Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 12:35, Liqid napisał:

> nie na wybrzeżu tylko w śnieżnej iglicy :) ale do śnieżnej iglicy mam jeszcze troszke
do przejścia
> bo gram od wczoraj i właśnie pokonałem jacka i po raz wziołem miecz aeonów :D
Tak, moja pomyłka :) Druga to fakt, że staty mają oba pancerze identyczne, ale co tam, tamten
ładniejszy.

nie tak bardzo sie różnią jeden jest czarny drugi czerwony a poza tym to niczym specjalnym się nieróżnią :D

Dnia 10.08.2007 o 12:35, Liqid napisał:

Ostatnio gram w Fable od początku, tym razem jako zły. Wykonałem pierwszą misję, tracąc jednocześnie
pierwsze zadanie specjalne, następne jednak (Lodowy troll i miniony) chciałbym wykonać. W tym
właśnie szkopuł, że trzeba mieć do tego dużo punktów sławy. Nie można przy tym iść do Maze''a,
bo traci się kolejną misję. Wie ktoś jak dużo trzeba tej sławy zebrać, by móc wykonać te misje?


tylko że te misje są dziwne dają całkiem dużo sławy około 4000 sławy a tylko około 400 złota a pokonanie trolla śnieżnego nawet w późniejszym poziomie nie jest banałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy ktoś byłby tak miły i mógłby przesłać save''a z gry (najlepiej już wygraną grę) na paweldomar@poczta.onet.pl ? Bardzo by mi to ułatwiło pracę nad jednym artykułem do strony o Fable:) Jeśliby można było to zrobić jak najszybciej, byłbym bardzo wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:48, paweldomar1 napisał:

Witam serdecznie. Czy ktoś byłby tak miły i mógłby przesłać save''a z gry (najlepiej już wygraną
grę) na paweldomar@poczta.onet.pl ? Bardzo by mi to ułatwiło pracę nad jednym artykułem do
strony o Fable:) Jeśliby można było to zrobić jak najszybciej, byłbym bardzo wdzięczny:)

Jestem w trakcie wysyłanie ;] W mailu masz instrukcję co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:11, paweldomar1 napisał:

Bardzo dziękuję:) Już ze 2-3 razy ukończyłem Fable, lecz skasowałem razem z save''ami, a te
akurat bardzo potrzebe mji teraz są:) Jeszcze raz dzięki:)

Spoko, tylko podaj adres tej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firaxo, dzięki za save''a jeszcze raz, na pewno się przyda:) Na pewno nie raz użyję go do artykułów:)
Jednakże jakby ktoś posiadał save''a ze wszystkimi dostępnymi zbrojami/ubraniami w grze, byłbym jeszcze bardziej wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:41, paweldomar1 napisał:

Jednakże jakby ktoś posiadał save''a ze wszystkimi dostępnymi zbrojami/ubraniami w grze, byłbym
jeszcze bardziej wdzięczny:)

Załatwi się ;) Mi udało się chyba zdobyć wszystkie. Niedługo wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:41, Baal Namib napisał:

Właśnie! Wreszcie żeś się na forum pojawił :D Mam do Ciebie propozycje :D Xbit, też się na
gg zgłoś.


Ja jestem często na forum :P wiec o co niby chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:24, Vellander napisał:

ale nie nadążam on mi szybko wzlatuje no i zjarany jestem :(

Wielki miecz Solus + Zbroja bitewna Archona + Fizyczna Tarcza + Spowolnienie czasu + wiele uderzeń przed każdym ciosem + Szał bitewny + Mikstury many i zdrowia w odwodzie i Jacuś nie pożyje długo. Używając tego wszystkiego walka potrwa tylko chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować