykorzystać jak się da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 17:22, YahooPL napisał:

Już sobi zamówiłem edycję kolekcjonerską i nie moge się doczekać premiery.
Dostane ją 21 lutego 2 dni przed premierą.Slyszałem że jest krótka więc kiedy ja przejde inni
dopiero zaczną
To dopiero uczucie :)


Chcialbyś tak ;p gra zajmuje ( w 100%) koło 40 a wątpie byś siedział 24/7 ;p

100% - Kilka żon ;), wszystkie konkury, questy, domu na maxa rozbudowane no i staty (wszyściutkie na maxa to do 50h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 17:22, YahooPL napisał:

Dostane ją 21 lutego 2 dni przed premierą.

Niestety muszę Cię rozczarować. Premiera została przesunięta na 15 marca. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JENY ZIOMY PLS HELP!! MUSZE WYKOPAC KILKA RZECZY W FABLE A NIEWIEM SKAD MAM WZIASC ŁOPATE PLS HELP HELP Z GORY DZIEKI POZDRO sorki za capsa ale zeby mnie ktos uslyszal bym chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:20, Albatross napisał:

Niestety muszę Cię rozczarować. Premiera została przesunięta na 15 marca. :|


no właśnie! też mi coś z tym nie pasowało. i teraz już na pewno nie kupie tej gry ;( początkowo rozmyślałem o tym ale teraz już nie. wtedy dostałbym ją w drugim tygodniu ferii (wtorek) i miałbym czas na gre no i zawsze nie mam w co grać w ferie. ale jak to ma być 15 marca to pech i już. coś se znajde :/ może przejże moje stare gry z przed 4 laty ;D nie ma to jak stare wspomnienia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE GDZIE ZNAJDE LOPATE I TE GLUPIE KAMIENIE NIE MAJA LITER MOZE POWIEM TAK: HITS DALEM KURNA 3 KAMIENIE DZIADOWI ZNAM IMIE TYCH DRZWI ALE GDZIE LOPATA I GDZIE LITERY NA TYCH KAMIENIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:26, artur 666 napisał:

> > no to powiedz pls np wiesiek co cza zrobic zeby lopate znalzsc

Wiesiek odpowie:kupic.I tyle.Wielka filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:44, artur 666 napisał:

ALE GDZIE ZNAJDE LOPATE I TE GLUPIE KAMIENIE NIE MAJA LITER MOZE POWIEM TAK: HITS DALEM KURNA
3 KAMIENIE DZIADOWI ZNAM IMIE TYCH DRZWI ALE GDZIE LOPATA I GDZIE LITERY NA TYCH KAMIENIACH

Jakie kamienie?
Aaaaa już wiem tam w tej lokacji co te drzwi.Na mapie są nawet.To takie słupy.Każdy ma swoją literke i ty musisz walnąc w nie po kolei jak imie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem wiele recenzji i jako jedyny minus podali to że gra jest krótka (10 godzin gry) więc w jeden dzień nawet ukończe zwłaszcza że jak sie dosiąde do dobrej gry jaką bez wątpienia jest Fable.
Co do daty to faktycznie nie zauważyłem przesunięcia premiery.Sorry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować