Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Z tymi kluczami to jest taki lamerski trik:na Lychfield Graveyard są 3klucze.Zberasz je wszystkie po czy save strzelasz i znowu loadujesz a klucze znowu tam są.I tak zbiera się je do 35(bo tyle wymaga najwięcej jakaś tam skrzyna na północy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 20:38, artur 666 napisał:

ok ide szukac kluczy:d a tak wogle to zamierzacie kupic pl wersje jeszcze?? bo ja zamierzalem
ale juz nie bo zabardzo przedluzaja


Ja kupie PL a jeśli chodzi o strone to chce załorzyć strone i szukam ludzi do pomocy znających się na html, php i tych innych. (Głównie designer stron by się przydał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha ale po co ci pl jak juz przeszedles?? wlasnie ja daltego nie kupuje bo nie wytrzymalem musialem grac:D a co do tego to wiesiek dobre dobre tez tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tak wogle to zamierzacie kupic pl wersje jeszcze?? bo ja zamierzalem ale juz nie bo zabardzo przedluzaja

Pewnie. Przedłużają, bo widocznie chcą wypuścić dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 20:47, artur 666 napisał:

to az tyle pracy nei wymaga...


Buehehehehe :D To wymaga mnóstwa pracy. Zmiana czcionek, dokładne sprawdzenie tekstu pod względem merytorycznym, testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 20:50, artur 666 napisał:

no tak... ale ty tez przeszedles juz gre?


Po 1. lychfiel graveyard niedługo dojdziesz ;p
Po 2. Spolszczenie kinowe zajmuje DUŻO czasu ;p i zachodu
Po 3. Jak przeszedłem Fable (na XBoxie) i Fable: The Lost Chapters jak byłem u kumpla ;) a teraz kupuje PL bo chce mnieć swoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym tez miaelm zamowiona ale jak dali date wydania to gram w wersje US bo niewytrzymalem to po co w PL?? jak juz wiem co sie wydarzy i wogule troche zaluje ze mnie tak pociagnelo do us bo chcialem w pl przejsc:( ale trudno i tak jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 21:01, artur 666 napisał:

kurde, ale przeciez znasz fabule i wogle to ci sie znudzi szybko i wogle to po co ci, jak przeszedles
raz nieszkoda tych 90 zl?


Nie gra jest świetna i chce ją mieć tak samo miałem chyba z FF8 najpierw grałem na PS2 potem kupiłem sobie wersje PC i czasem wracam do niej. Fable wciąga i zajmuje sporo czasu jak lubisz się bawić interakcja i mieć Max Staty i ja tak robie nie spoczne dopuki nie będe miał 100% gry !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 20:47, artur 666 napisał:

:D a co do tego to wiesiek dobre dobre tez tak zrobie

wesik nie wiesiek(co za dużo to niezdrowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak sorka, mam takie pytanie jestem w wspomniamnym wczesniej miejscu tam gdzie sa te 3 klucze jakos je znajde lae jak otworzyc te drzwi tam bo w poradniku niem a ja w twa gre gram z poradnikiem moze i kupie pl wtedy bende bez:P bo dobrze angielszczyzny nie zma a co do tego to sie zgadzam gra jest wybitna gram i gram caly dzien i jzu 4 dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej a z tym trickiem na te klucze to jak wezne te 3 klucze pojde dalej questy robic do wiezniea i tam wroce ptoem to tez benda i tak bende robic?? mam nadzijeje ze tka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 22:11, artur 666 napisał:

ej a z tym trickiem na te klucze to jak wezne te 3 klucze pojde dalej questy robic do wiezniea
i tam wroce ptoem to tez benda i tak bende robic?? mam nadzijeje ze tka:D


nie nie będzie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jest trik że można podpakowac wszystkie skille i czary ma maksa.Wystarczy rzucic na siebie czar shield (czy jak mu tam)czyli tarcza i iśc w miejsce gdzie jest nieskończona liczba potworków(to jest chwile po cmentarzu chyba jak questa wykonujesz albo dalej jak prubójesz Jacka powstrzymac od odpalenia tych kul co tam zniszczą świat) walczyc non stop.Ten tam combat multipleyer bedzie ci wtedy rósł non stop jak będziesz walczyc a ponieważ masz na sobie shielda to potworki ci nic zrobic nie mogą(tylko mane musisz uzupełniac)i tak tenże wskaznik może wzrastac długo(na stronce widziłem że maksymalnie do 125 ale ja jak dojechałem do 200 to już mi się znudziło a pozatym miałem max expa)i wtedy tylko zbierasz exp orby z pokonanych przeciwników.10min takiej roboty i masz max expa i morzesz się na maxa podpakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować