Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2006 o 20:44, artur 666 napisał:

ALE GDZIE ZNAJDE LOPATE I TE GLUPIE KAMIENIE NIE MAJA LITER MOZE POWIEM TAK: HITS DALEM KURNA
3 KAMIENIE DZIADOWI ZNAM IMIE TYCH DRZWI ALE GDZIE LOPATA I GDZIE LITERY NA TYCH KAMIENIACH

Łopata - kupić w Oakvale

te kamienie trzeba uderzyc w kolejności H I T S a drzwi sie otworza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 10:15, Andreal napisał:

A przy kamieniach ktoś próbował: S H I T ? :)


Jak się nie myle jest fajna niespodzianka przy tym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde felek, w oakanvale to mam do zaplaty 11000 bo mialem misje ze mam zabic goscia lae woalelm zabic straznika bo kasy wiecej daje:D hehe niewiem jak to teraz zrobie gdzie indziej tez kupie chyba! a gdzie zdobyc najlepsza zbroje bo chodze teraz w zestawie dark cso tam taka 400 armor a sa lepsze?" tylko z ta lopata szybko odp pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 15:15, artur 666 napisał:

o kurde felek, w oakanvale to mam do zaplaty 11000 bo mialem misje ze mam zabic goscia lae
woalelm zabic straznika bo kasy wiecej daje:D hehe niewiem jak to teraz zrobie gdzie indziej
tez kupie chyba! a gdzie zdobyc najlepsza zbroje bo chodze teraz w zestawie dark cso tam taka
400 armor a sa lepsze?" tylko z ta lopata szybko odp pls


Połaź troche to "WANTED" zniknie ;p tak jest zawsze Najlepsza zbroja to Platemail Set, Dark Platmail Set albo Bright Platemail set - każdy jest taki sam tylko dla kogo innego ;p no do tego jeszcze dochodzi do Bright Holy Warrior Helm i dla Dark Demon Warrior Helm set fajnie wtedy wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha ja jestem raczej rowny ani dobry ani zly i mam 30 lat i jest w knetchol czy jakos tak i mam ta dark plate mail mylse ze jeste potezny ale chce byc max potezny:D a wiecie moze gdzie sprzedam bronie legendarne?? i zboje w jakich nie chodze?? bo u normalnego sprzerdawcy sie nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 16:06, artur 666 napisał:

aha ja jestem raczej rowny ani dobry ani zly i mam 30 lat i jest w knetchol czy jakos tak i
mam ta dark plate mail mylse ze jeste potezny ale chce byc max potezny:D a wiecie moze gdzie
sprzedam bronie legendarne?? i zboje w jakich nie chodze?? bo u normalnego sprzerdawcy sie
nie da:(


czesto możesz sprzedać u ty co chodzą po świecie a jak nie to dobiero w Hook Coast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 18:39, SimFury napisał:

Mam pytanie czy znacie może adres oficjalnej strony Fable (ale zagranicznej) jak takie coś
istnieje


Jest kilka które można uznać za oficjalne:
- http://www.lionhead.com/fabletlc/
- http://www.lionhead.com/fable/
- http://www.microsoft.com/games/fable/
- http://fable.lionhead.com/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 15:24, SimFury napisał:

> o kurde felek, w oakanvale to mam do zaplaty 11000 bo mialem misje ze mam zabic goscia
lae
> woalelm zabic straznika bo kasy wiecej daje:D hehe niewiem jak to teraz zrobie gdzie indziej

> tez kupie chyba! a gdzie zdobyc najlepsza zbroje bo chodze teraz w zestawie dark cso tam
taka
> 400 armor a sa lepsze?" tylko z ta lopata szybko odp pls

Połaź troche to "WANTED" zniknie ;p tak jest zawsze Najlepsza zbroja to Platemail Set, Dark
Platmail Set albo Bright Platemail set - każdy jest taki sam tylko dla kogo innego ;p no do
tego jeszcze dochodzi do Bright Holy Warrior Helm i dla Dark Demon Warrior Helm set fajnie
wtedy wygląda.

Najlepsza zbroja to Archon''s Batlle Armor którą można znaleśc w Necropolis na północy(w dodatku)w szkrzynce wymagającej 30 kluczy(chyba,nie pamiętam dawno grałem)a armor to ma ona coś nieco powyżej 700(razem to mam armor 1109 ale jak zdejmuje całą zbroje to spada do 382)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 18:49, Wesik napisał:

Najlepsza zbroja to Archon''s Batlle Armor którą można znaleśc w Necropolis na północy(w dodatku)w
szkrzynce wymagającej 30 kluczy(chyba,nie pamiętam dawno grałem)a armor to ma ona coś nieco
powyżej 700(razem to mam armor 1109 ale jak zdejmuje całą zbroje to spada do 382)


Nie wiedziałem o tym :) chyba będzie trzeba znów gre zainstalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 18:50, SimFury napisał:

> Najlepsza zbroja to Archon''s Batlle Armor którą można znaleśc w Necropolis na północy(w
dodatku)w
> szkrzynce wymagającej 30 kluczy(chyba,nie pamiętam dawno grałem)a armor to ma ona coś
nieco
> powyżej 700(razem to mam armor 1109 ale jak zdejmuje całą zbroje to spada do 382)

Nie wiedziałem o tym :) chyba będzie trzeba znów gre zainstalować :)



wow, ale ja mam 3 klucze:D jest jakis kod na klucze albo jak je latwo zdobywac bo lowienie mnie wku*** caly czas sie linka rwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 18:57, artur 666 napisał:

wow, ale ja mam 3 klucze:D jest jakis kod na klucze albo jak je latwo zdobywac bo lowienie
mnie wku*** caly czas sie linka rwie


Spis:

1. Lookout Point
W środkowej części mapy znajdź krzak kolczasty, który możesz ściąć. Za nim będzie ukryty klucz.

2. Bowerstone South
Wejdź na piętro sklepu z ciuchami, klucz będzie na balkonie.

3. Greatwood Lake
Klucz leży sobie spokojnie obok zerwanego mostu.

4. Fisher Creek
Klucz wyłowisz, używając wędki na jednym z ‘bąbelkowych’ punktów jeziorka.

5. Orchard Farm
Klucz zdobędziesz wędkując z pomostu na wschodnim krańcu mapki.

6. Guild Woods
I znowu zabawa w wędkowanie, tym razem w lesie nieopodal Gildii.

7. Darkwood Lake
Strzel z łuku w otwór w tajemniczym głazie w środkowej części obszaru, a pojawi się klucz.

8. Ancient Cullis Gate
Użyj wędki na mostku w zachodniej części mapki.

9. Grey House
Klucz wyłowisz w pobliżu Demon Door.

10. Memorial Garden (Oakvale)
Klucz ten napotykasz w trakcie questa związanego ze skarbem pirata-ducha. Jest zakopany nieopodal posągu z toporem.

11. Oakvale
Do wygrania w zawodach Chicken Kicking (musimy uzyskać wynik pomiędzy 150 a 250 pkt.).

12. Rose Cottage
Klucz zakopany jest w ułożonym z kwiatków kręgu nieopodal chatki.

13. Hobbe Cave
Klucz zakopany jest w kręgu z grzybów w sali, w której byłeś w związku z questem (ratowanie zaginionego chłopca).

14. Twinblade’s Camp
Klasycznie – krąg z kwiatków, w południowo-zachodniej części mapki.

15. Witchwood Stones
Zarzuć wędkę w stawie tuż koło Demon Door.

16. Witchwood Lake
Klucz wykopiesz tuż obok posągu z czerwoną poświatą.

17. Knothole Glade
Użyj łopaty w kręgu paprotek pomiędzy domami w południowej części osady.

18. Windmill Hill
Wykopiesz klucz z kręgu kwiatków w Windmill Hill. Jest on na polu obok wolnostojącej chatki.

19. Windmill Hill
Tak samo, jak w przypadku klucza nr. 18, tym razem krąg znajduje się niedaleko wiatraka.

20. Headman’s Hill
Ten klucz wyłowisz w stawie, do którego wpadniesz w trakcie walki z Thunderem (musisz więc wykonywać questa Lady Grey).

21. Bowerstone Manor
Przeszukaj luksusowe łoże Lady Gray (hmm).

22. Lychfield Graveyard
Do wykopania w jednym z grobów w zachodniej części mapy.

23. Lychfield Graveyard
Jest w sarkofagu w jednej z krypt.

24. Lychfield Graveyard
Wyłowisz go w bajorku w środkowej części mapy.

25. Cliffside Path
Jest w kręgu z czerwonych grzybków na północnym skraju mapy.

26. Hook Coast
Poszukaj w szafce wewnątrz latarni w Hook Coast (drzwi musisz wyważyć).

27. Fisher Creek
Jedna z nagród w Fishing Competition (opis przy okazji brązowych questów).

28. Bowerstone South
Nagroda za quest Book Collection (opis przy okazji brązowych questów).

29. The Lost Bay
Znajdziesz go przekopując grób niedaleko wymagającej trzydziestu kluczy skrzyni.

30. The Necropolis
Do wyłowienia w rzece tuż obok Demon Door.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 19:00, SimFury napisał:

PS do poprzedniego posta: txt z gry-online

Wiem caly czas na nim jade:P tylko chodzi mi o to ze jak cza wylowic to mi sie non stop linka wie mialem chyba 4 udane poloway na 100 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 19:21, artur 666 napisał:

> PS do poprzedniego posta: txt z gry-online
Wiem caly czas na nim jade:P tylko chodzi mi o to ze jak cza wylowic to mi sie non stop linka
wie mialem chyba 4 udane poloway na 100 :/


to naucz się łowić i jak ryba ci ciągnie ty nie klikaj myszki !!!

a kodów do tej gry nie ma niestety bo nie mam jak wszystkich broni zdobyć do strony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować